Jump to content

Brak mocu GT MY`99

e232
 Share

Recommended Posts

Witam,

Panowie, oddałem mój nowy nabytek tj Subaru Imprezę GT MY99 do mechanika na wyminę podstawowych elementów eksploatacyjnych + wymianę kompletu hamulców. Wszystko było OK, do momentu wymiany filtra powietrza. Po tej operacji pojazd przestał jeździć. Na biegu jałowym jest ok, ale auto nie chce przyspieszać. (wcześniej petarda). Pomocy.

Pierwsze co to na myśl rzuca mi się przepływomierz, ale nie chcę się pakować w niepotrzebne koszty. Macie propozycję co oprócz tego sprawdzić?

Dzięki z góry za odpowiedzi!

Czy może być tak, że jak się odłączy akumulator, to komputer się rozprogramuje, zwariuje i po podłączeniu aku auto się będzie buntować i nie będzie jechało?

ile turbo laduje, masz wskaznik?

Jeśli to pytanie jest do mnie, to... nie mam wskaźnika, ale ja na brak doładowania (mam wg odczytu z komputera 0,93-0,95 w peak'ach) i osiągów nie narzekam...

a wciąż ciekawi mnie, czy aku może rozstroić ecu :)

Pierwsze co to na myśl rzuca mi się przepływomierz, ale nie chcę się pakować w niepotrzebne koszty. Macie propozycję co oprócz tego sprawdzić?

Mam nówkę przepływkę jak chcesz to podjedź to założymy i rura. Okolice Wileiczki. Z tym że przepłwka nie do sprzedania. :wink:

Mam nówkę przepływkę jak chcesz to podjedź to założymy i rura. Okolice Wileiczki. Z tym że przepłwka nie do sprzedania. :wink:

Moim zdaniem to jest dobry trop.

Odepnij przepływkę, zobacz jak jeździ. 99 radzi sobie bez maf, czasem lepiej jak na uszkodzonym.