Skocz do zawartości

Woda w kabinie


rzuki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam maly problem, od kilku dni w czasie deszczu do samochodu dostaje sie woda.Zacieka gdzies z prawej strony, z przodu jakby z prawej strony zaszybia, z samego rogu.

Mialem kiedys tak w Vectrze, dokladnie o tej samej porze roku.Okazalo sie, ze drzewo pod ktorym stoje zawsze gubi liscie i zatyka kanal odprowadzajacy wode.W vectrze latwo bylo to zlokalizowac.

Mial ktos moze taki problem w Imprezie WRX 2004?

Dzieku z gory za jakas rade, czy pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mam.

W kazdym razie dzieki.Rozebralem to i doszedlem.Podgiela sie lekko uszczelka do drzwi w samym rogu, przy lusterku. Woda wchodzila tam do kabiny, akurat w miejscu, gdzie lacza sie plastiki, powyzej wlotu powierza, no i pod plastiki, srodkiem na wycieraczke.

Najwazniejsze, ze znalezione.

Marek, ale musiales zmienic nick:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo już nie muszę występować pod nazwiskiem . Swoje problemy i spory było uczciwie załatwić nazwiskiem . Zauważ , że nadal jestem rozpoznawalny . :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Lis 14, 2009 10:37 am ]

Z jednym zastrzeżeniem - nie jestem uzależniony od subaru . Ja od niczego nie jestem uzależniony - no może od forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzuki, mam chyba ten sam problem, u mnie widac ślad po stróżce wody na plastiku, nie wiem jak to wyjaśnić, tam gdzie jest schowek i nawiew, widać ten fragment jak sie otworzy drzwi. Powiedz jak to rozwiązałeś z ta uszczelka, wymieniales ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byloby wymienic, bo stare sa odgniecione, ale moja sie tylko podgiela.Uszczelka idzie w takiej jakby prowadnicy i po prostu delikatnie wyszla stamtad w jednym miejscu.To sie nie rzucalo w oczy wiec rozebralem plastiki i poszedlem po sladzie wody.

Uwazaj na wiatrak, jak zalejesz to do wymiany.Ja tak mialem w vectrze kiedys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam bardzo podobny problem... mam wodę na podłodze od strony kierowcy... ta wykładzina która jest na podłodze jest mokra jak szmata za każdym razem jak popada deszcze, podniosłem ją oglądałem blachę ale nie ma tam dziur ani rozszczelnień. ;) Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często woda w aucie się zbiera z powodu nieszczelnie wklejonej przedniej szyby. Ja miałem już w kilku autach wymienianą przednią szybę z powodu kamieni i często po takiej wymianie zaczynał się problem wody w kabinie. Składałem reklamację tam gdzie wymieniano szybę i po ponownym starannym wklejeniu problem się kończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często woda w aucie się zbiera z powodu nieszczelnie wklejonej przedniej szyby. Ja miałem już w kilku autach wymienianą przednią szybę z powodu kamieni i często po takiej wymianie zaczynał się problem wody w kabinie. Składałem reklamację tam gdzie wymieniano szybę i po ponownym starannym wklejeniu problem się kończył.

 

No to ja szyby nie wymieniałem a wodę mam tylko na podłodze i nigdzie więcej, chyba sprawdzę nawiewy jeszcze bo reszta jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Troche inne autko mam niz wiekszosc forumowiczów (póki co) ale i u mnie wystapil problem z cieknacym czyms.. Okazalo sie ostatecznie ze winne byly uszczelnienia mechanizmow w drzwiach.. U mnie wystarczylo zdjac tapicere drzwi i solidnie polac - od razu bylo widac skad cieknie..

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nieumiejętenie montuje np głośniki to zrywa uszczelnienie z drzwi lub czymś zatyka w nich dopływ. Warto rozebrać tapicere drzi i zobaczyć co i jak. Uszczelnić jak trzeba na podłoge nałożyć PAMPERSA (nie żartuje :-)) mocno przycisnąc aż się w miare wysuszy. Mamy wyeliminowane wtedy drzwi i ewentualnie szukamy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w bagażniku sie woda pojawiła ,wszytsko wytarłem ,wysuszyłem nic sie nie rozlało ale po deszczu znowu jest mokro :evil:

 

WRX 01 jakaś uszczelka puszcza :?:

Jedyne miejsce dostawania się wody do bagażnika , to nieszczelności wokół lamp tylnych . Kup kit do uszczelniania , albo silikon . Uszczelnij te zawnętrzna lampy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tez mam problem z woda na podlodze

wykladzina kompletnie zalana :twisted:

sciagnalem i okazalo sie ze poprzedni wlasciciel wykrecil wzmacniacz przed sprzedaza mam nadzieje ze to czyta i jest mu glupio.

w kazdym razie zostawil 4 piekne dziury przez ktore osrto lalo...

niestety zakleilem je + wkrecilem sruby i dalej leje.

by to szlag :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...