Jump to content

pompa paliwa - dostęp

marcin
 Share

Recommended Posts

Z racji wymiany rurwy wlewu, której się przerdzewieć zdarzyło ( :twisted::twisted::twisted: ) starałem się wydobyć wszelaki syf na zewnątrz... Niemniej jednak pewności nie ma ile wody/syfu się już dostało do baku.. Demontowanie zbiornika mało mi się uśmiecha, więc wpadłem na genialny pomysł wyciągnięcia pompy i rewizji tamtędyż wnętrza baku :)

Pytanie nasuwa się samo: Czy dostanę się do pompy od góry (po zdemontowaniu siedziska) i czy jej demontaż jest w miarę łatwy?

Pytanie nasuwa się samo: Czy dostanę się do pompy od góry (po zdemontowaniu siedziska) i czy jej demontaż jest w miarę łatwy?

Będziesz miał parę śrubek do odkręcenia.

Najpierw pokrywa nad zbiornikiem, potem dekiel pompy.

Tylko nie przyświecaj sobie zapalniczką jak będziesz rewidował... :wink:

Tylko nie przyświecaj sobie zapalniczką jak będziesz rewidował... :wink:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: a czemu ? :twisted:

czyli da się :)

Ja w garażu już boję się zapalać światło, cały dzień auto z otwartym bakiem stoi... ostatnio tyle oparów benzyny nawdychałem się jak ojciec czyścił gaźnik naszego pierwszego malucha... dzieścia lat temu :mrgreen:

pytanie pomocnicze:

nie ma tam przypadkiem jakiejś jednorazowej uszczelki? :mrgreen:

czyli da się :)

Ja w garażu już boję się zapalać światło, cały dzień auto z otwartym bakiem stoi... ostatnio tyle oparów benzyny wdychałem się jak ojciec czyścił gaźnik naszego pierwszego malucha... dzieścia lat temu :mrgreen:

pytanie pomocnicze:

nie ma tam przypadkiem jakiejś jednorazowej uszczelki? :mrgreen:

najlepiej uszczelke zmienic na nowa bo pewnie ma juz kilka lat... jak juz chcesz zalozyc stara to pamietaj ze trzeba to zrobic w miare szybko, bo moze napeczniec i sie zdeformuje...