Skocz do zawartości

Akcja Serwisowa WVL-22


elmo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Drodzy Państwo , akcja serwisowa ruszy w połowie przyszłego tygodnia.

Poinformujemy Was o szczegółach w tym miejscu oraz droga emailową.

Z wyrazami szacunku...

 

[ Dodano: Sro Sty 13, 2010 10:04 am ]

Witam.

Dziękujemy za cierpliwość i jednocześnie informujemy :

 

Drodzy Państwo kontaktujcie się z Serwisami w celu ustalenia terminu wizyty w związku z akcja WVL-22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem mail'a z informacją, że SIP jest gotowe do akcji serwisowej i prosi o kontak z wcześniej wskazanymi Serwisami. Już się zapisałem :mrgreen: Dziękuję raz jeszcze FHI i SIP za podjęcie działań. Pozdrawiam

 

P.S. W ASO A. Koper poinformowano mnie, że zabieg trwa około 2h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze zapytac ile paliwa w baku mogę miec, żeby naprawa była możliwa ? W komunikacie z US jest wskazane, że operacja trwa 30 min i zalecane jest posiadanie mniej niz połowe zbiornika. W ASO A. Koper powiedziano mi, że zabawy jest na 2h, o paliwie nic nie wspomniano. Zachodzą zatem rozbieżności :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze zapytac ile paliwa w baku mogę miec, żeby naprawa była możliwa ? W komunikacie z US jest wskazane, że operacja trwa 30 min i zalecane jest posiadanie mniej niz połowe zbiornika. W ASO A. Koper powiedziano mi, że zabawy jest na 2h, o paliwie nic nie wspomniano. Zachodzą zatem rozbieżności :roll:

Jak mają Ci wymontować zawór przelewowy który jest w baku znaczy to ni mniej ni więcej demontaż baku więc im mniej paliwa tym lepiej dla serwisantów bo krócej bedą spuszczać a Ty czekać.

 

Ja się tylko spotkałem z ogromnym zdziwieniem w ASO w BB gdzie byli wręcz zaszokowani kampanią na US spec'i w Europie. Wtedy im powiedziałem jaka to Dyrekcja SIP jest cudowna że zorganizowała dla nas taką życzliwość :grin:

 

Jestem umówiony na przyszły tydzień, zobaczymy co to będzie.

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Sob Sty 16, 2010 9:36 am ]

dam również znać czy to załatwiło objawy/problem...

 

A jakie masz objawy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mają Ci wymontować zawór przelewowy który jest w baku znaczy to ni mniej ni więcej demontaż baku więc im mniej paliwa tym lepiej dla serwisantów bo krócej bedą spuszczać a Ty czekać.

:shock:

Nie trzeba wymontowywać baku, trzeba wyjąć pompę paliwową. Dobrze, gdy paliwa jest niedużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baku wyjmowac nie trzeba, demontowana jest pompa paliwa. Chciałem tylko wiedziec, czy może byc np. 1/4 baku, czy może bliżej rezerwy, żebym mógł przygotowac auto (poziom paliwa), a operacja przebiegła bezproblemowo. Jak ma byc mega mało paliwa to muszę gdzies poupalac przed wizytą w ASO :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mają Ci wymontować zawór przelewowy który jest w baku znaczy to ni mniej ni więcej demontaż baku więc im mniej paliwa tym lepiej dla serwisantów bo krócej bedą spuszczać a Ty czekać.

:shock:

Nie trzeba wymontowywać baku, trzeba wyjąć pompę paliwową. Dobrze, gdy paliwa jest niedużo.

Sorki, źle sie wyraziłem, zastosowanie słowa demontaż wydało mi się słuszne bo skoro pompa znajduje sie w baku na dnie to trzeba ją stamtąd wytargać :mrgreen:

Istotnie samego baku odkręcać nie trzeba.

Paliwo trzeba jednak wypalić niemal do zera żeby w serwisie mieli wiekszy komfort.

 

Pozdro

 

[ Dodano: Sob Sty 16, 2010 12:55 pm ]

Aaaaa, i byłbym zapomniał sie zapytać, którą to uszczelkę wymieniają przy okazji tej akcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa, i byłbym zapomniał sie zapytać, którą to uszczelkę wymieniają przy okazji tej akcji ?

Taki gumowy koreczek, znajdujący się wewnątrz baku. :mrgreen:

file.php?id=2606&mode=view

 

Ciekawe, co wkładane jest zamiast?

 

O, adres grafiki nie działa, czy to nie jest dziecinne trochę? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałem dzisiaj pięknie obsłużony w Bielsku u Wawrosza. Co prawda trwało to z 1,5 h ale za to dostałem 3 numery Plejad więc zaczytany sie nie nudziłem.

I pomimo że wszystko odbyło sie gratis nikt nie potraktował mnie jak natręta :grin:

 

Pozdrowienia wielkie dla FHI i SIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

również zostałem juz "obsłuzony" - w ASO Dukiewicz - wszystko miło i zgodnie z planem.

 

co do objawów..niestety ustapiły tylko na parę godzin (pewnie w wyniku wykasowania błędów w kompie) ...potem znowu na zimnym silniku, czasami nawet tuz po uruchomieniu, zapala sie check engine, a czasami i skrzynia wchodzi w tryb awaryjny. Trzeba wiec szukac przyczyny gdzie indziej... :sad:

 

PS. ale i tak jestem wdzieczny za przeprowadzona akcje serwisowa...jedna potencjalna przyczyna chyba wyelilminowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Ojciec Założyciel
Hmmm a ja dopiero od dwóch dni jestem posiadaczem US-speca kwalifikującego się do akcji... Jest jeszcze jakaś szansa?

Sorry - przeoczyłem.

 

Proszę o mailowe zapytanie na adres:

centrala@subaru.pl

z dopiskiem: Dział Techniczny.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również akcję serwisową mam już za sobą w ASO Sobiesław Zasada Rzeszów. WVL-22 z głowy, a i osłone spod silnika wyjeli i postukali bo pogieła się ostatnio na zmrożoych koleinach :D

całość oczywiście bezgotówkowa :)

Dziękuję Dyrekcji SIP za odpowiedzialność! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Ja jestem po wymianie uszczelki w serwisie Bełtowski w Krakowie. Jestem zadowolony ze sposobu przeprowadzenia naprawy, lecz mam inny problem:

Mimo wymiany uszczelki , sond lambda nadal mam problem z check engine -> prawdopodobnie padł katalizator -> co polecacie w tym temacie zrobić ? Kupno nowego w serwisie to masakra finansowa :/

 

Pozdr.

Hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...