Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Kurde, śledzę ten wątek i trochę żałuję że mnie nie bedzie. Trochę, bo zamiast tego mam zamiar pojeździć na desce i tym samym zakończyć sezon zimowy więc jak to mówią nie ma tego złego...

Za to zlot, z tego wydarzenia na fejsie, mam zamiar odwiedzić jak siły dopiszą. Jest tu ktoś kto też się pojawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Forester 2007 2.5 xt

Poszukuje porządnego i rzetelnego mechanika do naprawy subaraka najprawdopodobniej upg oraz wszystkie inne rzeczy do zrobienia przy tej naprawie.Najlepiej okolice Turku w Wielkopolsce.Proszę o polecenie wmiare możliwości.

Pozdrawiam 

P.S:Z góry sory jeżeli pisze w złym temacie ale potrzebna szybka porada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, llkuba napisał:

Nie wiem czy tylko na piwie skończy się:P

Jak zdążę wrócić z mototargów z Wrocka to też podjadę moim 'nowym' leśnikiem. Swoją drogą z największym przebiegiem jaki dotąd macałem w Subaraku. Magiczne 380kkm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, llkuba napisał:

Witam,

 

Post o spocie pisałem ponad miesiąc temu więc każdy mógł się wcześniej określić .

 

Rozmawiałem i pisałem z różnymi osobami z tego co wiem nie którzy specjalnie ustawiali sobie pracujący weekend żeby przyjechać, nawet jeden znajomy specjalnie nie jedzie w ten weekend do domu a mieszka na drugim końcu Polski. Z tego co mi wiadomo nie ma jeszcze przynajmniej dwóch osób wpisanych na listę.

 

Pod koniec miesiąca są Święta Wielkanocne ... jeżeli komuś teraz nie pasuję to niestety będzie musiał poczekać na kolejny spot który nie wiem kiedy odbędzie się.

 

Nigdy nie będzie tak, że każdemu przypasuje data a idąc tym tropem to nigdy nie spotkamy się. Wiem, że stara ekipa i tak przyjedzie.

 

Jeżeli komuś pasuje w sobotę 17.03.2018 godzina 17:30 to ZAPRASZAM na parking podziemny PESTKA.

 

https://www.galeria-pestka.com/o-nas/lokalizacja

 

Pozdrawiam.

 

llkuba

Spokojnie :-) tak luzno zarzucilem. Nie tym razem, to innym sie uda ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Poznania - dysponuje ktoś może prostownikiem? W daily bateria na 0
Właśnie sprawdziłem u siebie i chyba przy przeprowadzce zapomniałem swój zabrać więc niestety nie :(

Co do spędu, może uda mi się dotrzeć na chwilkę . Dostałem jakieś painkillera na receptę i poki co jest calkiem znośnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

piszę tutaj, bo kto inny jak ludzie z okolicy będą wiedzieli najlepiej.

Chce się wybrać na Motor Show w Poznaniu tylko nie chciał bym długo błądzić szukając miejsca parkingowego. Macie jakieś fajne sprawdzone darmowe miejscówki gdzie by można zostawić swoje SUBARU? Nie wiem czy ma to znaczenie, ale zamierzam wybrać się tam w niedzielę 08.04.2018. 

 

kolega z Śląska

               Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, xkorespondent napisał:

Hej,

piszę tutaj, bo kto inny jak ludzie z okolicy będą wiedzieli najlepiej.

Chce się wybrać na Motor Show w Poznaniu tylko nie chciał bym długo błądzić szukając miejsca parkingowego. Macie jakieś fajne sprawdzone darmowe miejscówki gdzie by można zostawić swoje SUBARU? Nie wiem czy ma to znaczenie, ale zamierzam wybrać się tam w niedzielę 08.04.2018. 

 

kolega z Śląska

               Dawid

Parkuj w galerii przy dworcu! Na targi pieszo 5 minut, 2 pierwsze godziny free, później chyba 3zł/h. ;)

W dniu 15.03.2018 o 09:24, llkuba napisał:

Mechanik http://jrautoserwis.pl/

 

Mmarcinek super jak podjedziesz :)

 

Przebieg mega ale zależy czy z wiatrakien czy bez i to co najważniejsze 2.0 czy 2.5

Bez wiatraka, 2.0 w forku. Ale wróciłem dopiero w niedzielę wieczorem, bo po drodze moje cudowne Hamerykańskie V6 stwierdziło, że nie...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...