Jump to content
Scooby

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!

Recommended Posts

Ja póki co odpadam, nie mam zbytnio czasu

Piotr_GT czy to Twój GTek stał w Poniedziałek u Piotrka?

tak apropo spota... może by się chętni na gokarty do Kinepolis znaleźli? zabawa jest ponoć przednia...

tor..

Od kiedy równo dostałem od bandy młodszych kolegów postanowiłem sie tam nie pojawiać. Poza tym jak dla mnie to znacznie nudniej niż w aucie - ani nie przyspiesza, ani przeciążen na zakrętach nie ma. To ja wole kino - w aucie nie mam :mrgreen:

Radek tak.. mój.. robią chyba na 350KM .. bo się nie odzywają od poniedziałku... :)

któregoś pięknego dnia... wieczorem... nie odpalił...

Piotr_GT czy to Twój GTek stał w Poniedziałek u Piotrka?

...ze tak pozwole sobie Was zapytac... macie jakis normalny warsztat, ktory zna sie na naszych perelkach?? :mrgreen:

Monia M PW

radzio,jeli można sie podpiąć ,to tez poproszę o kontakcik na ten warsztat.

z góry dzieki

radzio,jeli można sie podpiąć ,to tez poproszę o kontakcik na ten warsztat
kiedy ja nie znam żadnego innego warsztatu :wink:

Yoshii :arrow: PW

Na ktoryms superoesie uamzim rozmawial z Jackiem S. o jakims warsztacie w Poznaniu gdzie obaj cos robili. Z tego co pamietam to b.chwalili stad wniosek, ze ogarniaja zarowno jasna jak i ciemna strone mocy :twisted: . To ewenement jesli chodzi o Poznan, bo u nas ciezko zeby ktokolwiek ogarnal chociaz jedna strone mocy :evil: . Napiszcie PW do uamzim to moze wam powie co to za warsztat :wink: .

...i co Yoshii? jestes rownie zawiedziony jak ja??

jestem i to bardzo :razz: radekk uprawia emocjonalny szantaż...wie ,ale nie powie :mrgreen::mrgreen:

Na ktoryms superoesie uamzim rozmawial z Jackiem S. o jakims warsztacie w Poznaniu gdzie obaj cos robili. Z tego co pamietam to b.chwalili. Napiszcie PW do uamzim to moze wam powie co to za warsztat .

prawda...właśnie dzisiaj z uamzim rozmawiałem :smile:

Jeżeli myślicie o zakładzie na sarbinowskiej/obodrzyckiej to przytakuje.

Czy piorun z jasnego nieba uderzy jak padnie nazwa/ulica tego warsztatu???

Musze wymienić sprężyny i w ogóle doprowadzić do ładu zawieszenie, bo H&R w polączeniu z poznańskimi ulicami-trupami zrobiły mi niezłą gemele.

piorun z jasnego nieba uderzy jak padnie nazwa/ulica tego warsztatu???

Musze wymienić sprężyny i w ogóle doprowadzić do ładu zawieszenie, bo H&R w polączeniu z poznańskimi ulicami-trupami zrobiły mi niezłą gemele.

masz na PW i nie marudz :mrgreen:

tak, szczerze polecam autoklyszewski na sarbinowskiej. Oddajac im mojego GTczka na zrobienie rozrzadu mialem lekkie obawy, ale chlopaki znakomicie ogarneli temat :) Regularnie serwisuja kilka subarakow, robili tez remonty silnikow i skrzyn i te auta nadal jezdza bezproblemowo :)

Za wymiane rozrzadu zaplacilem 450 plus czesci z pompa wody chyba 1150. daja gwarancje na swoja robote.. chlopaki bardzo sie przykladaja do roboty- polecam !

tak apropo spota... może by się chętni na gokarty do Kinepolis znaleźli? zabawa jest ponoć przednia...
chodzę regularnie ze znajomymi, średnio 1-2x w miesiącu - polecam! zaczynałem czasami 30.xx, wczoraj nowy rekord 27,776 :mrgreen: gokart to fajna zabawa - brak wspomagania, dupsko na ziemi, 60km/h na prostej, silne ręce to podstawa - na prawdę niezły fun :mrgreen: jedyna wada to cena - ok 70pln/osoba jak jeździmy w 6 osób

tak, szczerze polecam autoklyszewski na sarbinowskiej. Oddajac im mojego GTczka na zrobienie rozrzadu mialem lekkie obawy, ale chlopaki znakomicie ogarneli temat :) Regularnie serwisuja kilka subarakow, robili tez remonty silnikow i skrzyn i te auta nadal jezdza bezproblemowo :)

Za wymiane rozrzadu zaplacilem 450 plus czesci z pompa wody chyba 1150. daja gwarancje na swoja robote.. chlopaki bardzo sie przykladaja do roboty- polecam !

Czy to Ty szczęśliwie zgasiłeś silnik po zerwaniu paska rozrządu w GT? Przemek opowiadał mi o jednym szczęściarzu :grin:

Trzeba by chyba zacząć organizować jakieś upalania na własną rękę. Bo chyba w danej chwili nie ma na co innego liczyć :idea:

Trzeba by chyba zacząć organizować jakieś upalania na własną rękę. Bo chyba w danej chwili nie ma na co innego liczyć

Mowisz o czymś takim?? :mrgreen: :arrow: fotki z dzisiaj :smile:

1180109fv7.jpg

18889101ty6.jpg

22256106ls8.jpg

Daleko, nie chce mi się jechać :razz:

Trzeba by chyba zacząć organizować jakieś upalania na własną rękę. Bo chyba w danej chwili nie ma na co innego liczyć

Mowisz o czymś takim?? :mrgreen: :arrow: fotki z dzisiaj :smile:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

0a27837aea.jpeg

d78e33a58d.jpeg

:razz: