Jump to content
Scooby

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!

Recommended Posts

Jazda na sliskim jest bardzo niebezpieczna.

Kiedys jezdzilem ponad poltorej godziny, po czym wysiadlem sprawdzic cisnienie.

Poslizgnalem sie na lodzie i skrecilem noge.

P.

generalnie nie robią problemu za ślizganie się pod marketami, raz mnie dupła ochrona, raz policja się nawet pofatygowała, ale za każdym razem skończyło się na spisaniu i tekście na odchodne "...i żebym cię tu więcej nie widział..." także można śmigać śmiało :twisted:

kaczor,

ja jestem chetny na wszystko powyższe :mrgreen: , możesz podać jakieś bliższe namiary ?

Miejscowka do spania znajduje w wiosce PASTERKA,w sercu Parku Narodowego :cool: Niestety nie pamietam nazwy osrodka.

Na stok mozna uderzyc do Zielenca (jakas mala godiznka FWD, a AWD troche szybciej ;) ) ale szczerze odradzam, nie ma gdzie szpilki wcisnac. Duzo lepsza alternatywa jest miejscowsc DESTNE po czeskiej granicy. Stoki nie sa jakies wypasione, ale kolejek przy wyciagach nie ma, karnety duzo tansze niz w Polsce. Moim zdaniem wycieczka w sam raz na poczciwy weekend :cool:

Ekipa sie szykuje na koniec stycznia, zobaczymy czy teoria z praktyka sie pokryje ;)

Nie wiem jak w Poznaniu ale w Gorzowie panowie policjanci nie robią kłopotów z powodu małego upalanie. Jak przyjadą to popatrzą spiszą i pojadą dalej co najwyżej skomentują , że słabo tobie wychodzi i tyle :D

A co powiecie na małe upalanko w środę lub czwartego w godzinach wieczornych lub mocno wieczornych , żeby pokazać zamiejscowym jak się jeździ w Poznaniu :?:

że słabo tobie wychodzi i tyle
:mrgreen:

Ja jestem chętny na jakieś upalanko :)

Tylko trzebaby na snieg poczekac... :roll:

80 Km od Poznania śniegu i placów do polatania Ci dostatek :lol:

Panowie warunki są zdatne co prawda nie rewelka ale pozapinać można.

Dzisiaj się trochę pokręciliśmy i dobrze by było to powtórzyć jutro (czwartek) w zacniejszym gronie :-).

Ktoś się pisze?? :wink:

nie wiem jak mi się dzisiaj dzień ułoży ale jeżeli się gdzieś umówicie na polatanie to dajcie znaka :twisted:

Ponoć z widłami tam gonią... :mrgreen:
Mój brat tam wydachował astrą na prostej drodze :mrgreen:

Co do spota to jestem całkowicie za niech tylko ktoś rzuci jakomś miejscówką ;)

niech tylko ktoś rzuci jakomś miejscówką ;)

Jeśli zarzucicie jakOMś miejscówką niedaleko mnie to i ja sie zjawie, popatrzec, i na prawy sie komuś wcisnąć, albo na kanape jak prawy zajęty :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Byłem wczoraj pod stadionem, troszke polatalem, ale warunki sniegowe raczej srednie :roll:

Panowie możemy się umówić choćby przy M1 i dalej gdzieś pojechać. Jestem za miejscowy i ciężko mi coś konkretnego zaproponować.

ps. wczoraj bawiliśmy się przy ikea i było naprawdę w porządku.

o tak, do m1 to ja mam 10 minut to tez bym przyjechal sie pogapic jak sie jezdzi awd.Tyle ze niewiadomo czy juz tam niejest posolone

Ja zostawiłem awd w GW wiec niczego nie pokaże ale francuzem taż można się pobawić :D.

Czyli wstępnie M1. Teraz najważniejsze pytanie jaka godzina??

Moje propozycje to od 23 w górę bo sklepy są otwarte do 21 wiec do tej 23 trochę zmaleje ruch.

To jak ?? :mrgreen:

wulgaryzm, wulgaryzm, wulgaryzm. jestem chory. nici z upalania. :evil::evil::evil:

Może z innej beczki ale....Niestety dziś w nocy ktoś okradł i zniszczył moją zieloną żabkę :cry: . Nie dość,że wyrwał tylni spojler i lusterka to w akcie chyba zazdrości porysował mi boki auta . Ja rozumiem ,że ten kraj jest biedny i ludzie chcą dorobić ale tego wandalizmu już totalnie nie rozumiem :evil: . Nie dość ,że muszę kupić graty to jeszcze mam całe auto do malowania ( i tak było ale nie miałem rys do blachy). Zwracam się z serdeczną prośba do kolegów z forum śledzących Allegro itp...gdybyście dojrzeli "średni" tylny spojler i lusterka do MY99 w kolorze zielony metalik to dajcie mi cynk na mój GG 4510988 lub tel. 601-441-321. Nadmienię ,że zdarzenie miało miejsce w Poznaniu na Os.Chrobrego. Jestem przekonany ,że za jakiś czas te graty trafią do sprzedaży no chyba ,ze ktoś właśnie odbudowuje swoje auto i potrzebował części. Za wszelkie info wielkie dzięki...

Możesz jeszcze spróbować w niedzielę na giełdzie poszukać swoich części. będzie cięzko udowodnić ale jak zgłaszałeś na policje to będzie jakiś dowód, w końcu tych samochodów aż tyle nie jeździ po naszych drogach.

taa...wybieram się oczywiście ale wiesz jak to jest...szukanie igły w stogu siana...

Współczuję stratos01 obyś znalazł tych gnojków

cholernie liczę,że to jednak jakieś młode gnoje i wystawią towar na allegro...wtedy małe spotkano i będzie rozmowa... :twisted:

wiesz jak jest...żeby potem nie było ...pójdę z tłumaczami :razz: :wink: