Jump to content
Scooby

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!

Recommended Posts

jrb -> walnęło 500 z serwera ;)  Ja to mam szczęście :D.

Przyznać się, kto wczoraj silnik rozwalił na szarych szeregów ? :D

9 minut temu, Kubexx napisał:

Przyznać się, kto wczoraj silnik rozwalił na szarych szeregów ? :D

Jakie auto? To Podolany czyli rejony... nie, no nic nie dzwonił.  

W dniu 18.02.2019 o 11:12, llkuba napisał:

Nie polecam nie chcieli zrobić kolektora wylotowego tak żeby był bulgot. Mieli poprawić spawy i nie poprawili. 

Też nie tknąłbym starego, przegrzanego materiału. Potem reklamacja bo pęka ... A tak zrobił Kaziu za krzakiem i działa. Homemade :biglol:;)

W dniu 17.02.2019 o 09:39, Narrator napisał:

Czy ktoś może polecić miejsce w Poznaniu lub okolicach gdzie potrafią porządnie pospawać kilka rur i kolanek ze stali nierdzewnej?

Coś na wzór tego:

Cattless-J-pipe.thumb.jpg.61940ecff5790c538057839bbe3b1ff6.jpg

Pewnie jak dostarczyłbyś tak wygięte elementy, króćce pod czujniki i kołnierze  oraz wzór, to pewnie kilku fachowców dałoby się znaleźć w Poznaniu i okolicach.

12 minut temu, Izotom napisał:

Też nie tknąłbym starego, przegrzanego materiału. Potem reklamacja bo pęka ... A tak zrobił Kaziu za krzakiem i działa. Homemade :biglol:;)

Piszę o nowym custom ich produkcji ale nie ogarniają sprawy :P a nie łataniu starego. 

Chciałem tylko od poczatku do końca wszystko z kwasówki z delikatnym bulgotem :P.

Edited by llkuba
  • Upvote 1

W dniu 17.05.2019 o 13:58, llkuba napisał:

Piszę o nowym custom ich produkcji ale nie ogarniają sprawy :P a nie łataniu starego. 

Chciałem tylko od poczatku do końca wszystko z kwasówki z delikatnym bulgotem :P.

W końcu jednak bulgot? :)

45 minut temu, chudy__ napisał:

W końcu jednak bulgot? :)

Nie bo ta firma nie potrafiła zbudować kolektora. Wtedy miałem budżety 5-6 tys zł na wydech. Ogólnie plany na RS-a były ogromne Turbo z USA itd. 

A plany zmieniły się ... remont rudery tzn. mieszkania pochłoną całe moje oszczędności. Nowa elektryka, sieć LAN, płytki , wyposażenie łazienki, gipsowanie,  podłogi, okna, całe AGD i meble na wymiar w tym kuchenne i mnóstwo pierdół i opłacenie majstrów zrujnowało moje marzenia o tjuningu RS-a ewentualnie kupnie STi <_<

A jak zaczniesz żyć z Kobietą to już palny zmieniają się. 

Witam serdecznie Panowie i Panewki, dnia 8 czerwca tj sobota za 3 tyg o 15.30, bierzemy ślub w Długiej Goślinie obok Murowanej Gośliny/Bolechowa. Stamtąd przejazd do Mściszewa niecałe 10km obwodnicą na sale. Jako, że jedziemy do ślubu naszym STI, bo czymże innym;) pomyślałem, że konwój Subaru mógłby całkiem fajnie wyglądać, zwłaszcza gdyby składał się kurników, lotek, świstu blow offów i bulgotu :) I tu moje pytanie: Czy byli by chętni nam pomóc  i towarzyszyć w tym jedynym w życiu dniu? :) Fajnie jak by zebrało się chociaż z 6-7 aut, żeby to miało ręce i nogi. Temat muszę jeszcze dokładnie przedyskutować  z moją lepszą połówka, ale najpierw chciałbym wiedzieć czy w ogóle mam o czym rozmawiać i czy są chętni do pomocy :) Płatność przezroczystym szkłem weselnym rzecz jasna :)

14 minut temu, FilipeK napisał:

Witam serdecznie Panowie i Panewki, dnia 8 czerwca tj sobota za 3 tyg o 15.30, bierzemy ślub w Długiej Goślinie obok Murowanej Gośliny/Bolechowa.

W sumie by można zrobić jakiś hałas i mały objazd w koło komina przed Plejadami żeby zobaczyć czy wszystko gra  ;)

• Like 1

Godzinę temu, FilipeK napisał:

zwłaszcza gdyby składał się kurników, lotek, świstu blow offów i bulgotu :)

:scenic:

2 godziny temu, FilipeK napisał:

Witam serdecznie Panowie i Panewki, dnia 8 czerwca tj sobota za 3 tyg o 15.30, bierzemy ślub w Długiej Goślinie obok Murowanej Gośliny/Bolechowa. Stamtąd przejazd do Mściszewa niecałe 10km obwodnicą na sale. Jako, że jedziemy do ślubu naszym STI, bo czymże innym;) pomyślałem, że konwój Subaru mógłby całkiem fajnie wyglądać, zwłaszcza gdyby składał się kurników, lotek, świstu blow offów i bulgotu :) I tu moje pytanie: Czy byli by chętni nam pomóc  i towarzyszyć w tym jedynym w życiu dniu? :) Fajnie jak by zebrało się chociaż z 6-7 aut, żeby to miało ręce i nogi. Temat muszę jeszcze dokładnie przedyskutować  z moją lepszą połówka, ale najpierw chciałbym wiedzieć czy w ogóle mam o czym rozmawiać i czy są chętni do pomocy :) Płatność przezroczystym szkłem weselnym rzecz jasna :)

Skaczący młyn? :)

7 minut temu, chudy__ napisał:

Skaczący młyn? :)

dokładnie, ale jako że droga od odwodnicy do knajpy jest dziurawa i tarkowata to myślałem, żeby sie rozdzielić na obwodnicy, żeby Was nie fatygować i nie nadużywać waszej dobroci :)

Godzinę temu, llkuba napisał:

:scenic:

co nie znaczy, że inne Subaru nie są mile widziane :)

25 minut temu, FilipeK napisał:

co nie znaczy, że inne Subaru nie są mile widziane :)

Filip mam wyjątkowe 2.5 RS bo w Polsce jest tego mniej niż STi ^_^

Jakby co mogę dolewać oleju do filtra powietrza żeby dymił :biglol:

Nie mogę obiecać, że będę bo prawdopodobnie zostanę już Ojcem dziecka. 

Jeśli mój wagon nie jest za mało "subarowy" i będę miał czas  to wlece :)

Edited by chudy__
  • Like 1

Nie mam planów na 8 czerwca wiec wpisuje i z przyjemnością zrobię Ci Hałas pod kościołem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Like 1

Jeśli może też podjechać biały forek z kurnikiem (ale klekoczący jak stary czołg) to na 90% będę

• Like 1

Panowie, żebym nie został źle odebrany, wszystkie Subaru są mile widziane, ale wiadomo, że dla większości Kowalskich Subaru kojarzy się z imprezą, lotką i hałasem :) 

Godzinę temu, Nargond napisał:

Jeśli może też podjechać biały forek z kurnikiem (ale klekoczący jak stary czołg) to na 90% będę

Ty tym Forkiem czasem nie byłeś przed świętami na tym spocie na Morasku? :) 

Edited by FilipeK

Pewnie i ja się zjawię w takim razie chociaż świstu, bulgotu ani innych klasycznych subarowych przymiotów u mnie nie usłyszycie

Jakby co mogę dolewać oleju do filtra powietrza żeby dymił :biglol:

Ooo to to mogę też zrobić :biglol:
  • Like 1

16 minut temu, Waldek Woźny napisał:

Pewnie i ja się zjawię w takim razie chociaż świstu, bulgotu ani innych klasycznych subarowych przymiotów u mnie nie usłyszycieemoji8.png

Pojedziemy w środku żeby lipy nie było 

;). Wtedy nikt nie zauważy ^_^.

20 minut temu, FilipeK napisał:
1 godzinę temu, Nargond napisał:

Ty tym Forkiem czasem nie byłeś przed świętami na tym spocie na Morasku? :) 

Planowałem ale nie udało mi się dojechać - 
Chociaż ciągle planuję w weekend podjechać pod czołg i zrobić ładną sesję i przygodę dla młodego :-) 

Nie zdziw się jak białas będzie pełen ludzi - pewnie z rodzinką po drodze pojadę do Skoków na obiad:-) 

11 minut temu, Nargond napisał:

weekend podjechać pod czołg

Ten na Golęcinie ?

16 minut temu, llkuba napisał:

Ten na Golęcinie ?

Ten na poligonie w Biedrusku...

Na prawo od drogi asfaltowej co idzie przez niego jakieś stoi taki storpedowany ;-) 

Teraz, Nargond napisał:

Ten na poligonie w Biedrusku...

Na prawo od drogi asfaltowej co idzie przez niego jakieś stoi taki storpedowany ;-) 

Zbyt dobrze nie znam tamtej okolicy.

27 minut temu, llkuba napisał:

Zbyt dobrze nie znam tamtej okolicy.

Ja bardziej z wycieczek rowerowych... 
Ale też kawałek dalej jadąc w kierunku murowanej przez Biedruska - jest palacyk (za rondem po prawej stronie) przy którym stoi dwupłatowiec + haubica (jeśli dobrze pamiętam) bynajmniej fajne sprzęty...i piękne okolice warty do wydurniania się na rowerze ;-)

• Upvote 1

1 minutę temu, Nargond napisał:

Ja bardziej z wycieczek rowerowych... 
Ale też kawałek dalej jadąc w kierunku murowanej przez Biedruska - jest palacyk (za rondem po prawej stronie) przy którym stoi dwupłatowiec + haubica (jeśli dobrze pamiętam) bynajmniej fajne sprzęty...i piękne okolice warty do wydurniania się na rowerze ;-)

Na cytadeli jest muzeum ;) w środku są mundury, broń itd a na zewnątrz czołgi pojazdy i samoloty.

https://pl.tripadvisor.com/Attraction_Review-g274847-d3176807-Reviews-Park_Cytadela-Poznan_Greater_Poland_Province_Central_Poland.html

Trzeba sprawdzić kiedy jest otwarte Polecam :).

W Umberto mają dobrą pizze jak ktoś ma psa to nie ma problemu może siedzieć przy stole. Dużo zieleni, na prawdę fajnie ;)