Skocz do zawartości

Zrzuta na Subaraka dla Wełniacza


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny i chłopaki! Na Forum mamy gościa, który jest zawsze z nami, kocha Subaru, a musi się niestety męczyć poruszając się starą Fiaciną. Jest wiernym kibicem/pilotem wszędzie gdzie hałasują boxery....Tak nagle wpadł mi do głowy pomysł....zrzucamy się czasami w różnych celach i po różnymi hasłami....Forum zawsze pomaga i jak historia pokazuje, nigdy nie zostawia swoich w potrzebie...Rzucam temat: zrzutka na jakiegoś starego, niedrogiego, N/A, ale SUBARAKA, dla naszego pozytywnego kumpla, Wełniacza....głos serca w dowolnej wysokości, na razie akces wirtualny, jak uzbiera się kwota pozwalająca coś sensownego na S kupić (5-8k?), zbierzemy ją fizycznie i zobowiążemy/poprosimy któregoś moda (najbliżej w okolicy - chyba wypada na Pablonasa... :razz: ) do zakupu furmanki. Każdy, kto ma odrobinę fantazji, da co uważa, tym razem nie na kota czy chore dziecko, ale na Subarakarza bez Subaraka, coby ten stan zmienić... :grin: egoiści ( a tych chyba na tym Forum nie ma ) proszeni o wyjście i nie czytanie dalej.... :smile: mam nadzieję, że Wełniacz się nie obrazi... :smile: bo w końcu czas, żeby jeździł swoim Subaru, pomóżmy mu w tym :lol:

 

Lista Forumowiczów którzy lubią albo chcą polubić Wełniacza i chcą mu na np. Gwiazdkę kupić zrzutkowe Subaru.... :smile: :smile: :smile: :mamy ponad miesiąc, po dwóch, trzech chętnych dziennie i temat jest pozamiatany....proszę o poważne potraktowanie tego tematu, i wpisywanie się na liste tylko w przypadku przemyślanej decyzji, to nie jest lista startowa na CYNĘ, gdzie wpisuje się 100 chetnych, a przyjeżdża 60...... :???:

 

1.emotorsport - 100pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 447
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pablonas - pasek! :razz: Malucha to niech sobie sam kupuje...my składamy się na SUBARU>>>>>> :smile:

 

[ Dodano: Czw Lis 05, 2009 8:45 am ]

jaki błąd zrobił kupując sobie motocykl

 

a skąd ta pewność że kupił....może motór po prostu stał sobie taki samotny, porzucony, pod drzewem, to sobie chłop wsiadł i pojechał.... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael,

kiedyś o tym rozmawialiśmy ale tym razem chyba nie doczytałeś do końca.

Na razie są, nazwijmy to, deklaracje, coby się zorientować ile kasy uda się zgromadzić. Nikt jeszcze niczego nie wypłacił i wyścig szczurów miejsca nie ma. Stąd...trochę kulą i trochę w płot :???:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to jakoś nie podoba się.

Bardzo doceniam chęć subarowiczów do chojnych zrzutek w słusznych sprawach. Jeśli ktoś potrzebuje kasy, pomocy, przejażdżki subaru czy spota to forum nigdy nie zawiodło.

Natomiast brak subaraka nie jest czymś na co imho trzebaby robić zrzutę. Przynajmniej mi byłoby głupio, gdybym dostał od forum auto, mimo że posiadam własne, ale gorsze. Wiecie o co mi chodzi?

Pewnie że chciałbym kupić Wełniaczowi Subaru, ale gdybym szukał okazji do charytatywnego wydania stówki, to jest masa znacznie ważniejszych spraw. :neutral:

(ale to tylko moje zdanie, którego raczej nie zmienie, nie chce żeby było zarzewiem dyskusji :wink: )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tym bardziej nie wierzę w sens takich deklaracji ;-) Albo robić trzeba, albo nie robić :P

 

Masz prawo :mrgreen: A jak śpiewał Młynarski :"...róbmy swoje...."

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

[ Dodano: Czw Lis 05, 2009 11:50 am ]

antolll,

 

zapytam tak : dorzucasz się ?

 

Nie, to nie ma problemu ale po jaką choinkę ten wywód ? Ja lubię jazz ale po co te bębny ?

 

:mrgreen:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał,

temat wątku : Zrzuta na Subaraka dla Wełniacza

 

Gdzie Ty tu Brachu widzisz :

- powiedz mi kto ma rację ,

- pomagamy w zakupie Subaraka wszystkim Chińczykom Świata ?

 

Nie deklarujeta, nie wierzyta, nie ma ta...świetnie-trudno ale po co Wy się z tym obnosita, to ja już nie rozumiem. Ale ja stary jestem, tyż mam prawo :razz:

 

Pozdrawiam

Dziad nad dziadami

 

[ Dodano: Czw Lis 05, 2009 12:00 pm ]

MIKKI,

 

a ja miałem zamiar napisać, że zaraz wpadnie MIKKI i powie, że Anatol ma rację. I co mi Pan zrobi ?

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...