Jump to content
Scooby

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!

Recommended Posts

Na niebiesko zaznaczyłe droge i łuk (asfalt) na którym trzeba uważć, a kolor żólłty to parking z piasku.

IMG_20180118_085238.jpg

Leszno jest jak najbardziej aktywne

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dobra dziewczęta, znowu mam Subaru :D

Robicie jeszcze jakieś spoty od czasu do czasu?

Przeklejam post z innego tematu żeby było wiadomo - jeśli widzicie w Poznaniu Subaru w malowaniu moro/krowa, to obawiam się że to ja ;)

Kolor może się zmieni , ale raczej za jakiś czas.

Kupione od koleżanki z drugiego forum, z Warszawy.

Krótkie info:

wanna 97, krzesła z wrx, kanapa i kierownic z forka, wydech fujitsubo 3" - poza tym (i malowaniem :D) pełna seria.

Co w przyszłości?

Myślę, że plastidip na lakier. Chyba, że nie uda mi się znaleźć usługi w sensownej cenie to zostanie jak jest. Myślałem o zmianie kolektora na różnoodległościowy, ale chyba odpuszczę - wydech nie jest głośny ale daje ładny dźwięk - i da się jechać bez bólu głowy przy prędkościach autostradowych. Myślałem też o pełnym pakiecie GT - by skompletować przedni zderzak, lotki, maskę i nakładki na progi - ale chyba dam sobie spokój i kasę odłożę sobie na konto-zaskórniak pt. "GT". No ewentualnie nakładki na progi i lotka, jak się trafi w dobrej cenie ;) Na pewno muszę ogarnąć audio, coś tam nie styka, brzmi średnio a lubię posłuchać sobie muzyki w aucie.

3.JPG

1.JPG

2.JPG

Andrzej widziałem Twojego świniaka przy malcie ...

a tak po za tym lukajcie w lusterka ... jak zobaczycie 330 Xdrive noga z pedała ... .

https://moto.onet.pl/aktualnosci/gdzie-mozna-spotkac-nowe-nieoznakowane-policyjne-bmw/2fbyng4?utm_source=onet_sg&utm_medium=mp&utm_campaign=moto

Można się zgrać na spot
Ktoś jeszcze chętny ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W dniu 31.01.2018 o 08:11, Rafaelo napisał:

Można się zgrać na spot emoji4.png
Ktoś jeszcze chętny ?

Tak :P

Może w tym wątku ktoś podpowie, gdzie w Poznaniu/okolicy można zrobić solidny przegląd (przedzakupowy) Subaraka w sobotę.

Oczywiście wiem, że tylko w ASO, ale serwis Kocar w sobotę jest nieczynny, więc może coś na PW... ;)

Jeżeli ma być na cacy i zgodne z.prawem czyli emisja spalin itp to przegląd mojego subaraka robie tutaj

OSKP LENKER Poznan ul. Wisniowa 13 przypomina o badaniu technicznym pojazdu: xxxxxxx, Zapraszamy 8-20, sob. 8-14 tel. 618359119

Akurat został mi sms po przegladzie colta ... powiesz, że przedzakupowy itp albo zadzwoń auto wjedzie na rolki tylko trzeba powiedzieć, że stały awd

Najlepiej zadzwonić. Wejdziesz z Panem pod kanał poświecicie latarka itp

15 godzin temu, Kambol napisał:

Może w tym wątku ktoś podpowie, gdzie w Poznaniu/okolicy można zrobić solidny przegląd (przedzakupowy) Subaraka w sobotę.

Oczywiście wiem, że tylko w ASO, ale serwis Kocar w sobotę jest nieczynny, więc może coś na PW... ;)

Możesz wysłać sprzedającego na swój koszt do Kocara w inny dzień tygodnia a Kocar Cie poinformuje o stanie auta. ;) 

Dzięki Panowie. Z Kocarem (poza tym, że w sobotę nie pracują) problem jest jeszcze taki, że samochód, którego stan chcę zweryfikować był u nich stale serwisowany, więc nie wiem, czy będą obiektywni... ;)

Po zakupie masz prawo oddać auto w ciągu 14 dni.

Z innej beczki trochę... Zna ktoś i może polecić jakiegoś dobrego tapicera samochodowego w Poznaniu? Chcę obszyć kierownicę a do tego regenerację skóry zrobić na przednich fotelach

8 godzin temu, llkuba napisał:

Po zakupie masz prawo oddać auto w ciągu 14 dni.

Pod warunkiem, że kupujesz od przedsiębiorcy, w innym wypadku można kolesia spokojnie odesłać za bramę, chyba, że była ukryta jakąś znaczaca wada lub inna rzecz o której nie było napisane w umowie. Taki przepis na pewno nie obowiązuje żadnych blahostek typu, że jednak mi się nie podoba, albo coś :). 

Ja oddałem auto po trzech godzinach po zakupie... Jak się okaże, że jest spawany z kilku albo silnik nagle pali na 3 garki czyli tak jak piszesz ukryta wada. Oczywiście nie wchodzi w gre oddanie bo nagle nie spodobała się różowa kierownica.

Witam otóż czas na spot.

Proszę sobie zarezerwować sobotę w przyszłym miesiącu 17.03.2018. Dzisiaj rozmawiałem z kilkoma osobami a nawet pisałem.

Prawdo podobnie  spotkamy się na Morasku  albo w pestce na parkingu podziemnym chyba, że macie inne propozycje, inną datę, musimy ustalić godzinę. 

Otwieram listę :

1. llkuba 

2.

3.

4.

5.

PS: Piszę miesiąc wcześniej żeby każdy mógł się przygotować.

Przemo pora ściągnąć koc ... mam nadzieje, że dasz informacje tu i ówdzie. 

Ehh jak na złość mi sie akurat wtedy zaczyna urlop i lec w góry na tydzień

Swoją drogą, to kto jutro leci na zlot japońców w king cross ?

Siemka Ja niestety nie dam rady. Zobaczymy co z tego będzie bo jak na razie nikt nie wpisuje się a lista nie zobowiązuje tylko ma charakter informacyjny.

20 godzin temu, Waldek Woźny napisał:

Ehh jak na złość mi sie akurat wtedy zaczyna urlop i lec w góry na tydzieńemoji853.png

Swoją drogą, to kto jutro leci na zlot japońców w king cross ?

możemy się ustawic ;)

A ja z warszawskiej. To mogę jechać 92 i można się na plazie spotkać