Jump to content
Scooby

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!

Recommended Posts

STI na razie nie jest na moje potrzeby ani budzet :)

Jak przesiade sie z C2 na zwykle 2.0 bede zadowolony :)

Ale nigdy nie wiadomo co bedzie pozniej.... :)

w ogole pozdrawiam wlasciciela pieknego wrxa, ktorego dzis widzialem zaparkowanegona polance, przy ul. katowickiej  :) 

Edited by miketyson
  • Upvote 1

22 godziny temu, matthew napisał:

poszukuje wtyczki sondy lambda

hmm https://pl.aliexpress.com/item/Car-O2-sensor-89465-52376-Oxygen-Sensor-for-Toyota-Lambda-Sensor/32331814881.html?spm=2114.56010208.4.31.PpFoLJ

możesz szukać pod Toyota za pewne denso 

Mateusz czujnik temperatury dyra, za chwilę Ci wskaźników zabraknie w kokpicie w Twoim "STiolocie" 

5 godzin temu, miketyson napisał:

no właśnie rozsądek i to się ceni. Jak dobrze pokombinujesz to nawet tyłek zarzucisz w 2.0 N/A

• Upvote 1

Kuba w tym rzecz, że mam seryjnie oryginalny czujnik w dyfrze tylko bardzo ładnie go złamałem i wywala mi błąd

Dzięki za lambdę chyba jest taka sama wtyczka

19 godzin temu, matthew napisał:

Kuba w tym rzecz, że mam seryjnie oryginalny czujnik w dyfrze tylko bardzo ładnie go złamałem i wywala mi błąd emoji6.png

Hmm na spocie musisz mi pokazać gdzie wyświetla temperaturę.

Znalazłem coś dla Ciebie ;)

5 godzin temu, llkuba napisał:

Hmm na spocie musisz mi pokazać gdzie wyświetla temperaturę.

Znalazłem coś dla Ciebie ;)

Kontrolka wygląda tak:
F4UZuNz.jpg

Ale już zgasła, przeczyściłem wtyk i mu przeszło, pewnie się ufajdał od kleju. Nie zmienia to faktu, że klejenie jest do d*** i wtyczka się cały czas łamie. W tej chwili jest prowizorka na taśmę izolacyjną (co my "mechanicy" byśmy zrobili bez izolazyjnej i trytek :D ). Dzisiaj kupiłem jakiś inny klej dwuskładnikowy do PP i PE, zobaczymy... Ale i tak będę szukał innego czujnika, bo ta prowizorka raczej nie da rady...

Kto śmiga na klasyki dziś pod stadion? Ja chcę jechać, furka już gotowa ;)

11 godzin temu, matthew napisał:

Kontrolka wygląda tak:
F4UZuNz.jpg

Ale już zgasła, przeczyściłem wtyk i mu przeszło, pewnie się ufajdał od kleju. Nie zmienia to faktu, że klejenie jest do d*** i wtyczka się cały czas łamie. W tej chwili jest prowizorka na taśmę izolacyjną (co my "mechanicy" byśmy zrobili bez izolazyjnej i trytek :D ). Dzisiaj kupiłem jakiś inny klej dwuskładnikowy do PP i PE, zobaczymy... Ale i tak będę szukał innego czujnika, bo ta prowizorka raczej nie da rady...

A jak byś na pinach wychodzących z czujnika dolutował kable i polutował z tymi od wiązki ? działać będzie, tylko w razie zjebania się czujnika będziesz znowu lutował.

2 godziny temu, MariuS napisał:

Kto śmiga na klasyki dziś pod stadion? Ja chcę jechać, furka już gotowa ;)

jak mnie wypuszczą dziś przed 22 z Roboty to może akurat podjadę 

A w ogóle, leci z nami Detailer ?

2 godziny temu, Kubexx napisał:

A jak byś na pinach wychodzących z czujnika dolutował kable i polutował z tymi od wiązki ? działać będzie, tylko w razie zjebania się czujnika będziesz znowu lutował.

Dałoby to radę zrobić nawet na konektor, ale w tym aucie nie będzie pół środków. Do czasu, aż nie znajdę jakieś używki będę musiał coś zaaranżować, bo 800zł też nie zamierzam wydawać na głupi czujnik...

4 godziny temu, matthew napisał:

Dałoby to radę zrobić nawet na konektor, ale w tym aucie nie będzie pół środków. Do czasu, aż nie znajdę jakieś używki będę musiał coś zaaranżować, bo 800zł też nie zamierzam wydawać na głupi czujnik...

No oczywiście, że na czas do dostania sprawnej części. Wolisz, by rozwaliło sie po drodze ?

Mateusz w STi nie może być żadnej improwizorki ;).

Jestem lekko przeziębiony więc nie dam rady podjechać, 

Dlaczego masz zegary wyciągnięte ? I z tego co widzę popsuł Ci się któryś z czujników ABS czy latasz jak prawdziwy rajdowiec :D 

Bardzo chętnie bym sie zjawił na klasykach ale niestety muszę się uczyć do jutrzejszego egzaminu. Czekam na jakieś fotki z klasyków :) pozdrawiam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dnia Tuesday, April 25, 2017 o 15:32, miketyson napisał:

Ale nigdy nie wiadomo co bedzie pozniej.... :)

w ogole pozdrawiam wlasciciela pieknego wrxa, ktorego dzis widzialem zaparkowanegona polance, przy ul. katowickiej  :) 

Jezeli szukasz hawka z lpg to mam takiego na sprzedaz. Odezwij sie na pw, nie bedziemy tutaj zasmiecac. Pozdrawiam

a co to za impreza?

Ja dziś byłem pierwszy raz na jeździe Subarakiem po torze Poznań ;)  Fajnie,  ale choć pogoda w kratkę, po suchym też można było się trochę najeździć.

Za tydzień Bednary. Ktoś się wybiera? Ja lecę autem.

Edited by MariuS

19 godzin temu, MariuS napisał:

a co to za impreza?

To jest bazar możesz kupić motocykl albo części do nich. Można załapać kontakty jak byś chciał odrestaurować klasyka.

Siemanko Panowie, jak zyjecie po majowym :) ?

Mam pytanie, dla osób z Poznania. Moje Nismo musi jechać na przegląd - znacie może jakieś stacje diagnostyczne, gdzie, jakby to ładnie powiedzieć, przymykają troche oko ;) ?

e tam przegląd, kiedy pijemy ? :P

• Upvote 1

hmm tak coś czułem w powietrzu ... .

Ja pie......... Znowu sonda....... 

• Upvote 1

Siemanko Panowie, jak zyjecie po majowym ?
Mam pytanie, dla osób z Poznania. Moje Nismo musi jechać na przegląd - znacie może jakieś stacje diagnostyczne, gdzie, jakby to ładnie powiedzieć, przymykają troche oko ?

Przemo zgadamy się tel albo najlepiej przy tym piwku o którym wspomniał Kubexx ;) Kiedy Ci się kończy?
Ja pie......... Znowu sonda....... 

Oddać Ci Twoja? :D

Ok o ile to będzie pierwsza :-P

Panowie, jak z czesciami - czy zderzak tylni do hawka sedana bedzie pasowac od bloba/buga, albo hawka/bloba/buga combi? Znalazlem za 15k w Rostocku puknietego Hawka i ciekawi mnie jak wyglada sprawa czesci - czy drzwi/zderzaki/blotniki/cos jeszcze sa unwiersalne dla wszystkich z generacji GD czy pod konkretny lift?