Skocz do zawartości

Akcja Serwisowa WVL-22


elmo

Rekomendowane odpowiedzi

chyba każdy forumowicz ma do powiedzenia to samo co ALEX, adalien, MBO, ariel, ares, Sulfar, PRIMAR, Fx, elmo, ogs, M@rcin, ale dajcie spokój z serdecznościami, inaczej istotne informacje znikną wśród setek albo tysięcy podziekowań :mrgreen:

 

A ja mysle ze isotne jest wlasnie to ze Dyrekcja dostrzegla problem, podjela dzialania (zmierzajace nie tylko do odplatnego usuniecia problemu) i wynegocjowala gratisowe rozwiazanie problemu Z FHI. Z mojej srony ogromny szacunek dla Dyrekcji ze zywo zainteresowala sie problemem posiadaczy Subaru US, przeciez tak naprawde wiekszosc z nas posiadaczy aut z US (mnie tez to dotyczy) kupowala te auta z pelna swiadomoscia ryzyka braku gwarancji, ktora rekompensowana byla innymi wzgledami, teraz moglo sie to na tychze posiadaczach zemscic, w koncu ta naprawa mogla by byc w finansowym interesie SIP odplatnie, bo i tak przeciez wiekszosc z nas korzysta z sieci autoryzowanych serwisow, a tu taka mila niespodzianka ze strony Dyrekcji.

Dla mnie to wazny sygnal zainteresownaia problemami uzytkownikow Subaru US i mily gest ze strony Dyrekcji, co moze nas tylko cieszyc i za co chcialbym Dyrekcji podziekowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w takich chwilach człowiek jeszcze bardziej docenia fakt że wybrał i obdarzył goracym uczuciem Scoobie :mrgreen:

 

Zobaczymy jak do tej kwestii ustosunkuje się Wawrosz w B-B. Bardzo jestem ciekaw ... tym bardziej zastosuje sie do w/w instrukcji jako posiadacz Us spec'a.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Derekcjo, posiadywuję Forestera UE spec. 00'. W mojem modelu jes kontuzjowany błotnik. Czy Szanowna beła by łaskawa, skontaktować się z FHI w ty palący sprawie, czy one przypadkiem nie wymieniajo tech modeli ze zardzewiałem błotnikiem na nowy zez niezardzewiałym. Jakby co, to prosze mię jedne sztuke w dowolnem kolorze przesłać kurierem.

Srebno szczałe odeśle listownie.

 

Załanczam (adekwatne do podjenty decyzji) wyrazy.

mamusia

Ps. Uprasza sie oznaczenia 00" nie brać dosłownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojem modelu jes kontuzjowany błotnik.

Uprzejmie donoszę, że kontuzja Mamusinego błotnika nie jest wynikiem wady fabrycznej ale odpalania "Srebnej szczały" od kopa.

Do czego powódka przyznała się w innym wątku:

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=125861#879898

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojem modelu jes kontuzjowany błotnik.

Uprzejmie donoszę, że kontuzja Mamusinego błotnika nie jest wynikiem wady fabrycznej ale odpalania "Srebnej szczały" od kopa.

Do czego powódka przyznała się w innym wątku:

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=125861#879898

 

No to tem bardzi, skoro palenie od kopa beło wado fabrycznom !!!!!

 

Ale jak by co, to moge iś na ugode i przyjme równowartoś w ...sake.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3. Na podstawie w/w SIP dokona zamówienia potrzebnych uszczelek

 

[ Dodano: Sob Lis 21, 2009 3:28 pm ]

Zaworek jest zbędny i do usunięcia w ASO.

 

hmmm, usunac wiec, czy zakupic nowa uszczelke... no chyba ze trzeba wymienic ów zaworek na uszczelke... tak? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Aktualnie mamy 34 zgłoszenia.

7 spośród nich nie jest nie jest zarejestrowanych systemie - wysłaliśmy w ich sprawie zapytanie do FHI.

W przyszłym tygodniu oczekujemy informacji na temat ich akceptacji, jak również terminu dostarczenia uszczelek.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 spośród nich nie jest nie jest zarejestrowanych

 

Jak cóś jes podwójnie niezarejestrowane, to już sie tego nie da zarejestrować.

 

mamusia

 

[ Dodano: Sob Lis 28, 2009 12:53 pm ]

Jeszce jeden

 

Spoko! Jeszce zdonżysz!

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Dyrekcja napisał/a:

 

7 spośród nich nie jest nie jest zarejestrowanych

 

 

Jak cóś jes podwójnie niezarejestrowane, to już sie tego nie da zarejestrować.

 

Jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy . :oops:

 

Na szczęście jednak, jeżeli tylko FHI da O.K. , to po prostu podwójnie zarejestrujemy i wszystko będzie znowu w porządku :smile:

 

Jeszce jeden ale nie mam narazie dowodu polskiego, czy moge zeskanowac amerykanski i akt wlasnosc?

Na pewno spróbujemy.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

3 grudnia dostałem maila, że jest wystarczająca liczba osób, żeby akcja serwisowa mogła ruszyć.

Napisano tam, że kiedy niezbędne podzespoły będą dostępne, dostane maila potwierdzającego i będę mógł umówić się z serwisem. Minoł już miesiąc :???:

Czekam cierpliwie na potwierdzenie :D pozdrawiam i HAPPY NEW YEAR for US Subaru Users :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Minoł

Ach ci Amerykanie i ich polszczyzna :wink:

 

Ad rem - części już są i w najbliższych dniach otrzyma Pan ( oraz inne zgłoszone osoby) zaproszenie do wizyty w serwisie.

 

pozdrawiam i HAPPY NEW YEAR for US Subaru Users

Wprawdzie nie zostałem (podobnie jak większość Forumowiczów) pozdrowiony :sad: , lecz sam pozdrawiam (jak zwykle) wszyskich i wszystkim też życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku - niezależnie od posiadanego samochodu - czy też jego braku, niezaleznie od wyznania, koloru skóry, płci i przynależności Forumowej - czy też jej braku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...