Skocz do zawartości

Ken "Gymkhana" Block będzie jeździł w WRC


mati

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem nie najlepsza decyzja. Wszyscy mają go teraz za kozaka, a w WRC raczej się skompromituje, albo w najlepszym razie będzie słaby.

 

też mi się tak wydaje :idea:

 

To ciekawe czym teraz pojedzie na Karowej - Subaru czy Fordem?

 

to zależy od tego kto płaci za występ :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w WRC raczej się skompromituje

Też tak uważam, on sobie pewnie myśli że jest dobry jak gania swoim 560 KM Subaru po lotniskach i bazach wojskowych ale w WRC zmiażdżą go swoimi umiejętnościami :twisted: swoją drogą zastanawiam się jak duża będzie przepaść między nim a powiedzmy pierwszą dziesiątką WRC....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumie on przeciez jezdzi w rally u USA i rywalizuje z Pastrana i z tym panem z TVN Turbo :wink: . Ale ja sie nie znam jaka jest roznica w poziomie miedzy USA a WuRC.

Ale by bylo jakby przyszedl wlal Loebowi i ....... poszedl :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji

 

Racja, jeżeli będzie rozbijał auta w takim tempie :lol: Ostatnio jakiś program oglądałem (relacja z rajdów z USA) i mówili, ze Block akurat startuje słabszym autem, jakąś treningówką, czy coś, bo porozbijał inne auta na treningach.

 

Liczy się, kto jest na mecie :cool:

 

Tyle, że ta jego "słabsza treningówka" już spowodowała, że nie mieścił się nigdzie w zasięgu wzroku od podium, pomimo tego, że miała zdaje się moc większą, niż wurce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam, on sobie pewnie myśli że jest dobry jak gania swoim 560 KM Subaru po lotniskach i bazach wojskowych ale w WRC zmiażdżą go swoimi umiejętnościami :twisted: swoją drogą zastanawiam się jak duża będzie przepaść między nim a powiedzmy pierwszą dziesiątką WRC....

 

Pokaż co ty potrafisz. Bo narazie to Block miażdży 99% osób na tym forum. Ja osobiście cieszę się żę będzie kolorowa postać w WRC a nie kolejny smutny nudziarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż co ty potrafisz. Bo narazie to Block miażdży 99% osób na tym forum. Ja osobiście cieszę się żę będzie kolorowa postać w WRC a nie kolejny smutny nudziarz.

w pełni się z tym zgadzam

poczekajmy do pierwszego rajdu i zobaczymy, a ciekawie na pewno będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma robić,całe życie jeździć na swoim rajdowym zadupiu ? To normalne że facet chce się rozwijać,zarabiając przy tym kase. I chwała mu za to,jak ma i może, to niech się bawi,z pewnością nie idzie do WRC z takim nastawieniem o jakim pisze Paweł_P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż co ty potrafisz. Bo narazie to Block miażdży 99% osób na tym forum. Ja osobiście cieszę się żę będzie kolorowa postać w WRC a nie kolejny smutny nudziarz.

Łoooo Jezuuuu, ale mi nagadałeś :roll: mnie też się podoba jak on jeździ i fajnie że pójdzie do WRC - może będzie takim rodzynkiem jak Gigi, ale moim zdaniem to jest show-man a nie rajdowiec z prawdziwego zdarzenia :wink: oczywiście bardzo chętnie zobaczę co on tam pokaże ale wydaje mi się nie powalczy z czołówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ktoś,kto miażdży Blocka ? Bez jaj

 

Może autor tego watku miał siebie na myśli :wink: :lol:

 

Wracając do Blocka, na pewno umiejętności mu nie brakuje, ale do WRC średnio pasuje. To jest świat dla fińskich ludzi lasu i im podobnych, a nie kolorowych showmenów.

Pan z Auto Rodeo zweryfikuje swój talent na tle sportowców z krwi i kości.

W Stanach ścigał się z wicemistrzem Mancinem, który w Polsce nigdy do nie wszedł do dziesiątki. Ciężko więc określić gdzie się znajduje ze swoimi umiejetnościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...