Skocz do zawartości

Jakość Subaru i opinia na jego temat


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu, robiąc zakupy zobaczyłem parkujacego pod sklepem Subaru Legacy model 94 -99, w kombi, w ładnym stanie, zielony metalik, a na dachu taksówkarski kogut....podchodzę, myślę sobie: jakiś młodziak postawił na taksówkę Subaraka, bo ma jaja....a tu dupa, panie Paździochu, gość grubo po pięćdziesiątce, srebro we włosach....myślę, ooooo, dziadek, to masz szczęście, spotkałeś kogoś, kto ma trochę niepotrzebnych gratów właśnie do twojego auta....dzień dobry, przepraszam, wie pan, jakby coś, mam trochę gratów do pańskiego auta....chce pan mój numer telefonu? NIE....! chyba się przesłyszałem........nie.........? Nie chce pan numeru mojego telefonu? NIE..... ja na to : DLACZEGO? i tu banan wywołuje banana:

 

BO SUBARU SIĘ NIE PSUJE, A KLOCKI HAMULCOWE KUPUJĘ NOWE.....

 

odpadłem..... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: miał chłop rację.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat bez sensu, nie znudziło Ci się jeszcze??? :mrgreen:

 

nie, ale Ty mi się znudziłeś, także wypad :twisted: stąd, jak nie pasuje :evil: i dla Ciebie nie ma sensu :razz:

 

[ Dodano: Sro Lis 11, 2009 12:25 am ]

oprocz tych panewek, papierowych skrzyn biegow, 2.5L motoru itp. to mial dziadek racje :mrgreen:

 

dziadek ma 2L 115KM albo 2,2 136KM, kręci pewno do 3 tys, to napewno mu styknie Legaca do pół miliona kilometrów, na luzie... :lol:

 

[ Dodano: Sro Lis 11, 2009 12:28 am ]

emotorsport, może w olsztynie to było?

 

w Olsztynie. i na pewno chłop jeździ uczciwie za pieniądzem na taksówce, nie wyglądał mi na alfonsa ani innego przekręta, który to pod przykrywka koguta jakieś tajemne geszefty robi....normalny, przeciętny, nawet sympatyczny taksiarz.....a wie co dobre... :smile:

 

[ Dodano: Sro Lis 11, 2009 12:29 am ]

oprocz tych panewek, papierowych skrzyn biegow, 2.5L motoru itp. to mial dziadek racje :mrgreen:

 

jak tak, to wspomnij też o przerabianych w jakichś manufakturach sprzęgłach... :razz: :grin:

 

[ Dodano: Sro Lis 11, 2009 12:31 am ]

Kolejny temat bez sensu, nie znudziło Ci się jeszcze??? :mrgreen:

 

aaaaaa, sorki, kolega mitasubiszi.....nie zauważyłem, przepraszam, gapa jestem, dla Pana wszystko co jest związane z Subaru jest beeeee........ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie komentuję fachowości ASO, nie mam wystarczających danych, bo nie dawałem tam moich samochodów do naprawy, sam je wiążę drutem, skręcam na drewnowkręty i sklejam patexem, ale jak widziałem na własne oczy jak składali lukiemu jego furę na ostatnich Plejadach, montując dostarczone przezemnie części, szło im to całkiem sprawnie....może jedyne zastrzeżenie: mogliby mieć na magazynie najbardziej chodliwe części zawieszeniowe do najpopularniejszych aut spod znaku S, i nie przyznawać się otwarcie, że po łożysko do tylnego koła jadą do Xxxxxx Carsu.......to akurat jest nie halo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...