Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Kostka była wymieniona na ceramiczną, tu nie powinno się coś takiego wydarzyć przy niej. Ewidentnie jest coś nie tak z prądem. Nie wiem czy to wina masy, czy gdzieś jest zwarcie

Ta jedna częściej, ale przepalają się obydwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by było zwarcie to by bezpiecznik wyleciał i by Ci nie świeciły ... Może być coś z masą, ale może też masz wilgoć albo wodę w lampie. Trzeba zmierzyć napięcie na kostce. 

Jak masz czas wpadnij do mnie teraz to zmierzymy na priv masz nr telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się odwlecze, to nie uciecze. LegacyGT wystawione na sprzedaż w stanie, jakim jest (wątek "sprzedam), silnik wyjęty, stoi w KOCAR.

Jeżeli nie będzie chętnych na takiego bidoka, zostanie naprawiony i puszczony w komis. Co zrobić...

Trochę smutno, ale lepiej tak, niż miałby stać jak forek i czekać nie wiadomo na co.

 

pozdrawiam,

 

Piotr

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mojemu znajomemu zepsuło się Volvo V50. Auto prawdopodobnie będzie trzeba przewieść ze Szczepankowa na Górczyn.

 

Czy ktoś z was dysponuje lawetą za rozsądne pieniądze. O tyle przykre, że auto zepsuło się wioząc dzieci, niestety nie podołaliśmy uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kaczor napisał:

Hej,

Czy ktoś się orientuje gdzie można pożyczyc lub kupić za normalne pieniadze wyrzynarke, nacinarkę do opon? Allegro itp juz przerylem.

 

Chciałem kupić, nie opłaca się, lepiej podjechać do Pyry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
 
Mojemu znajomemu zepsuło się Volvo V50. Auto prawdopodobnie będzie trzeba przewieść ze Szczepankowa na Górczyn.
 
Czy ktoś z was dysponuje lawetą za rozsądne pieniądze. O tyle przykre, że auto zepsuło się wioząc dzieci, niestety nie podołaliśmy uruchomić.


Kuba jeżeli aktualne to mogę pomóc, laweta z wyciagarką ;)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, matthew napisał:

Kuba jeżeli aktualne to mogę pomóc, laweta z wyciagarką ;)

 

Mateusz bardzo CI dziękuję ale wczoraj zwalczyliśmy problem. Jak Ja to mówię bez młota to nie robota.

 

Dla Twojej wiadomości komputer wyświetlał, że kierownica jest zablokowana a fizycznie nie była. Wystarczyło popukać młoteczkiem ;)

 

 

2 godziny temu, miketyson napisał:

 

Mam nadzieje niedlugo dolaczyc do uzytkownikow imprez na terenie wlkp.

Moze ktos w poznaniu ma Impreze GD 2.0 i bylby sklonny pomoc zaszczepic bakcyla co do tego cacka i podzielic sie tez wlasnymi wrazeniami...

 

A pisz co chcesz wiedzieć a na pewno pomożemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, miketyson napisał:

Mam nadzieje niedlugo dolaczyc do uzytkownikow imprez na terenie wlkp.

Moze ktos w poznaniu ma Impreze GD 2.0 i bylby sklonny pomoc zaszczepic bakcyla co do tego cacka i podzielic sie tez wlasnymi wrazeniami...

No i kolega rozpoczął organizacje spota. 

Panowie i Panie widzimy się w majówkę? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kubexx napisał:

No i kolega rozpoczął organizacje spota. 

Panowie i Panie widzimy się w majówkę? :-D

 

16 godzin temu, llkuba napisał:

 

Mateusz bardzo CI dziękuję ale wczoraj zwalczyliśmy problem. Jak Ja to mówię bez młota to nie robota.

 

Dla Twojej wiadomości komputer wyświetlał, że kierownica jest zablokowana a fizycznie nie była. Wystarczyło popukać młoteczkiem ;)

 

 

A pisz co chcesz wiedzieć a na pewno pomożemy.

 

 

Haha nieswiadomie :)

W duzym skorcie Panowie - posiadam cytryne C2, przypadkowo niedawno zobaczylem ile pali Subaru z zainstalowanym holocaustem i zauwazylem, ze finansowo jestem blizej spelnienia swojego marzenia z dziecinstwa i zakupu subry do codziennej jazdy. Nie jestem rajdowce ani znawca motoryzacji - stąd potrzbuję trochę porad/wiedzy od bardziej doświadczonych kolegów, zeby zminimalizowac wydanie kasy w bloto czy utopienia majatku (generalnie na co zwrocic uwage) :) 

Uwielbiam wygląd Hawka (mysle nad 2.0 benzyna), ale jeszcze nigdy nie mialem przyjemności jechać czyms takim....czuje sie taki zamkniety w tej Cytrynce...wysluzone, fajne auto, ale chcialbym zrobic maly krok do przodu :)

Chetnie wpadlbym na spot, najwyazej zaparkuje dalej zeby nie szpecic widowiska :D

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bat napisał:

Koledzy z PO i okolic: nie macie walającego się klaksonu?

Nie ale mega dobrze wyglądają te repliki

 

https://pl.aliexpress.com/promotion/promotion_horn-grill-promotion.html

 

A tu orginał

 

http://czescidosubaru.pl/pl/home/37-klaksony-hella-supertone.html

a tu znowu replika ... 

 

http://www.sklep.carstuff.pl/klakson-replika-hella-super-tone-subaru-impreza-mitsubishi-lancer-evo-p-25138.html

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2017 o 18:09, Kubexx napisał:

A skończyłeś składać puzzle ? :P

 

Generalnie Mike proponuję rozglądać się za jakimś WRX. Jeżeli myślisz o 2.0 160 KM, jakoś to jedzie ale pary trochę brak :)

 

Jutro last day.......................! Dzisiaj odpalił, znaczy że bak dobrze podłączony :D
PS - szukam czujnika temperatury oleju tylnego dyfra, jak na zdjęciu i wciąż poszukuje wtyczki sondy lambda (niestety Kubex Twoja jest inna :( )

Bez nazwy-2.jpg

18033876_688074504732667_4234500702616034468_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...