Skocz do zawartości

parownik klima


Escalade22

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Czy ktoś dobierał się już do parownika klimatyzacji w Imprezie. We wrześniu nabijałem klimatyzację i jakiś tydzień temu przestała działać. Byłem dzisiaj u fachowca i okazało się, że ciśnienie zero. Wcześniej było nabijane z farbką, więc znalezienie przecieku powinno być łatwe. A jednak...........

 

Sprawdzane było wszystko pod ultrafioletem i nigdzie nie znaleźliśmy wycieku. Jest nówka sztuka chłodnica, na sprężarce i skraplaczu czyściutko. Sprawdzał koleś wszystkie wężyki. Pozostał tylko parownik w środku auta. Zdjąłem schowek, wymontowałem radio, przełączniki i jak zobaczyłem, że dalej nie mam dostępu, zwątpiłem. I w związku z tym pytanie: Czy są jakieś charakterystyczne miejsca w Subaru, gdzie układ potrafi cieknąć ? A może ktoś dobierał się już do parownika i wie jak to zrobić nie demontując całej deski rozdzielczej. Nie chciałbym narobić się jak głupi jeżeli już ktoś przerabiał ten temat. I pomuka można zarobić :lol:

 

Ps. Takim pipstakiem też było sprawdzane i zgadnijcie co ....... i nic nie wykryli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej było nabijane z farbką, więc znalezienie przecieku powinno być łatwe. A jednak...........

 

Jak kontrast był nabijany we wrzesniu to zapomnij żeby do tej pory by widoczny :roll:

Nabijcie jeszcze raz i sprawdzajcie po 24h

Parownik w Imprezie wymaga wyciągniecia deski, bo jest zabudowany w obudowie razem z nagrzewnica praktycznie na środku deski rozdzielczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...