Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Po moim forku pozostało mi trochę oleju Millers CFS 5W40. Dokładnie 2,5 l. Dwie butelki fabrycznie zamknięte, jedna siłą żeczy nie. Może ktoś z okolicy jeździ na takim i przygarnie?

Edytowane przez spawalniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Na roznych forach polecaja Piteca :)

Pytalem jeszcze w Wysogotowie kolesia ktory jako jedyny w Poznaniu zdiagnozowal i usunal usterke w mojej instalacji LandiRenzo w Audi. To tez polecal LandiRenzo do Subaru, mowil ze juz instalowal i smiga bez problemow. Nie wiem na jakim osprzecie ale cena cos kolo 3300.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez ADI_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Rodan Auto Gaz na ul.Tymienieckiego (piątkowo, przy BP na Lechicka/Umultowska). Zakładałem do MINI, Sejko oraz Astra 3 1,8. Bardzo dobrze i fachowo.

 

http://goo.gl/maps/FJprp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego odpada?

Wiesz co, kilka lat temu Subaru było dla nich nie do ogarnięcia - więc niesmak pozostał.

 

 

polecam Rodan Auto Gaz na ul.Tymienieckiego (piątkowo, przy BP na Lechicka/Umultowska). Zakładałem do MINI, Sejko oraz Astra 3 1,8. Bardzo dobrze i fachowo.

 

http://goo.gl/maps/FJprp

 

Dzięki.

Edytowane przez Mr. Why
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się ale seryjny ma swój urok: taki cichociemny robi się GTek

 

Taaa a bulgocze to sobie paszczą... fajne było na początku, teram ma ryczeć, sapać, walić marchewy!!!

 

Jak już dostane go w łapy to się zapgrejduje co trzeba co by głośniej było, w końcu na 3'' musi się dziać :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że nie zostanę zlinczowany bo nie piszę tego w nielegalu ale czy znajdzie się jeszcze minimum 4 chętnych na grupowy remap w pewnej firmie na M w Poznaniu?? Szukam ludzi z okolic, a czytałem że przy 5osobach jest 25% rabatu od każdego auta więc może się zgramy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, ma ktoś z Was dostęp do fajnego klasyka motoryzacyjnego lub jakiegoś znajomego właściciela?

Chodzi o auto do ślubu dla moich znajomych, najchętniej to bym im kazał jakimś Subaru jechać, ale potrzebują jakiegoś old lub youngtimera.

Byli oglądać wczoraj Poznańskie Klasyki Nocą i pewnie podjadą jeszcze za tydzień.

Ślub odbywa się 5 października trasa do zrobienia to razem ok 90 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny - ja będę jechał niedługo odebrać swoje auto. Mam nadzieję, że już w najbliższym tygodniu, więc jak nadal potrzebujesz transportu to nie ma problemu.

 

Mr. Why - przy GT kilka osób w Poznaniu grzebało przy mojej instalacji LPG, ale nikt sobie nie poradził, więc przy zakładaniu gazu do WRXa nie wyważałem otwartych drzwi i pojechałem do Jako do Warszawy i nie mam żadnych problemów z instalacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...