Skocz do zawartości

Bemowo, jakie Subaru będzie można podziwiać??


bendi

Rekomendowane odpowiedzi

jadę na Bemowo 01.05.05 z intencją przyjrzenia się z bliska porządnie przygotowanym samochodom i zobaczenia ich w akcji oraz sprawdzenia empirycznego własnej maszyny. Kto wybiera się Subarami już namówiłem pewnego przypadkowo spotkanego Forestera 8) , nawet nie słabego, na przejazd. Ale chętnie porównał bym czasy innych szuwarek no i oczywiście im pokibicował.

 

rozkręciłem się, z tymi postami :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jako kibic mowie zdecydowane nie :!:

A ja mowie tak!

Dlatego, ze klasa Turbo Plus nie jest az tak oblegana, a na Subaru zawsze przyjemnie popatrzec. Swoja droga ciekawe jakie czasy by sie udalo osiagnac seria.

Takze jesli ktos sie waha czy wystartowac, nawet seria, to ja jestem na tak!

 

To nie klasa profi do ktorej sie kwalifikuje wiekszosc aut jezdzacych po naszych drogach czego efektem bylo ponad 80 startujacych w Modlinie w zeszlym roku.

A np. w Poznaniu w T+ bylo tylko 12 startujacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako kibic mowie zdecydowane nie :!:

A ja mowie tak!

Dlatego, ze klasa Turbo Plus nie jest az tak oblegana, a na Subaru zawsze przyjemnie popatrzec. Swoja droga ciekawe jakie czasy by sie udalo osiagnac seria.

Takze jesli ktos sie waha czy wystartowac, nawet seria, to ja jestem na tak!

 

To nie klasa profi do ktorej sie kwalifikuje wiekszosc aut jezdzacych po naszych drogach czego efektem bylo ponad 80 startujacych w Modlinie w zeszlym roku.

A np. w Poznaniu w T+ bylo tylko 12 startujacych.

 

Mateuszu, ja własnie chciałbym uniknac powtorki z Modlina dletego jestem przeciwny startowania seryjnymi smochodami i nie mam na mysli tylko Subaru :!: :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszu, ja własnie chciałbym uniknac powtorki z Modlina dletego jestem przeciwny startowania seryjnymi smochodami i nie mam na mysli tylko Subaru :!: :wink:

 

 

Nadal sa seryjne samocvhody które mogą wygrać całe te idiotyczne zawody. To dlaczego mają nie startować?

 

Tu sie zgadzam, sa bardzo szybkie seryjne "unikaty"- niech startuja...Ale gdyby kazdy chciał sprawdzac czas swojego auta to widowisko straciłoby na atrakcyjnosci. Takie moje zdanie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszu, ja własnie chciałbym uniknac powtorki z Modlina dletego jestem przeciwny startowania seryjnymi smochodami i nie mam na mysli tylko Subaru :!: :wink:

 

 

Nadal sa seryjne samocvhody które mogą wygrać całe te idiotyczne zawody. To dlaczego mają nie startować?

 

Tu sie zgadzam, sa bardzo szybkie seryjne "unikaty"- niech startuja...Ale gdyby kazdy chciał sprawdzac czas swojego auta to widowisko straciłoby na atrakcyjnosci. Takie moje zdanie.

 

Pozdrawiam

Nie wiem czy startowałeś w takich wyścigach, czy też nie. Ale jak już stoisz na kresce i czekasz na zielone to adrenalina ci dość nieźle skacze. Źle wystarujesz to zmulisz auto albo spalisz opony. Ja jeździłem dla frajdy i zabawy. Jeśli startowały by samochody tylko dłubane na 1/4 mili to było by ich kilkanaście które by się skończyło po 1-2 godzinmach, a tak jest poprostu widowisko. W Polsce nie ma tzw TrackDay gdzie zwykły uczestnik mógłby sobie pojeździć po torze wyścigowym. Dlaczego, bo taka a nie inna jest polityka PZM, że za wszystko trzeba zapłacić, a tu bardziej trzeba by promować sporty motorowe niż niszczyć je w zarodku. Tak samo jest z 1/4 Mili, ma to być impreza dla wszystkich, czyli niezależnie jaki masz samochód możesz przyjechać i wystartować.... i taka idea temu przyświeca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole ludzie nie mysla. Tak jak u nas w Grodzie jest kawalek obwodnicy, ktory jest slicznie prosty, ZAMKNIETY i pewnie jeszcze dlugo go nie otworza. Urzad miasta czy ktokolwiek za to jest odpowiedzialny, zamiast nawet brac oplate za wjazd rzedu 1pln albo cus to jak tylko sie tam zjawili ludzie, zaraz wjazd musieli zastawic betonowym filarem, rowy kopac. Bezmyslne, bo tak to ci sami ludzie beda szalec po drogach publicznych. To samo jest z placem kolo starego hangaru, postawili slupki i nie wpuszczaja. Zamiast starac sie zmniejszac ilosc wypadkow, to oni robia wrecz przeciwnie :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...