Skocz do zawartości

Subaru legacy sedan 2005 2.5 USA


Abraham

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Obecnie mam subaru legacy 1999 2.0 kombi Japan. Potrzebuje drugiego auto i namierzylem subaru legacy 2.5 sedan - zarejestrowany w kraju ,produkcja USA. Sprawdzilem juz po numerze historie w USA i mial wypadek - prawy rog. Sprzedajacy mowi to samo czyli byl uderzony prawy blotnik, prawe drzwi i prog. Autko zrobione jest i sprzedajacy udziela 3 miesieczne gwarancje. Moje pytanko jest nastepujace czym sie rozni wersja Japan od USA . Ja z czesciami ? Czy bardzo sie rozni w wykonaniu ? Zawsze twierdzilem ze Japan to Japan:). A to jest produkcji USA.

Z gory dziekuje za ODP.

 

http://otomoto.pl/subaru-legacy-2-5i-au ... 58731.html

 

Pozdrawiam

Abraham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesciami sie rozni, jezeli chodzi o ich dostepnosc to w ASO potrafi byc z tym problem, za to jest mniejszy problem niz z czesciami do EU poza ASO - jest sporo firm ktore takie czesci sciagaja, mozna je kupic w miare w przystepnych cenach. Zwroc uwage jaki jest procent OBK/LEG Us do EU :wink:

Co do wykonania, moim zdaniem nie ma duzych roznic, za to sa roznice konstrukcyjne, wersje US sa prostrze np. nie maja dwumas, maja prostrza elektronike, itd. Roznia sie tez niestety wyposazeniem, tam standardem jest np klima manualna, gdzie u nas nie bylo nawet takich wersj, takich pierdolek jak regulacja polozenia swiatel tez prozno szukac.

Jeszcze co do roznic, to chyba najbardziej zauwazalna jest znacznie bardziej miekkie zawieszenie, co niektorym przeszkadza.

Ja osobiscie patrzylbym bym bardziej na stan/cene auta niz na kraj prod, poniewaz w przypadku Subaru nie ma duzych roznic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cena 33 wywolawcza za 2005 rok jest przystepna?.

Samochod ma przejchane 10 tys mil. Biorac pod uwage jego historie w USA , to sprzedany zostal w sierpniu 20005 z przebiegien 4000 mil. Czyli auto w Polsce przejechalo niby 5 tys mil od 2006 trudno Mi w to uwierzyc. Chyba ze autko dlugo stalo w polsce bo byl problem z czesciami i nikt nie chcial jupic rozbitka:)

 

POzdrawiam

Abraham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cena 33 wywolawcza za 2005 rok jest przystepna?.

Samochod ma przejchane 10 tys mil. Biorac pod uwage jego historie w USA , to sprzedany zostal w sierpniu 20005 z przebiegien 4000 mil. Czyli auto w Polsce przejechalo niby 5 tys mil od 2006 trudno Mi w to uwierzyc. Chyba ze autko dlugo stalo w polsce bo byl problem z czesciami i nikt nie chcial jupic rozbitka:)

 

POzdrawiam

Abraham

 

Wyglada, podejrzanie dobrze, umow sie z właścicielem na przeglad przez zakupowy i bedziesz wiedzial czy warto kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...