Skocz do zawartości

Audio w subaru


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

A apropo radia. Moje fabryczne niema mp3 co mnie troche boli wiec tak mysle - kupowac cos 2din co wyglada wmiare na fabryczne i moze nie ukradna czy jakies fabryczne z mp3 ? Bo moglbym tez wsadzic moja alipnke 1din ktora choc stara to gra bardzo pieknie ale znudzilo mnie ciagle wyciaganie i chowanie panela, nie chce sie martwic o to kiedy w koncu strace szybe w aucie. A moze z subarynek nie kradna, co ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak te nowe, ja mam cda 7894 r czy rb, lubie je bo mam je od nowosci. I o ile samo radio jest juz niewiele warte to zal mi ze ktos z jego powodu mi wybiuje szybe i jeszcze cos uszkodzi dlatego chyba wolalbym jednak serie. A moze ma ktos cos takiego :

http://www.clarion.com/pl/pl/products/2 ... 84388.html ??

Bo nie rzuca sie w oczy, niby wszystko ma a dosyc tanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze z subarynek nie kradna, co ??
niestety, na to nie liczyłbym na Twoim miejscu, zdarzały się wśród nas przypadki wyjęcia nawet fabrycznych radyjek :neutral:
kupowac cos 2din co wyglada wmiare na fabryczne i moze nie ukradna
jest taki model JVC 2DIN ze zdejmowanym panelem' date=' może Cię zainteresuje, cenowo nie powalajacy z nóg: http://www.jvc.pl/product.php?id=KW-AVX ... tid=100033, jeśli nie chcesz wyjmować całego radia, to jest to jakaś opcja.

 

[ Dodano: Sro Lut 11, 2009 10:14 am ]

Bo nie rzuca sie w oczy, niby wszystko ma a dosyc tanie
to już raczej ten model Clariona: http://www.clarion.com/pl/pl/products/2 ... 84298.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nietoperz77 napisał/a:

czy standardowy sub można pobudzić wymieniając głośnik ?

 

to chyba jest sub spod fotela :wink:

 

no chyba że ma tak jak ja w boczku bagażnika:

Obrazek

 

ja zostawiłem subwoofer ale wszystkie blachy naokoło wygłuszyłem matami.

 

hej stary, a jak się dobrałeś do tego suba? ja się kiedyś już siłowałem i nie dałem rady.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nietoperz77 napisał/a:

czy standardowy sub można pobudzić wymieniając głośnik ?

to chyba jest sub spod fotela :wink:

no chyba że ma tak jak ja w boczku bagażnika:

Obrazek

ja zostawiłem subwoofer ale wszystkie blachy naokoło wygłuszyłem matami.

 

hej stary, a jak się dobrałeś do tego suba? ja się kiedyś już siłowałem i nie dałem rady.

 

wzorowałem się na tym poście: http://www.subaruforester.org/vbulletin ... tion-3540/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naLeśnik, a dlaczego nie wymieniłeś od razu na cos mocniejszego? właśnie teraz zastanawiam się nad tym tematem...

 

nie planuję na razie wymieniać zmieniarki bo czyta MP3 i na razie mi to wystarcza a chyba nie napędziłaby mocniejszego suba. Tak więc tylko zlikwidowałem rezonans żeby mnie nie drażnił i jak na razie jest fajnie. Jeśli będzie zbywało gotówki to zrobię całe audio przód i tył bo sub u mnie musi być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę, nikt tego nie robi więc sam muszę :mrgreen:

 

Zmodyfikowałem nieco audio w Legacu. Zmieniłem na początek tylko przód idąc za radą bardziej światłych kolegów udzielająchych się w tym wątku. Wyciszyłem drzwi, zestaw głośników Morel Dotech Ovation 6 + wzmacniach Jl Audio e2150 i .... WOW :twisted:

 

Subwoofer, może? kiedyś, ale pewności nie mam, bo bagażnik nie za duży a dzieciaki w planach.. :) Zresztą te woofery Morela potrafią zejść naprawdę nisko więc może obejdzie się bez suba... Hip hop to nie mój klimat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gzyp1, - ja Cię pochwalę, a wracają do tematu: sub się przydaje mimo dobrych basów w głośnikach bocznych, jeśli

dzieciaki w planach
to proponuję żebyś wstawił jakąś (nawet niewielką) skrzynię, jeśli dojdzie Ci temat "jak się spakować na wyjazd, bo wózek jest w juz bagażniku" to go po prostu wyjmiesz :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...