Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie niestety przedwczesna radość, wykryto jeszcze jedną awarię a nie do końca sprawnym autem nie chce jechać :(

 

Mam nadzieję się wbić Subarakiem na Klasyki za tydzień jak wszystko dobrze pójdzie. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

22:33, kiszkowo-Pobiedziska, nie pozdrawiam kierowcy oklejonej babci. 

 

Przeciwmgielne przednie tez rażą... kiedy wreszcie sie tego nauczymy? -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo ja to bym pośmigał na gokartach nawet, tylko w ten weekend odpadam bo komunie chrzesniaka mam ale za tydzien czemu nie :) 

żałuję, bo na tygodniu jestem we wro a na klasyki i spotkać się to chętnie bym podjechał !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że mnie tu nikt nie obije za to, poszukuję imprezy od dłuższego czasu i może ktoś z Poznania miał doświadczenie z STI i pomógłby w oględzinach takiej oto bug eye. Stoi to w Luboniu na ulicy Wysokiej za Veroną.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-2-0-sti-oryginal-100-bezwypadek-zarejestrowany-ID6A7klF.html#90e5f05387

Oglądałem je niestety pan nie wiele potrafił mi powiedzieć na jego temat.

Dziwna sprawa bo ma go od roku i przejechał nim 200km. Z usterek jemu "znanych" po intensywnym jeżdżeniu spod "kapy" leci olej na kolektor... niby jakieś niedrogie uszczelki (o ile w STI coś może być niedrogie). Chciałem jechać do Kocar'a ale pan za poświęcony czas liczy sobie 400zł w przypadku gdybym na zakup się nie zdecydował. Na ile to ochrona swojego czasu a na ile skrywana wada i czy warto poświęcić 400zł na Kocar plus 400zł dla miłego jegomościa...

Stan po oględzinach oceniam jak na 16 letnie auto z nie małym przebiegiem bardziej niż przyzwoity. Nadkola tył robione i zabezpieczony antykorozyjną mazią. Pracuje równo choć po wrzuceniu biegu obroty poniżej 700-800 jakby lekko przygasł nie wiem czy to norma nic nie puka nic nie stuka. Sianka mało nie jest, a nie chce zostać z problemem.

 

Wszystkie złote myśli miło widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, nemo napisał:

Wszystkie złote myśli miło widziane.

Zadzwoń do Jędrzeja http://jrautoserwis.pl

albo Kocar ... auto najlepiej obejrzeć na podnośniki.

54 minuty temu, nemo napisał:

Pracuje równo choć po wrzuceniu biegu obroty poniżej 700-800 jakby lekko przygasł nie wiem czy to norma nic nie puka nic nie stuka

Jak nie trzęsie budą i obroty nie falują to jest spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, filipk93 napisał:

 olałbym od razu takie typa.

ale jak...za jazdę do ASO chciał 400 zł?
To ja go chętnie poznam... nie chcesz się przejechać jeszcze raz do Buga? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mmarcinek napisał:

ale jak...za jazdę do ASO chciał 400 zł?
To ja go chętnie poznam... nie chcesz się przejechać jeszcze raz do Buga? :D

Tak za jazdę do ASO chciał 400zł bo kiedyś sprzedawał auto przyjechały Krakusy pół dnia mu zmarnowali i teraz taki sobie wymyślił sposób.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie doczytałem posta, masakra jakaś. Nemo właścicel pewnie myśli, że nie masz kasy i chcesz przejechać się ... albo coś ukrywa. 

 

8 godzin temu, mmarcinek napisał:

ale jak...za jazdę do ASO chciał 400 zł?
To ja go chętnie poznam... nie chcesz się przejechać jeszcze raz do Buga? :D

To po co chodzę do pracy :facepalm: W sumie to mogę pojechać z Wami zabiore lewarek, latarkę i jakieś koce żeby położyć się pod autem :). A jak coś będzie nie tak z imprezą to dostanę tzn. dostaniemy 400zł na głowę ?

 

Ps: To jeszczcze psa i kota sąsiadów zabiorę :biglol: ma ktoś akwarium i rybki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, llkuba napisał:

Faktycznie nie doczytałem posta, masakra jakaś. Nemo właścicel pewnie myśli, że nie masz kasy i chcesz przejechać się ... albo coś ukrywa. 

 

To po co chodzę do pracy :facepalm: W sumie to mogę pojechać z Wami zabiore lewarek, latarkę i jakieś koce żeby położyć się pod autem :). A jak coś będzie nie tak z imprezą to dostanę tzn. dostaniemy 400zł na głowę ?

 

Ps: To jeszczcze psa i kota sąsiadów zabiorę :biglol: ma ktoś akwarium i rybki ?


Jak nas wszystkich skakuje to jest 1200zł do przodu :P dobry sposób na biznes. Tak czy inaczej panu dziękujemy niech szuka kupca (rzekomo ma chętnego który daje niższą cene i jak w 2 tyg nie sprzeda to ktoś go łyknie) poczekamy ile ogłoszenie powisi na otomoto.

 

Dziękuję bardzo za pomoc. Do zobaczenia gdzieś w WLKP.
Ten weekend jestem w Lesznie ale jak pojawią się pomysły kolejnych spotkań to jestem chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, nemo napisał:


Jak nas wszystkich skakuje to jest 1200zł do przodu :P dobry sposób na biznes. Tak czy inaczej panu dziękujemy niech szuka kupca (rzekomo ma chętnego który daje niższą cene i jak w 2 tyg nie sprzeda to ktoś go łyknie) poczekamy ile ogłoszenie powisi na otomoto.

 

Dziękuję bardzo za pomoc. Do zobaczenia gdzieś w WLKP.
Ten weekend jestem w Lesznie ale jak pojawią się pomysły kolejnych spotkań to jestem chętny.

To My jego skasujemy jak auto będzie nie ten teges ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, llkuba napisał:

To My jego skasujemy jak auto będzie nie ten teges ;)

Ciekawe co to za burak, bo buga z widzenia nawet nie kojarzę. Ale o takiej zagrywce jeszcze nie słyszałem... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mmarcinek napisał:

Ciekawe co to za burak, bo buga z widzenia nawet nie kojarzę. Ale o takiej zagrywce jeszcze nie słyszałem... :D

Mnie też to zachowanie zdziwiło. Jedna rozsądna odpowiedź to żona ... .

 

10 minut temu, chojny napisał:

W sumie bym się zgodził ale jak przyjadę i mi się nie spodoba to on płaci mi 400pln. :biglol:

 

Nie musimy nawet do ASO jechać. ;)

Mam koziołki więc sobie poradzimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, llkuba napisał:

Mnie też to zachowanie zdziwiło. Jedna rozsądna odpowiedź to żona ... .

 

Mam koziołki więc sobie poradzimy ;)

 

Stąd widzę że mi się za 400pln nie spodoba B)

 

 

A poważnie to wygląda naprawdę na ciekawe auto. Gdybym szukał to zainteresowałbym się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:

 

Stąd widzę że mi się za 400pln nie spodoba B)

 

 

A poważnie to wygląda naprawdę na ciekawe auto. Gdybym szukał to zainteresowałbym się. 

 

No i się zainteresowałem, a tu taka "niespodzianka". Gość ma coś wspólnego z Premio Cars na Fabianowie mają szroty na handel jakieś i w Luboniu warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 hours ago, Rafaelo said:

Siema Plejadowcy. Czy ktoś w Środę jedzie do Zawiercia przez Leszno potrzebuje aby zabrać moja Pilotkę z Leszna po 16. Proszę o kontakt jak coś 669408698 Dzięki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ja jadę w czwartek z rana ale z Wrocławia, jeśli mogę jakoś pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


My nie damy rady jechać na wcześniaków bo do środy pracujemy ale jak byś jechał w czwartek to jak najbardziej można jechać razem!
No i się wyklarowało. Na wcześniaków nie damy rady dotrzeć, a do Zawiercia startujemy w czwartek rano przez Gorzów bo najpierw zostawiamy dzieciaki u dziadków. Także ten, następnym razem może razem, a tym razem widzimy się na miejscu ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, alx said:
On 22/04/2018 at 11:57 AM, Waldek Woźny said:

My nie damy rady jechać na wcześniaków bo do środy pracujemy ale jak byś jechał w czwartek to jak najbardziej można jechać razem!emoji3.png

No i się wyklarowało. Na wcześniaków nie damy rady dotrzeć, a do Zawiercia startujemy w czwartek rano przez Gorzów bo najpierw zostawiamy dzieciaki u dziadków. Także ten, następnym razem może razem, a tym razem widzimy się na miejscu ;-)

 

Spoczko, ja i tak jestem teraz we Wrocławiu, więc start mam stąd w czwartek rano a nie jak planowałem z Poznania. Tym nie mniej, na miejscu się widzimy jak najbardziej :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś może polecić warsztat specjalizujący się w naprawie klimatyzacji do Forestera. mam uszkodzony kompresor więc wymiana na nowy plus wszystkie roboty ,,dookoła".  Raz już kupiłem kompresor po regenerecji i po mięsiącu padł j- jestm strasznie wk....y. Ale wiadomo chytry traci 2x. Teraz chcę dać do naprawy kompleksowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...