Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, chojny napisał:

Panowie, zna ktoś sensownego lakiernika, któremu mógłbym podrzucić zderzak do malowania?

 

Zderzak do rajdówki więc bez specjalnego picowania, tylko rzucić kolor biały i tyle. 

 

 

Przeźmierowo Kwiatowa 24 Lakiernik

tel +48504833893

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

6 minut temu, llkuba napisał:

Nie ma sprawy.

 

Na upartego sam byś zrobił tylko teraz zimno jest ... . Lekko szlifnąć gąbką kupić, sprey wymieszany z lakierem (na boninie robią takie cuda)i jak nówka. 

 

 

 

Tak robiłem już wcześniej ale jak piszesz... nie ma na to pogody i nie ma kiedy :(

 

Mam spraye do auta i jak gdzieś się przytrze rajdówkę to "sru" i po sprawie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wiem, że to pewnie nie najlepsze miejsce na przywitanie z forumowiczami ale jedyne takie lokalne jakie znalazłem:) 

Jestem na etapie poszukiwań Legasia IV H6, idealnie by było po lifcie. Dziś znalazłem ogłoszenie w Kościanie i chciałem podjechać zobaczyć autko na tygodniu a idealnie by było jutro nawet. I tu moje pytanie, czy któryś z bardziej doświadczonych tu zebranych byłby chętny pomóc w oględzinach takiego auta? Oczywiście odwdzięczę się za tę przysługę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2017 o 22:55, Waldek Woźny napisał:

Ostatni post chyba lekko zgasił aktywność w tym wątku więc dodam że temat nieaktualny:)
Auto z importu już czeka na odbiór i transport do PL (okolo 2 tyg) więc jakiś spocik przed świętami chętnie bym zaliczył:)

Witam, z oglądaniem samochodem nie jest tak lekko przynajmniej w deszczowe dni. Auto trzeba wziąśc na podnośnik zakręcic koła itp. Wady ukryte ciężko znaleść dopiero wyjdą po przejechaniu 1000 km czy zmianie oleju dlatego pewnie nie ma odpowiedzi. 

Jak będziesz miał auto to spokojnie możemy spotkać się i pogadać. Napisz co zamówiłeś

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa, zdawałem sobie sprawę z tego, że takie oględziny nie będą w stanie powiedzieć mi wszystkiego o aucie. Po prostu chciałem jechać z kimś kto ma doświadczenie w prowadzeniu tych auto i wie mniej więcej co jak pracuje :) 

Auto jakie zamówiłem to wolnossąca H6'stka w Legacy MY09 Kombi. Jak tylko do mnie dotrze to założę osobny temat :)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Już dwa lata temu się na niego czaiłem będąc jeszcze w Anglii ale przez przypadek wpadla c klasa i dopiero teraz wrócił temat Legacy! Marzeniem był spec B ale ciężko taki upolować a i budżet nie do końca pozwala więc drogą kompromisu będzie poliftowy legaś z H6stką:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszukuje ogarniętego gazownika w Poznaniu i LPG

 

Pacjent Forek s-turbo z instalacją BRC Squent 24 trzeba zrobić strojenie + legalizacja butli.

 

Ktoś coś poleca?

Edytowane przez ajax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rafał być może Ja nie podpisałem się chodź już nie pamiętam z którego numeru wysyłałem.

 

Waldek tego śniegu jest mizernie... Ja jak będę latał to w weekend nad rusałką albo wybiorę się gdzieś w jakiś las. Musiałby  latać z nami jakiś forek tak po prostu w razie W.

 

Może jakiś weekendowy spot pod warunkiem, że popada ... .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...