Jump to content

FORUM SUBARU MA WIELKIE SERCE

adamusmax
 Share

Recommended Posts

Moi drodzy,

moja kolezanka prosi o pomoc

wiem, ze macie wielkie serca, dlatego tutaj ta informacje zamieszczam

Cześć kochani!!!

Wraz ze znajomymi zbieram pieniądze na protezę ręki dla naszego kolegi z czasów podstawówki i gimnazjum, [usunięto]. W 2000 roku przeszedł skomplikowaną operację wydłużenia kości kończyny dolnej. Po długiej i żmudnej rehabilitacji zaczął "normalnie" funkcjonować do momentu, gdy po kilku latach uległ wypadkowi. Teraz do życia, które już nigdy nie będzie "normalne" potrzebna jest mu ręka. My możemy zrobić dla niego tylko tyle: pokryć części kosztów związanych z zakupem protezy. Zbliżają się Święta - mam nadzieję, że podarujemy mu ten prezent......

Jeżeli ktokolwiek z Was ma ochotę i możliwość dołączyć do naszej akcji, serdecznie zachęcam i z góry dziękuję za pomoc. Pieniądze zostaną oficjalnie przekazane na balu charytatywnym, w sobotę 21 listopada, organizowanym przez naszą ówczesną wychowawczynię (a obecną dyrektor liceum w [usunięto]). Jego dochód oczywiście przeznaczony jest na rzecz Łukasza.

Liczy się dosłownie każda złotówka, jeżeli możesz, proszę, przyłącz się do nas!!!!!!!!

Swoje "dary serca" możecie przelewać na moje konto do środy 20.11, w tytule podając "Łukasz". Nie posiadam numeru konta Łukasza i z przyczyn organizacyjnych łatwiej mi będzie wypłacić pieniądze z tego. Osobom, które potrzebują potwierdzenia wiarygodności całej tej akcji, przesłane będzie podziękowanie od organizatorów balu charytatywnego.

Dane do przelewu:

[usunięto]

KAZDEMU KTO MOZE DOLACZYC:

SERDECZNE DZIEKI, ZE MOGE NA CIEBIE LICZYC! DOBRO POWRACA..............

Magda Zawistowska

zapisalem konto - przy innych przelewach przeleje

A ile to trza uciulac ???.

To drogie jest.

P.S. NFZ nie moze wplacic. ??? Toc przeciez curva na tych nierobow placi sie od kazdej pensji. Kazdy Polak i Polka im co miesiac kase przelewa - bogaty i biedny, zdrowy i chory, mlody i stary.

P.S. II Mnie zasponsorowali [w innej wszak aparaturze]. No ale mnie zawiezli elegancko na sygnale i poza kolejka zalatwili. Taka jest glupia zasada - jak cie zawoza karetka to wchodzisz poza kolejka i praktycznie za darmo. jak sie sam zglaszasz to czas oczekiwania jest 3 lata i kosztuje to ok 20 tys.

Po prostu paranoja.