Skocz do zawartości

Ken "Gymkhana" Block będzie jeździł w WRC


mati

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Facet ma jaja i określanie go tylko szołmenem to chyba trochę typowo polskiej zazdrości....w stylu - ,, jakby mi dali taką furę, na pewno bym go na wstecznym objechał ".... słyszę to zawsze przejeżdżając estiajem koło przystanku autobusowego, na którym co drugi chłopak z okolicznej budowlanki ma bluzę z napisem KUZI, albo koło sklepu, w którym sprzedają niespecjalnie wykwintne rodzaje niespacjalnie szlachetnych ,,win" w plastikowych butelkach.... :smile: i każdy ich koneser na pewno byłby lepszy od nas wszystkich....gdyby mu tylko dali taką furę......objechałby nas na wstecznym.... :twisted: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukanie na foum osoby która mogła by jeździć na poziomie Blocka jest śmieszne bo ilu mamy tu mistrzów N-grupy czy osób jeżdzących w jakimkolwiek WURcu?

Prawda jest taka że chłopak pojedzie dla zabawy i tylko to pokażą w stanach jak lata bokami na winklach bo o miejce nikt nie zapyta. W Stanach 99.99% ludzi nie wie co to jest WRC dlatego jak pokażą jak Loeb przejeżdza nawrót a jak Block to kto bedzie kozakiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast tak pierniczyć czy po tszy, lepiej byście zaprosili Kena razem z całym jego Blokiem na najbliższe Plejady - zobaczymy jak chłopaczyna z łuku szczela, czy ogarnia drezyne tak samo jak swojego estiaja, no i wtedy Forumowe Wyjadacze bedom se mogły czasy z PeKaCóF skompromitować ... yyy ... skomparizować ... ten tego, no ... jak to sie mówi ... porównać

 

swojo drogo ciekawe czy dobry z Kena tenisista ... znaczy w ilu pełnolitrażowych setach pokonałby mnie albo Mamusie na Plejadach :roll:

Smiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takjest :mrgreen: właśnie rozpocząłem trening w kilku setach przed tenisem z Kenem Blokiem ... póki co dobrze mi idzie i na klawiature jeszcze nie rozlewam :lol: swojo drogo ciekawe czy chłopaczyna pije jak:

pediatra - po maluchu

syndyk - do upadłego

nurek - do dna

grabarz - na umór

matematyk - na potęgę

ornitolog - na sępa

kamerzysta - aż mu się film urwie

kolarz - w kółko

pilot - jak leci

mechanik - z gwinta

hydraulik - z grubej rury

woźnica - wali końską dawkę

stolarz - wali klina

żołnierz - strzela lufe

sprzedawca paliw - wali w gaz

nocny stróż - w ciemno

lekarz - na zdrowie

bankowiec - na kredyt

eskimos - na zimno

anestezjolog - do utraty tchu

fryzjer - do lustra

gastryk - żołądkową gorzką

wędkarz - zalewa robaka

czy jak krawiec - po naparstku

... opcja że nie pije jezd całkowicie niedopuszczalna - przecież by tak nie jeździł jak na tych swoich filmach.

 

DNL, poszedłeś w końcu po to piwo? Nie wiem czemu nie chciałeś żebym Cię podwiózł, przecież estiajem szybko byśmy je dowieźli zanim byś wypił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, poszedłeś w końcu po to piwo? Nie wiem czemu nie chciałeś żebym Cię podwiózł, przecież estiajem szybko byśmy je dowieźli zanim byś wypił :mrgreen:

 

uważam, że to był znak...żeby zająć się węgierskim wynalazkiem z brzoskwinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurza twarz, to następnym razem nie wyganiaj mnie samego po nocy do domu jak masz takie fajne wynalazki ... ze swojo łyski dojechałem właśnie do dna :cry: , poszedłem obudzić teściowo coby sie zlitowała i do monopolowego skoczyła ... psia mać, zaczeła wymachiwać grabiami, smarkać w rękaw i kaszleć - skubana udaje że ma świńsko grype ... zlitowałem sie i jej darowałem bo by mi pół sochaczewa zaraziła (w zeszłym tygodniu ponoć widzieli mojo teściowo na ukrainie i w bułgarii).

 

... a jednak, jestem uratowany ... mam jeszcze w barku anyżowe OUZO zero-siedem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero-siedem

 

zgłoś się ;)

 

nie wyganiaj mnie

czy ja złe słowo rzekłem, to ty chciałeś, żebym zszedł i od takich dobrych wynalazków mnie odgoniłeś ;) ??

 

OUZO zero-siedem :cool:

moja miłość ma na imię Ouzo ;) cudowny bimber ;D

 

[ Dodano: Wto Lis 03, 2009 1:31 am ]

cholera...to nie nocne marki...zaraz pasem dostaniemy za spamowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby ktoś zaprosił Block'a na Barbórkę warszawską

 

Gracowy coś wspominał o tym :idea: :cool:

 

lepiej byście zaprosili Kena razem z całym jego Blokiem na najbliższe Plejady - zobaczymy jak chłopaczyna z łuku szczela, czy ogarnia drezyne tak samo jak swojego estiaja,

 

i czy z białych kubeczków na deszczu da radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...