Jump to content

gdzie na hamownie?

adalien
 Share

Recommended Posts

witam

szukałem ale nie moge znaleźć...........jeśli nie tu napisałem to prosze o przeniesienie ...

moze ktoś podpowie gdzie znajde najbliżej olsztyna hamownie aby sprawdzić auto??

kolega kupił sti i nie wie ile to ma koni bo nie jest to seria ma jakies przeróbki ( ogromny intelkuler karbonowa maska jakieś dziwne przewody itp)

podpowie ktoś gdzie znajde hamownie aby zobaczyć co to za auto?

auto bedzie na sprzedaż ale chcemy je najpierw sprawdzić żeby było wiadomo o czym pisac ( według papierów ma jak dobrze pamietam 360 kucyków )

kolega kupił sti i nie wie ile to ma koni bo nie jest to seria ma jakies przeróbki ( ogromny intelkuler karbonowa maska jakieś dziwne przewody itp)

No, interkuler i karbonowa maska dodają co najmniej po 45 koni :razz: a dziwne przewody też pewnie z 20.

:mrgreen:

Najbliższa hamownia 4x4 jest chyba dopiero w Kosakowie koło Gdyni

W pażdzierniku mieszkałem tam dwa tygodnie . Hm gdybym wiedział :razz:

Mati nie śmiej się. Wielu przyzwyczajonym do klasycznych silników rozwiązania pod maską subaru wydają się dziwne.

Oprócz osiągów warto by rozpoznać modyfikacje i sprawdzić czy te osiągi są zgodne z założeniami.

Apal, a byłaś tam może? Chodzi mi czy OK jest tam.

Bo jak do rodziny w Dębogórzu się wybiore, to może odwiedzę tą hamownie z moją negro. :wink:

Pozdrawiam

Byliśmy tam większą ekipą, Apal z OBK, niumen z WRX, kashmere z GT, Mateo z GT, AdaSch z Forkiem, ja z GT, kilka osób z EVO...

Miejsce spoko. Gościu ogarnia 4x4. AFR przy seryjnych wydechach - lipa, zawiesza się.

sie smiejecie....

mam swojego sti i jest zupełnie inny pod maską co ten nowy

jak podjade na hamownie to wtedy można sie śmiac jak okaże sie że to tylko kolorowe przewodziki ale jak okaże sie że to cacko ma z 500 kuniów to ja bede sie śmiał :mrgreen:

w Olsztynie jest jakaś ,,hamownia", coprawda tylko na jedną ośkę, ale może da się zmierzyć najpierw przód, potem tył, i jak się doda może będzie te pińcet kuniów :grin:

[ Dodano: Nie Lis 15, 2009 9:18 pm ]

jakbym się mylił proszę o korektę kolegów bardziej otrzeskanych po hamowniach i innych ciekawych obiektach użyteczności publicznej.... :lol:

w olsztynie?? pierwsze słysze ....ale nie jestem za bardzo w temacie ...jezdze co prawda subarakiem nawet miałem ikazje już kolkoma ale zawszt to były sereie i się nawet nie zastanawiałem nad podjechaniem na hamownie.....jesli jest jakaś w ols to może ktośpodpowie gdzie