Jump to content

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!

Recommended Posts

Musimy coś ogarnąć przed wrześniem bo jak dzieciaki wrócą do szkoły to może być lipa z COVID -19

Można pomyśleć o ostatnimi weekendzie sierpnia może?
  • Replies 15.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• burzum

1225

• huzar105

1124

• Izotom

1001

• chojny

991

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Honda?    

Dzięki wszystkim za fajne spotkanie, oby takich więcej

Posted Images

2 minuty temu, WaldekW napisał:

Można pomyśleć o ostatnimi weekendzie sierpnia może?

Tak 29 albo 30 sierpnia będzie OK ;).

Tak 29 albo 30 sierpnia będzie OK .

No to 29.08 od godziny 16:00 może co by jakiegoś grilla jeszcze ogarnąć?

Wpisujemy się na listę w takim razie :

1. [mention]llkuba [/mention]

2. [mention]WaldekW [/mention]

3.

4.

6 minut temu, WaldekW napisał:

No to 29.08 od godziny 16:00 może co by jakiegoś grilla jeszcze ogarnąć?

Można tylko trzeba znaleźć jakąś miejscówkę.

• 3 weeks later...

No i co jest Poznań? Widzą się w tą sobotę czy brak chętnych?
[mention]FilipeK [/mention]
[mention]llkuba [/mention]
[mention]Rafaelo [/mention]

Ja niestety odpadam w ta sobotę. Za dużo zajęć mam w domu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja niestety odpadam w ta sobotę. Za dużo zajęć mam w domu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To w poniedziałek za karę jestem u Ciebie :P

Siemanko,

Ze względu na kiepskie warunki atmosferyczne i inne czynniki odwołujemy spotkanie.

@WaldekW jesteśmy w kontakcie ;)

• 2 weeks later...

Cześć

Czy ktoś w okolicach Poznania śmiga coś w terenie? Zakupiłem niedawno forestera i chciałem spróbować coś polatać w terenie a w kupie wiadomo raźniej :) 

W dniu 10.09.2020 o 11:29, matmat napisał:

Cześć

Czy ktoś w okolicach Poznania śmiga coś w terenie? Zakupiłem niedawno forestera i chciałem spróbować coś polatać w terenie a w kupie wiadomo raźniej :) 

Tak, moim Subaru ostatnio jeżdżę na stację po paliwo i z powrotem na parking ;).

23 minuty temu, llkuba napisał:

Tak, moim Subaru ostatnio jeżdżę na stację po paliwo i z powrotem na parking ;).

Albo masz strasznie daleko na stację albo coś Twoje Subaru za dużo pali ;)

8 minut temu, rosaskc napisał:

Albo masz strasznie daleko na stację albo coś Twoje Subaru za dużo pali ;)

Rekord 18,5/100km. Moja Kobieta jeździ rano 400m(w jedną stronę) zawieśe syna do żłobka i z powrotem :biglol:. Później po pracy czyli Home Office powtórka. 

Edited by llkuba
Teraz, llkuba napisał:

Rekord 18,5/100km. Moja Kobieta jeździ rano 400m(w jedną stronę) zawieśe syna do żłobka i z powrotem :biglol:. Później po pracy czyli Office Home powtórka. 

Heh, przy takich trasach to rzeczywiście nie ma co się cudów spodziewać ;)

Muszę (a bardziej chcę ;), bo już czuć wibracje) przetoczyć tarcze hamulcowe (opcja na samochodzie) w moim Legacy. Gdzie w Poznaniu można to zrobić bez stresu, ze coś źle zrobią albo coś innego uszkodzą przy okazji tej całej operacji? Google podpowiada 2 adresy (1. Guderian Stanisław, 2. Wencel Sylwester) - do jednego fachmana już nawet zadzwoniłem i się umówiłem - ostatecznie termin nie podpasował i zrezygnowałem. Na koniec rozmowy usłyszałem jednak, ze jak mieli Imprezę na warsztacie, to coś tam im nie szło z odkręcaniem chyba zacisku i ukręcili zdaje się jakąś śrubę......po takim czymś lekko mnie strach obleciał, dlatego pytam na forum - może ktoś robił takie przetaczanie?

Edited by kudlatypawelek
11 minut temu, kudlatypawelek napisał:

Muszę (a bardziej chcę ;), bo już czuć wibracje) przetoczyć tarcze hamulcowe (opcja na samochodzie) w moim Legacy. Gdzie w Poznaniu można to zrobić bez stresu, ze coś źle zrobią albo coś innego uszkodzą przy okazji tej całej operacji? Google podpowiada 2 adresy (1. Guderian Stanisław, 2. Wencel Sylwester) - do jednego fachmana już nawet zadzwoniłem i się umówiłem - ostatecznie termin nie podpasował i zrezygnowałem. Na koniec rozmowy usłyszałem jednak, ze jak mieli Imprezę na warsztacie, to coś tam im nie szło z odkręcaniem chyba zacisku i ukręcili zdaje się jakąś śrubę......po takim czymś lekko mnie strach obleciał, dlatego pytam na forum - może ktoś robił takie przetaczanie?

warto sie bawić w toczenie? Ile kosztują nowe  tarcze, a ili ci powiedzieli za przetoczenie?:)

Moje tarcze są stosunkowo nowe - mają nieco ponad 10k przejechane. Wciąż czaję się na BBK, a to już jest spory koszt bo i koła trzeba zmienić, a wjechał ten cały covid i się sytuacja nieco pokomplikowała... Przetoczenie to koszt około 200PLN, jeżeli dobrze zrozumiałem, parę miesięcy pewnie dałoby radę pojeździć i w przyszłym roku zacząć kompletować graty pod BBK.

6 godzin temu, kudlatypawelek napisał:

Moje tarcze są stosunkowo nowe - mają nieco ponad 10k przejechane. Wciąż czaję się na BBK, a to już jest spory koszt bo i koła trzeba zmienić, a wjechał ten cały covid i się sytuacja nieco pokomplikowała... Przetoczenie to koszt około 200PLN, jeżeli dobrze zrozumiałem, parę miesięcy pewnie dałoby radę pojeździć i w przyszłym roku zacząć kompletować graty pod BBK.

Może okazać się, że po przetoczeniu jak kilka razy nadusisz hamulec problem powróci. 

6 godzin temu, kudlatypawelek napisał:

Na koniec rozmowy usłyszałem jednak, ze jak mieli Imprezę na warsztacie, to coś tam im nie szło z odkręcaniem chyba zacisku i ukręcili zdaje się jakąś śrubę......po takim czymś lekko mnie strach obleciał, dlatego pytam na forum - może ktoś robił takie przetaczanie?

W Imprezie GD wszystko odkręca się elegancko do tego wykorzystuje klucze nasadowe. Zaciski i jarzma schodzą bez problemu, aż 4 śruby :biglol: