Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

No jutro do nich itak chyba musze zadzwonic bo niewiem czy zlecac to im czy jakiemustam mechanikowi bo moze to jakis kabelek sie rozlaczyl a moze silnik powiedział papa a ja nie mam wolnych 10 tysi na nowy :cry: No stoi w Komornikach blisko autostrady. A Kocar ma wogole odbior lawetą ? Wie ktoś ile to u nich kosztuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uamzim, wielkie dzieki ale nie sadze zeby się udało na miejscu bo (pomijajac ze zimno :) ) to tam chyba jest trudny dostep i trzeba pol silnika wymontowac zeby do czegos dojsc a z tego co swiecilem latarką to nie widzialem zadnych luznych kabelkow itp. A panowie od autostrady(ale chyba ci co malują paski albo coś) co staneli za mna z kogutami zeby nikt we mnie nie wjechał pomagali mi szukac przewodow wysokiego napiecia i stwierdizli ze ten silnik to chyba jakis bardziej zaawansowany bo ni chu chu kabli nie moglismy znalezc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uamzim, wielkie dzieki ale nie sadze zeby się udało na miejscu bo (pomijajac ze zimno :) ) to tam chyba jest trudny dostep i trzeba pol silnika wymontowac zeby do czegos dojsc a z tego co swiecilem latarką to nie widzialem zadnych luznych kabelkow itp. A panowie od autostrady(ale chyba ci co malują paski albo coś) co staneli za mna z kogutami zeby nikt we mnie nie wjechał pomagali mi szukac przewodow wysokiego napiecia i stwierdizli ze ten silnik to chyba jakis bardziej zaawansowany bo ni chu chu kabli nie moglismy znalezc :D

 

Jak to silniik bez kabli ??? Ja tam w skodziem mam kable i auto jeździ bezawaryjnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to silniik bez kabli ??? Ja tam w skodziem mam kable i auto jeździ bezawaryjnie !

 

skoda to nowa konstrukcja, w starych - jak nasze forki - nie bylo aku.

Zapalasz po prostu na pych, dlatego subaru ma taki dobry naped. Musisz wieczorem wjechac na gorke, zeby rano moc z niej zjechac i odpalic silnik. Normalna sprawa.

 

Przeciez to niemcy opracowali cala zaawansowana technike zaplonu, common-rail (no dobra, to akurat fiat, ale i tak kojarzy sie z boschem), eko-diesle, samochody z plastiku, samochody z odwrotnym napedem (fwd) itp. gdzie tam subaru do niemcow...

 

a skoda sluzbowa tez mi sie nie psula. co prawda to prawda. ale coz, nie zawsze sa swieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to silniik bez kabli ??? Ja tam w skodziem mam kable i auto jeździ bezawaryjnie !

 

skoda to nowa konstrukcja, w starych - jak nasze forki - nie bylo aku.

Zapalasz po prostu na pych, dlatego subaru ma taki dobry naped. Musisz wieczorem wjechac na gorke, zeby rano moc z niej zjechac i odpalic silnik. Normalna sprawa.

 

Przeciez to niemcy opracowali cala zaawansowana technike zaplonu, common-rail (no dobra, to akurat fiat, ale i tak kojarzy sie z boschem), eko-diesle, samochody z plastiku, samochody z odwrotnym napedem (fwd) itp. gdzie tam subaru do niemcow...

 

a skoda sluzbowa tez mi sie nie psula. co prawda to prawda. ale coz, nie zawsze sa swieta.

 

No ale jak pchacie auto z górki i silnik zaskoczy to możecie nie zdążyć wsiąść i co wtedy ???? Jakoś do mnie nie przemawia ta metoda.

 

[ Dodano: Sro Gru 23, 2009 10:09 am ]

w starych - jak nasze forki - nie bylo aku.

Zapalasz po prostu na pych,

 

w tych nowszych jest juz korba i nie trzeba pchać :mrgreen:

 

Jakieś to subaru archaiczne... ale przynajmniej jak się korbą namachacie to nie musicie chodzić na siłownię :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak pchacie auto z górki i silnik zaskoczy to możecie nie zdążyć wsiąść i co wtedy ????

 

no risk no fun... :mrgreen:

 

Jakieś to subaru archaiczne...

 

świnia ma jechać :twisted:

 

przynajmniej jak się korbą namachacie to nie musicie chodzić na siłownię

 

nie jest tak wesoło, pali z pierwszego zakrecenia a gdzie 3 serie po 12 :sad:

 

cza dygać na siłke i targać żelastwo :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak pchacie auto z górki i silnik zaskoczy to możecie nie zdążyć wsiąść i co wtedy ?
Jak to chojny powiedział no risk no fun. Zresztą my przed zakupem Subaru jesteśmy szkolenia z biegania i na końcu mamy egzamin, kto wystarczająco szybko nie biega nie może mieć Subaru, teraz w tych na korbę się to zmieniło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...