Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Dobra dziewczęta, znowu mam Subaru :D

Robicie jeszcze jakieś spoty od czasu do czasu?

 

Przeklejam post z innego tematu żeby było wiadomo - jeśli widzicie w Poznaniu Subaru w malowaniu moro/krowa, to obawiam się że to ja ;)

Kolor może się zmieni , ale raczej za jakiś czas.

 

Kupione od koleżanki z drugiego forum, z Warszawy.

 

Krótkie info:

wanna 97, krzesła z wrx, kanapa i kierownic z forka, wydech fujitsubo 3" - poza tym (i malowaniem :D) pełna seria.

 

Co w przyszłości?

Myślę, że plastidip na lakier. Chyba, że nie uda mi się znaleźć usługi w sensownej cenie to zostanie jak jest. Myślałem o zmianie kolektora na różnoodległościowy, ale chyba odpuszczę - wydech nie jest głośny ale daje ładny dźwięk - i da się jechać bez bólu głowy przy prędkościach autostradowych. Myślałem też o pełnym pakiecie GT - by skompletować przedni zderzak, lotki, maskę i nakładki na progi - ale chyba dam sobie spokój i kasę odłożę sobie na konto-zaskórniak pt. "GT". No ewentualnie nakładki na progi i lotka, jak się trafi w dobrej cenie ;) Na pewno muszę ogarnąć audio, coś tam nie styka, brzmi średnio a lubię posłuchać sobie muzyki w aucie.

 

 

3.JPG

1.JPG

2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Andrzej widziałem Twojego świniaka przy malcie ...

 

a tak po za tym lukajcie w lusterka ... jak zobaczycie 330 Xdrive noga z pedała ... .

 

https://moto.onet.pl/aktualnosci/gdzie-mozna-spotkac-nowe-nieoznakowane-policyjne-bmw/2fbyng4?utm_source=onet_sg&utm_medium=mp&utm_campaign=moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w tym wątku ktoś podpowie, gdzie w Poznaniu/okolicy można zrobić solidny przegląd (przedzakupowy) Subaraka w sobotę.

Oczywiście wiem, że tylko w ASO, ale serwis Kocar w sobotę jest nieczynny, więc może coś na PW... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma być na cacy i zgodne z.prawem czyli emisja spalin itp to przegląd mojego subaraka robie tutaj

 

OSKP LENKER Poznan ul. Wisniowa 13 przypomina o badaniu technicznym pojazdu: xxxxxxx, Zapraszamy 8-20, sob. 8-14 tel. 618359119

 

Akurat został mi sms po przegladzie colta ... powiesz, że przedzakupowy itp albo zadzwoń auto wjedzie na rolki tylko trzeba powiedzieć, że stały awd

Najlepiej zadzwonić. Wejdziesz z Panem pod kanał poświecicie latarka itp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kambol napisał:

Może w tym wątku ktoś podpowie, gdzie w Poznaniu/okolicy można zrobić solidny przegląd (przedzakupowy) Subaraka w sobotę.

Oczywiście wiem, że tylko w ASO, ale serwis Kocar w sobotę jest nieczynny, więc może coś na PW... ;)

 

Możesz wysłać sprzedającego na swój koszt do Kocara w inny dzień tygodnia a Kocar Cie poinformuje o stanie auta. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Z Kocarem (poza tym, że w sobotę nie pracują) problem jest jeszcze taki, że samochód, którego stan chcę zweryfikować był u nich stale serwisowany, więc nie wiem, czy będą obiektywni... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, llkuba napisał:

Po zakupie masz prawo oddać auto w ciągu 14 dni.

Pod warunkiem, że kupujesz od przedsiębiorcy, w innym wypadku można kolesia spokojnie odesłać za bramę, chyba, że była ukryta jakąś znaczaca wada lub inna rzecz o której nie było napisane w umowie. Taki przepis na pewno nie obowiązuje żadnych blahostek typu, że jednak mi się nie podoba, albo coś :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddałem auto po trzech godzinach po zakupie... Jak się okaże, że jest spawany z kilku albo silnik nagle pali na 3 garki czyli tak jak piszesz ukryta wada. Oczywiście nie wchodzi w gre oddanie bo nagle nie spodobała się różowa kierownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam otóż czas na spot.

 

Proszę sobie zarezerwować sobotę w przyszłym miesiącu 17.03.2018. Dzisiaj rozmawiałem z kilkoma osobami a nawet pisałem.

 

Prawdo podobnie  spotkamy się na Morasku  albo w pestce na parkingu podziemnym chyba, że macie inne propozycje, inną datę, musimy ustalić godzinę. 

 

 

Otwieram listę :

 

1. llkuba 

 

2.

 

3.

 

4.

 

5.

 

PS: Piszę miesiąc wcześniej żeby każdy mógł się przygotować.

 

Przemo pora ściągnąć koc ... mam nadzieje, że dasz informacje tu i ówdzie. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...