Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj. 15-16. Tor Poznań. Zabrać pompony.

 

Co jest dziś na torze ?

 

Ja będę w niedziele na ALT :)

Postaram się wlecieć.

Jeśli zdołasz to jeszcze przeczytać rano przed wyjazdem to napisz o której mniejwięcej warto być albo dryndnę jeszcze.

Mam nadzieję że nie wcześnie rano bo mogę czasem nie zwlec tyłka z wyrka bo jak widać piszę to o nie wczesnej porze. ;)

 

No i powodzenia daj ostro ognia :!: :!: :!:

 

PS Gratulacje dla Madji i GTA3 :!:

Cieszę się że grono poznańskich SubaroManiaków powiększa się. :D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

BaRy, dzięki.

 

Wracając do tematu pępkowego to mamy możliwość "wyrwania" się na jakieś spotkanko - najlepiej w tygodniu - tak najbardziej pasuje naszej niani, czyli babci ;-) Jak będziecie coś skręcać to dajcie znać.

 

Pozdrawiam,

Madja - szczęśliwa mama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam Was!

 

Ostatnio pytałem. Teraz dumnie powracam.

 

Nareszcie go mam! Miało być drugim. Będzie jednak pierwszym ;)

 

Kupiłem właśnie STi ;-) Odbieram w piątek.

 

Take a look: www.grupa.org.pl/subaru.jpg

 

Szukam partnera(ów) do rozmowy face2face , hood2hood na tematy techniczne związane z prawidłowym użytkowaniem. To cudo techniki wymaga podobno szczególnej opieki. Na tą chwilę jestem amatorem. Szukam dobrych rad i doświadczeń.

 

Planowałem spędzić kilka cennych chwil z poznanskim subarutowarzystwem w nadchodzący weekend. Jednakże nie mam chęci kręcić się w kółko sam.

 

Na codzień jeżdże SUVem. Impreza to dla mnie nowość. Testowałem jedynie przed zakupem i jestem pod wrażeniem. Wybrałem najmocniejszą jednostkę z ciekawym body kitem. Bomba. Najdłuższy orgazm w moim życiu. Taki kobiecy ;P Ale to nie Ona.

 

Sądze, że moglibyśmy coś zorganizaować. Mamy w końcu piękną polską jesień. Ognisko, pyra pieczona na koniec dnia. Początek zaś i środek pomrukiem silników wypełnić by można ;)

 

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na rozmowę na temat ewentualnego spotkania na GG 909909.

 

Pozdrawiam

 

Harry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!

Harry

 

Witam i zapraszam, ja na pewno będę :)

 

Zapraszam na XII Rajd Samochodowy w Wolsztynie w dniu 15.10.2006 (niedziela)

Rajd organizuje Rotary Club Wolsztyn.

 

Zbiórka o godzinie 10.00 na Rynku Miejskim, start godz. 11.00

 

Rajd ma charakter turystyczny, na trasie będzie rozlokowane kilkanaście prób sprawnościowych w których będzie trzeba przejechać dany odcinek na czas na zasadzie uproszczonego KJS-u. Zakończenie rajdu jest zależne od ilości uczestników, szacunkowo ok. godziny 16.00-17.00

 

P.S. Na koniec za darmo już tradycyjnie dużo trunków i smakowitego jadła w wyborowym towarzystwie :)

 

P.S. Niech ktoś przejedzie bo Chojny znowu wygra.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochote na jakiegoś spota?

Naprzykład w piątek? :wink:

 

Siur

 

Z tym, że auto odbieram w sobotę. Miałem przygodę. Delikatnie lewy przód. W dodatku jest problem z zaślepką na zderzak do estiaja więc nabyłem halogeny. Tak działa system nabywania części do si. Magazyn w reichu. Jak nie to kontener z usa. Miesiącami ;(

 

Pozdr

 

Harry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to WSMP ?

Wyscigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski...

Ja sie mialem wybrac, nawet kolezanka machala flaga na zakrecie :wink: ale jak to w soboty bywa, nie dalem rady wstac :mrgreen:

 

 

 

A teraz cos do wszystkich Wielkopolan :wink: :

 

Hmm... ciekawe czy sie nam uda kiedys spotkac jak kiedys.

Moze pierwsze sniegi tej zimy nas jakos zmotywuja do odnowienia kontaktow :cool:

 

W sumie oprocz BaRego, z ktorym regularnie imprezujemy :twisted: i przygodnie spotkanej w kinie Moniki (spoznione pozdrowienia :oops: ), to kupe lat nikogo z was nie widzialem :sad:

 

Jesli nikt inny sie za to nie wezmie, to sie zdenerwuje i cos tu zaraz zorganizuje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajne foty.

 

http://www.gokartypoznan.pl/

Podaję właściwy adres do gokartow w Kinepolis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kinepolis otwierają lada dzień www.worldkarts.com. Można by zorganizować forumową ligę kartową O/Wlkp :) i pościgać się co nieco.

 

ukłony

 

To będzie wyglądać jak to przy tesco?

 

Nie wiem, ale zanosi się na profi tor, a nie taką prowizorkę nie obrażając nikogo jak przy M1 i Tesco. Po pierwsze tor jest kryty, gokarty są obudowane i wyglądają porządnie, no i cała zabawa wygląda na mocno doinwestowaną. Na tej stronie, która nie działa było info że ta sieć ma tory w Houston, gdzieś w Skandynawii i w P-niu, więc liczę na coś naprawdę fajnego. No i można będzie zimą pośmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kinepolis otwierają lada dzień www.worldkarts.com. Można by zorganizować forumową ligę kartową O/Wlkp :) i pościgać się co nieco.

 

ukłony

 

To będzie wyglądać jak to przy tesco?

 

Nie wiem, ale zanosi się na profi tor, a nie taką prowizorkę nie obrażając nikogo jak przy M1 i Tesco. Po pierwsze tor jest kryty, gokarty są obudowane i wyglądają porządnie, no i cała zabawa wygląda na mocno doinwestowaną. Na tej stronie, która nie działa było info że ta sieć ma tory w Houston, gdzieś w Skandynawii i w P-niu, więc liczę na coś naprawdę fajnego. No i można będzie zimą pośmigać.

 

 

Fajnie by było mam nadzieje tylko aby terminów wystarczyło :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...