Skocz do zawartości

Toya a Yato - różnice


Sławek1

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Na Forum bywa poruszany temat narzędzi samochodowych i występują narzędzia pod tymi "nazwami" a na kluczu dynamometrycznym z firmy "YATO" znalazłem napis na opakowaniu że wykonano go dla "TOYA". W związku z tym ma wątpliwość czy TOYA=YATO czy też YATO to jakaś wyższa półka TOYA. Z tego co wiem to TOYA to raczej sprzęt wysoce amatorski. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jednego Yato i jestem zadowolony, solidny klucz i się nie psuje mimo ciężkiej służby...(duży hydrauliczny do rur...) :grin: natomiast toya po obejrzeniu w różnych obi wraca zawsze na półkę.....badziew - jednorazówka....nie wiem, czy są spokrewnione, i mi to w zasadzie lata, ale Yato kupię sobie jeszcze, a toyę omijam szerokim łukiem.... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan mojej wiedzy jest taki że Toya to nie jest Yato, ani odwrotnie :grin:

 

...i dlatego na opakowaniu narzędzi YATO widnieje napis "Wyprodukowano dla TOYA" :mrgreen:

 

No to w takim razie stan mojej wiedzy jest marny w tym temacie :sad:

 

Toya to też:

yato

 

vorel

 

power up

 

sthor

 

flo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bede za rodzima produkcja, w koncu dobre bo Polskie. Choc wczoraj w zamieszkach w Warszawie nie bralem udzialu

Firma Bass, o jakosci moge poinformawac pozniej. Wizualnie wygladaja na porzadne.

 

I podpisuje sie obiema rekami pod tym co koledzy napisali NAPWENO YATO daje rade a Toya to shit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jednego kolega miał racje yato to też chińszczyzna :-)

 

ale pokarzcie mi narzedzia które nie są wyprodukowane w azji??

 

yato mam używam i w 100% polecam tak samo jak np coval( dokładnie te same narzędzia tylko inne opakowanie)

 

yato dorównuje jakością np becie a jest co najmniej 2 razy tańsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosch, SONY, Adidas, i milion innych renomowanych firm ucieka z produkcją do Chin, Indonezji, Rumunii i innych krajów gdzie produkcja jest tania, bo robol robi za darmo.....gorzej jest, jak jest to ich rodzima produkcja....takie coś potrafi spłatać figielka.... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosch, SONY, Adidas, i milion innych renomowanych firm ucieka z produkcją do Chin, Indonezji, Rumunii i innych krajów gdzie produkcja jest tania, bo robol robi za darmo.....gorzej jest, jak jest to ich rodzima produkcja....takie coś potrafi spłatać figielka.... :smile:

Często są to linie produkcyjne już mocno wysłużone i powinny być na złomie . Przy obecnej konkurencji nie opłacalna jest produkcja w Niemczech , ale Chinach jeszcze popracuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odkopuję.

 

Znalazłem takie zestawy:

http://www.allegro.pl/item1024023469_profesjonalny_zestaw_narzedziowy_beta_25_el_1_2.html i

http://www.allegro.pl/item1025630991_beta_920b_c20_zestaw_kluczy_1_2_12kat_10_32.html .

Wydawałoby się, że takie same ale różnica w cenie spora. Ma ktoś koncepcję, czy ten tańszy to nie jest jakaś kupka owinięta w pozłotko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję.

 

Znalazłem takie zestawy:

http://www.allegro.pl/item1024023469_profesjonalny_zestaw_narzedziowy_beta_25_el_1_2.html i

http://www.allegro.pl/item1025630991_beta_920b_c20_zestaw_kluczy_1_2_12kat_10_32.html .

Wydawałoby się, że takie same ale różnica w cenie spora. Ma ktoś koncepcję, czy ten tańszy to nie jest jakaś kupka owinięta w pozłotko ?

 

Leon, mieliśmy to w sklepie na wystawie. Te tańsze to chińszczyzna pełną gębą. Najgorszym punktem zestawu jest grzechotka, która rozlatuje się b.szybko. Kup Bahco, Proxxona, Betę lub Gedore-Carolus, to wszystko mniej więcej ta sama półka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...