Jump to content
Scooby

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!

Recommended Posts

31 minut temu, llkuba napisał:

Na cytadeli jest muzeum ;) w środku są mundury, broń itd a na zewnątrz czołgi pojazdy i samoloty.

Niby o tym wiem...ale wiadomo jak to jest - człowiek zapomina o tym co ma pod nosem...dawno już nie byłem na cytadeli....czas to zmienić ;-)

• Upvote 1

@FilipeKJa nie mam na ta chwile żadnych planów wiec jak nic nie zmieni się to mogę wpaść pohałasować :)  

• Like 1

Panowie temat przegadany z żoną i aktualny :) Zapraszam serdecznie o 15.30 do Kościoła w Długiej Goślinie zrobić hałas. Pisałem również na jakis facebookowych grupach, ale tak myślałem, że tylko na nasze forum można liczyć. Półóweczki dobrze schłodzonej przezroczystej substancji już czekają także meldować się czyjego boxera będzie słychać  :) 

• Like 1

2 godziny temu, Waldek Woźny napisał:

To co @Rafaelo @llkuba ? Można koledze trochę pohałasować a później zrobić pępkowe u nas?:)

Tym razem na drugi dzień nie jadę nad morze więc więcej wypije -_-.

• Like 1

to flaszke ode mnie Kuba już masz ;) 

Tym razem na drugi dzień nie jadę nad morze więc więcej wypije .

No i to mi się podoba!;) To jeszcze Rafała do kompletu się weźmie i będziemy testować wytrzymałość

No chyba że jeszcze @kriskristoffers dołączył?:)

• Upvote 1

Niestety za daleko jak dla mnie i budżet już do Plejad zagospodarowany

Gdyby nie te plejady to argumentu że za daleko bym nie przyjął
Ale niech Ci będzie tym razem:)

Niestety pod kreską jestem, przechodzę na działalność gospodarczą żeby dalej pracować i ogólnie póki co słabo będzie ze 3 miesiące.

Rozumiem. Trzymam kciuki w takim razie aby się to wszystko ułożyło jak najlepiej i jak najszybciej :)

50 minut temu, FilipeK napisał:

to flaszke ode mnie Kuba już masz ;) 

Jak wiesz ja i  @Waldek Woźny mamy "kurczaki" więc jak wszystko będzie OK to przyjedziemy ;).

42 minuty temu, kriskristoffers napisał:

Czasem tak bywa ;).

35 minut temu, kriskristoffers napisał:

Niestety pod kreską jestem, przechodzę na działalność gospodarczą żeby dalej pracować i ogólnie póki co słabo będzie ze 3 miesiące.

I te bandyckie ZUS-y ... . Też trzymam kciuki i mam nadzieję, że kiedyś wypijemy ;).

Napewno będzie okazja aby wypić z krisem bo się zapowiadał ze przyjedzie do mnie (kiedyś ) A ja tam na pepkowe jestem chętny jak najbardziej hihi

To co [mention=19767]Rafaelo[/mention] [mention=25534]llkuba[/mention] ? Można koledze trochę pohałasować a później zrobić pępkowe u nas?default_smile.png

Jak ja mu pohałasuje to ksiądz z parafi ucieknie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Upvote 2

Ja się wstrzymuje niestety :(

możliwe że już nie będzie za tydzień imprezy...

• Sad 1

W dniu 27.05.2019 o 16:42, FilipeK napisał:

Panowie temat przegadany z żoną i aktualny :) Zapraszam serdecznie o 15.30 do Kościoła w Długiej Goślinie zrobić hałas. Pisałem również na jakis facebookowych grupach, ale tak myślałem, że tylko na nasze forum można liczyć. Półóweczki dobrze schłodzonej przezroczystej substancji już czekają także meldować się czyjego boxera będzie słychać  :) 

O 15:30 masz początek ceremonii Game Over czy to już będzie po? :P coś tam mi się komplikuje ale może uda się dotrzeć 

7 godzin temu, Prudek napisał:

O 15:30 masz początek ceremonii Game Over czy to już będzie po? :P coś tam mi się komplikuje ale może uda się dotrzeć 

15.30 początek game overu :P koło 16.20 pewnie bedzie koniec ;)

No niestety nie dam rady. Panie i Panewki, oficjalnie od 27.05 nie jestem już posiadaczem imprezy. Poszła w dobre ręce i trwa inwestowanie w nią. Myślę, że nawet nowy użytkownik się może niedługo tu uaktywnić :) 

Bardzo mi było miło was poznać, spotkać na zlotach i przegadać kupę czasu, aktualnie poszukuję bardziej ekonomicznego auta, ale jak się odbiję finansowo to chciał bym wrócić do subaru. Ale to już z turbo burbo pod maską :) 

Ofc jak mnie nikt nie wygoni to jak już coś kupię to postaram się podjechać na spoty :)

2 godziny temu, Kubexx napisał:

No niestety nie dam rady. Panie i Panewki, oficjalnie od 27.05 nie jestem już posiadaczem imprezy. Poszła w dobre ręce i trwa inwestowanie w nią. Myślę, że nawet nowy użytkownik się może niedługo tu uaktywnić :)

Bardzo mi było miło was poznać, spotkać na zlotach i przegadać kupę czasu, aktualnie poszukuję bardziej ekonomicznego auta, ale jak się odbiję finansowo to chciał bym wrócić do subaru. Ale to już z turbo burbo pod maską :)

Ofc jak mnie nikt nie wygoni to jak już coś kupię to postaram się podjechać na spoty :)

Oczywiście zawsze możesz przyjechać ;).

Hola ekipa. Znacie kogoś a może macie możliwość pomóc mi w przygotowaniu auta na położenie ceramiki? Nie mam żadnych maszyn ani miejsca gdzie mógłbym to zrobić a chciałbym mieć auto ogarnięte do polowy lipca bo później będzie miało mi służyć jako karawan ślubny:) będę wdzięczny za pomoc i rekomendacje!

Godzinę temu, Waldek Woźny napisał:

będzie miało mi służyć jako karawan ślubny:)

będzie potrzebny konwój Subaru?:)

będzie potrzebny konwój Subaru?:)

Przydał by się ale to wszystko będzie się działo w okolicach Kielc także nie wiem jak tutejsza ekipę tam zwabić

w Kielcach to pewno troche tych Subarek powinno sie znaleźć ;) 

Zaraz w sumie podpytam na grupie świętokrzyskiej

Hej hej, koledzy z WLKP! 

Czy ktoś miałby kilkadziesiąt minut wolnego czasu, żeby pomóc? Chodzi o to, że szukam merca dla sąsiada. Zainteresował nas poniższy egzemplarz:

https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-c-pelen-pakiet-amg-lift-z-instalacja-gazowa-zamiana-ID6C3j4I.html#a95ec2ce53

Chodzi tylko, o to, żeby poświęcić góra pół godzinki, żeby sprawdzić, czy to trup czy nie. Jeśli blacharka wygląda dobrze, jeździ, skręca, hamuje i nie wzbudza podejrzeń na pierwszy rzut oka, to przyjedziemy go sprawdzić konkretnie i ewentualnie kupić.

Po prostu nie chciałbym poświęcić całego dnia na jazdę i zobaczyć ulepa. Po raz kolejny...

Będę bardzo (półlitrowo) wdzięczny za pomoc.

Pozdro!

image.thumb.png.25b2f937762888a98e58cf73ee63f9b2.png