Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, llkuba napisał:

A wydawało nam się, że zrobiłeś tylko kółko :biglol:. Nikt nie miał siły biec za Twoją Imprezą ;). A widziałeś białą Skode ? Ja stałem na drugim parkingu. Mam nadzieję, że następnym razem Nas poszukasz.

 

Panowie dzięki za spotkanie.

Zrobiłem kółko po przyjeździe i przez wyjazdem, żeby publika posłuchała bulgotu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Panowie co chwilę sprawdzaliśmy forum czy są jakieś wpisy. Było nas pięciu i dość długo staliśmy przy srebrnym forku ^_^

8 godzin temu, BlueGC8 napisał:

Zrobiłem kółko po przyjeździe i przez wyjazdem, żeby publika posłuchała bulgotu :P

Jak szliśmy do Ciebie to uciekłeś. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, llkuba napisał:

Panowie co chwilę sprawdzaliśmy forum czy są jakieś wpisy. Było nas pięciu i dość długo staliśmy przy srebrnym forku ^_^

Jak szliśmy do Ciebie to uciekłeś. 

 

 

Ja byłem pieszo z cała familiadą tylko chwile na głównym parkingu z klasykami, i szczerze nawet nie widziałem, żadnego Subaru na parkingu dla gości. Widziałem za to bardzo ładnego lanosa sti w sedanie pod tą cukiernią niedaleko stadionu na Marszałkowskiej Cars&coffee. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, filipk93 napisał:

Ja byłem pieszo z cała familiadą tylko chwile na głównym parkingu z klasykami, i szczerze nawet nie widziałem, żadnego Subaru na parkingu dla gości. Widziałem za to bardzo ładnego lanosa sti w sedanie pod tą cukiernią niedaleko stadionu na Marszałkowskiej Cars&coffee. 

 

1 godzinę temu, chudy__ napisał:

Ja miałem ochotę podjechać ale jak przeczytałem post Kuby to już byłem po piwie :/

Byliśmy około 20:00 był forek Michała na jednym parkingu a na drugim mój blob wagon. 

 

Innym razem na pewno spotkamy się ;). Umówimy się gdzieś wcześniej i będzie git.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, samedi napisał:

Spiryt z herbatą!

To już bez cytryny :blink:.

11 godzin temu, przemorg napisał:

Dawajcie robimy jakas ustawke na % :D .

Trzeba trzeba :D . 

 

PS: Musiałem wyjechać bramą od klasyków bo mi szlabany pozamykali :facepalm:. Ochroniarze zastanawiali się co to za klasyk. Szkoda, że nie mam progów plastikowych :biglol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Od roku nie jest mój. Problemy z hajsem,chyba każdy z nas czasami ma ;).

Aktualnie mam e46 323 ale wgl się z tym dobrze nie czuję....Kupiłem na daily, ładnie wyposażony,ale to dalej bawara i chcę ją pogonić przy okazji. Chyba w Scooby'm się najlepiej czułem, i jego też będę szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mateusz Izydorek napisał:

Aktualnie mam e46 323 ale wgl się z tym dobrze nie czuję....Kupiłem na daily, ładnie wyposażony,ale to dalej bawara i chcę ją pogonić przy okazji

To jest fajne auto :) 6 cylindrów spoko silnik. Jak jest w dobrym stanie to nie ma co sprzedawać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mateusz Izydorek napisał:

Są lepsze auta na tym świecie, niż 6 cylindrowe BMW w sedanie :biglol:

Takiej odpowiedzi nie spodziewałem się :biglol:. To dużo świadczy o Twoim egzemplarzu :D

 

Godzinę temu, Waldek Woźny napisał:


H6 emoji41.png

Już go nie dobijaj :biglol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, llkuba napisał:

Takiej odpowiedzi nie spodziewałem się :biglol:. To dużo świadczy o Twoim egzemplarzu :D

 

Akurat do mojego,nic nie mam. Parę drobiazgów tylko do roboty. Mi się po prostu mega znudził. Nie czuję tego co do imprezy czy sierry. Nawet upalać mi się go nie chce,co jest aż dziwne...Jest po prostu na sprzedaż ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mateusz Izydorek napisał:

Akurat do mojego,nic nie mam. Parę drobiazgów tylko do roboty. Mi się po prostu mega znudził. Nie czuję tego co do imprezy czy sierry. Nawet upalać mi się go nie chce,co jest aż dziwne...Jest po prostu na sprzedaż ;)

Hmm parę drobiazgów czyli: silnik, skrzynia biegów, zawieszenie no i ruda :D 

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, llkuba napisał:

Hmm parę drobiazgów czyli: silnik, skrzynia biegów, zawieszenie no i ruda :D 

Zdziwi Cię to. Leciutko ruda a reszta kompletnie NIC. Tak czy siak 8k to nie jest jakaś wygórowana cena za 98.

BTW. Kto jeździ GC8 sedan"em który wygląda jak GT a ma chyba wolnossaka. Był teraz na zlocie w Komornikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...