Jump to content

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!

Recommended Posts

• Replies 15.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• burzum

1225

• huzar105

1124

• Izotom

1001

• chojny

991

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Honda?    

Dzięki wszystkim za fajne spotkanie, oby takich więcej

Posted Images

Siema. A ja zostałem na letnich. 1.5tyg się bujałem z jednym gościem który za 1000zł sprzedał mi opony które nie doszły do mnie :( na szczęście jutro wróci kasę. Ale opon poszukuję nadal. Ze względu na hebel przedni muszą być 17" . Szukam 205/50, 205/45, 215/45. Ktoś ma lub wie gdzie w Poznaniu jeszcze można nabyć dobre używki? jest sporo 225/45 ale do budy gt to raczej za szeroko na zimę..

Edited by MariuS

Siema. A ja zostałem na letnich. 1.5tyg się bujałem z jednym gościem który za 1000zł sprzedał mi opony które nie doszły do mnie :( na szczęście jutro wróci kasę. Ale opon poszukuję nadal. Ze względu na hebel przedni muszą być 17" . Szukam 205/50, 205/45, 215/45. Ktoś ma lub wie gdzie w Poznaniu jeszcze można nabyć dobre używki? jest sporo 225/45 ale do budy gt to raczej za szeroko na zimę..

https://pl-pl.facebook.com/PyraMotorsport

Może zamiast kupować jakieś używki, lepiej wziąć nalewki: http://www.markgum.c...h=product.

Np.

Edited by Izotom

myślałem, są tanie a na śniegu wg mnie rewelacja, jeździłem na 195/65/15 w poprzednim aucie. Choć po deszczu na łukach było słabo. Kupiłbym ale rozmiar 225 mi średnio pasuje.. gdyby było 205/45 215/45 albo 205/50 nawet bym się nie zastanawiał. W końcu zimą nie często przekracza się prędkość powyżej 150km/h

Edited by MariuS

Jak chcecie polatać to chłopaki jutro o 11 organizują trening na lotnisku w Pile.

Wybaczcie, że nie mogłem dać info na forum, ale od piątku byłem bez prądu i dopiero dzisiaj cywilizacja powoli powraca :angry:

witam poznaniaków :)

czy jest jakaś szansa żeby ktoś podjechał rzucić okiem na auto w komisie na ul. lechickiej w tym tygodniu?

nie chodzi o subaru ;) ale flaszka i tak będzie :)

Niechętnie* ale mam niedaleko więc napisz o jakie chodzi. Spróbuje zrobić fotki i coś Tobie podesłać.

*bo to co podoba się jednemu, drugiemu niekoniecznie wpada w oko