Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Godzinę temu, Rafaelo napisał:

Chciał bym przypomnieć że zapisy na Plejady się rozpoczęły :) W tym roku Zawiercie wita nas :) Już zapisany jestem :) oczywiście trasa Terenowa :D 

Dzięki Rafał ale moja Kobieta ma zamknięcie miesiąca i znowu kicha bo nie dostanie urlopu. A jak sam pojadę to nie da mi żyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No to sie udało !
numer 395 tur-szos !
Tak myślę zrobić grupowy przejazd na plejady ludzi z Poznania i okolic.
 
Kto i kiedy ma w planie wyjeżdżać ?
[mention=19767]Rafaelo[/mention] Ty pewnie jedziesz wcześniej, nie?


Jadę już we wtorek rano lub poniedziałek wieczorem zależy jak się ogarnę ze wszystkim


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Pytanie do Poznaniaków. Czy możecie polecić jakiś zakład auto detailingowy który pomoże mi uporać się z pozostałościami po emblemacie na lakierze?

Odpadł mi znaczek 2.0 i zamiast kupować nowy postanowiłem usunąć resztę. Klej łatwo usunąć gumowym krążkiem ale później zostaje obwódka która wygląda jakby była jakimś wżerem w lakierze.

Próbowałem już wszystkich możliwych rozpuszczalników z castoramy, moczenia, podgrzewania, tar nad bug removera itp. nawet pasty polerskiej. Jeżeli profesjonalny zakład sobie nie poradzi to kupuję nowe znaczki. 

Ktoś coś poleci?

 

klej.jpg.337f85a1cf1bc8989f692cc57cc9b4b7.jpg

 

:(

Edytowane przez Narrator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Waldek Woźny napisał:

Podjedź do DetailingShop'u na Jeżycach. Tak Ci pomogą albo skierują gdzieś z tym. Mega spoko ludzie tak pracują i zawsze pomogą!

 

Wszystko się zgadza, właśnie u nich kupiłem tar and bug removera. Ale niestety nie wszystko mogę tym usunąć.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Narrator napisał:

 

Wszystko się zgadza, właśnie u nich kupiłem tar and bug removera. Ale niestety nie wszystko mogę tym usunąć.  

A może podjedź do lakiernika :). Oni mają polerki prawdopodobnie coś doradzą :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem;) no to w takim razie widzimy się na miejscu pewnie dopiero
A kogo mi tu jeszcze mamy jadącego na plejady z Poznania i okolic? Wpisujta się ludzie!

Chętnie dołączymy do czwartkowego konwoju. Jest taki w planach? :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, alx said:
On 16/04/2018 at 5:36 PM, Waldek Woźny said:
Tak myślałem;) no to w takim razie widzimy się na miejscu pewnie dopiero
A kogo mi tu jeszcze mamy jadącego na plejady z Poznania i okolic? Wpisujta się ludzie!emoji4.png
 

Chętnie dołączymy do czwartkowego konwoju. Jest taki w planach? :-)

Nie wiem czy można to nazwać konwojem bo jak na razie tylko ja jade hahaha ;) ale możemy się umówić i wspólnie pokulać na miejsce :) Tak myślałem wyjeżdżać koło 8 rano.

Ja mieszkam na os. Warszawskim więc leciałbym DK 92 do Wrześni, A2 do Strykowa i później już do końca A1 / DK 1.

Jednakże, jeśli mielibyśmy dołączyć gdzieś po trasie do kogoś to jestem jak najbardziej za !

 

16 hours ago, Narrator said:

 

Wszystko się zgadza, właśnie u nich kupiłem tar and bug removera. Ale niestety nie wszystko mogę tym usunąć.  

Tar and bug czy Tar and glue remover'a ? :) jakie firmy? bo ja mam Nielsena więc jak masz inny to mogę Ci użyczyć troche mojego żebyś sobie spróbował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2018 o 15:42, Waldek Woźny napisał:

Nie wiem czy można to nazwać konwojem bo jak na razie tylko ja jade hahaha ;) ale możemy się umówić i wspólnie pokulać na miejsce :) Tak myślałem wyjeżdżać koło 8 rano.

Ja mieszkam na os. Warszawskim więc leciałbym DK 92 do Wrześni, A2 do Strykowa i później już do końca A1 / DK 1.

Jednakże, jeśli mielibyśmy dołączyć gdzieś po trasie do kogoś to jestem jak najbardziej za !

Chętnie się podłączymy. 2 auta to już będzie konwój :)

Zastanawiamy się jeszcze czy nie wbijać na imprezę wcześniaków, więc plan może się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się podłączymy. 2 auta to już będzie konwój
Zastanawiamy się jeszcze czy nie wbijać na imprezę wcześniaków, więc plan może się zmienić.

My nie damy rady jechać na wcześniaków bo do środy pracujemy ale jak byś jechał w czwartek to jak najbardziej można jechać razem!
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciężko bo ja dopiero zaczynam nową pracę od 7 ego maja. Będę walczył ręcyma i nogyma o piątek!
W nowej pracy od razu stawiaj warunek, że tydzień plejadowy jest święty. U mnie już nikt z tym nie dyskutuje :-)
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...