Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

wczoraj pod M1 pewna Pani w niebieskawej kurtce robila zdjecia (przepraszam, wczoraj dopiero bylo moje pierwsze spotkanie z Wami, milosnikami przez co nie wiem jeszcze kto jest kto) :D gdzies by je mozna zobaczyc?:)

 

Czym jeździłeś, to sprawdzę co tam ma w aparacie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pod M1 pewna Pani w niebieskawej kurtce robila zdjecia (przepraszam, wczoraj dopiero bylo moje pierwsze spotkanie z Wami, milosnikami przez co nie wiem jeszcze kto jest kto) :D gdzies by je mozna zobaczyc?:)

 

Czym jeździłeś, to sprawdzę co tam ma w aparacie? :mrgreen:

 

Na fotelu pasazera u Chojnego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pod M1 pewna Pani w niebieskawej kurtce robila zdjecia (przepraszam, wczoraj dopiero bylo moje pierwsze spotkanie z Wami, milosnikami przez co nie wiem jeszcze kto jest kto) :D gdzies by je mozna zobaczyc?:)

 

Czym jeździłeś, to sprawdzę co tam ma w aparacie? :mrgreen:

 

Na fotelu pasazera u Chojnego :wink:

 

Luknę potem i dam znać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wszyscy na superoesie a ja siedzę w domu i myję podłogi :cry: Eeeech, później zapodam sobie RBR i tym sposobem też zaliczę spocik ... wirtualny :wink: :lol: Pozdrawiam Pana i Panią, których przedwczoraj otrąbiłem na alejach Solidarności na wysokości Pestki. Przepraszam za niegrzeczne zachowanie ale baaardzo spodobało mi się auto, których podróżowaliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam mapkę dojazdową do Kąkolewa :)

Jeszcze raz zapraszam wszystkich!

http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 9&t=h&z=10

Co miało być z tym Kąkolewem i kiedy? :P

Jutro jest. Zaczynamy o 9.30. Ja będę na miejscu od 9 proszę się nie spóźnić to bardzo ważne.

Byłem dziś na Bednarach śniegu jest zajebiście dużo, przednia zabawa 4-łapem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na Bednarach śniegu jest zajebiście dużo, przednia zabawa 4-łapem :)

A ja już nie mogłem się doczekać i pojechałem zobaczyć jakie w Kąkolewie są warunki :mrgreen:

Trzy zdjęcia z Kąkolewa :P : 11122010003.th.jpg 11122010002.th.jpg 11122010001.th.jpg

 

Śniegu mnóstwo, tylko szkoda, że się topi.

 

-- 11 gru 2010, o 20:33 --

 

Ku.... sprzęgło mi umarło w samochodzie i nawet na torze nie mogę się pojawić :(

Tak nagle umarło? Cały czas się ślizga czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na Bednarach śniegu jest zajebiście dużo, przednia zabawa 4-łapem :)

A ja już nie mogłem się doczekać i pojechałem zobaczyć jakie w Kąkolewie są warunki :mrgreen:

Trzy zdjęcia z Kąkolewa :P : 11122010003.th.jpg 11122010002.th.jpg 11122010001.th.jpg

 

Śniegu mnóstwo, tylko szkoda, że się topi.

Tomek dziś dzwonił na Kąkolewo to mówił, że odśnieżyli ładnie.

Na Bednarach nie ma takich luksusów, ale to dobrze. Panują tam prawdziwe zimowe warunki :)

 

Przypominam wszystkim, iż widzimy się jutro (na Bednarach) miedzy godziną 9, a 9.30 najpóźniej. O 9.30 chciałbym wjechać na lotnisko.

Czy ktoś planuje przyjechać popatrzeć? Pytam ponieważ lotnisko jest dość duże i łatwo się na nim zakopać.

Proszę o info lub telefon.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę trochę wcześniej, jak mi się uda dojechać. Musze wyrzucić parę gratów z auta, narzędzia, zawias ustawić.

Huzar, znajdzie się kawałek szopki, żeby wstawić graty ?

 

Chciałbym być na miejscu przed 9, lubię się troche skupić, bez tego będę jak zwykle - rozwalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nagle umarło? Cały czas się ślizga czy co?

Nagle :x Stałem na Dębcu na sprzęgle nagle auto samo do przodu... Prawdopodobnie łożysko oporowe przebiło docisk. W poniedziałek rozbieram, a tym czasem przesiadam się na justyne.

 

Burzum jest tam sporo miejsca żeby graty schować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku.... sprzęgło mi umarło w samochodzie i nawet na torze nie mogę się pojawić :(

 

Chwile przed usterką widziałem w swaju gt z zielonymi felgami i świnią - pozdrawiam

 

Odpozdrawiam :mrgreen:. Zielone, kawasakowe fele, moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Izotoma, Rudą, Aso, Chojnego, Intaka i Uamzima, spotkanych wczoraj na rajdzie Nocka. Ekipa subarakowa stawiła się jak zwykle niezawodnie. Adrenalina osiągała wysoki poziom, zwłaszcza na trasie i podczas korzystania z itinerera :wink: Izotom - dzięki za super imprezę po Nocce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Izotoma, Rudą, Aso, Chojnego, Intaka i Uamzima, spotkanych wczoraj na rajdzie Nocka. Ekipa subarakowa stawiła się jak zwykle niezawodnie. Adrenalina osiągała wysoki poziom, zwłaszcza na trasie i podczas korzystania z itinerera :wink: Izotom - dzięki za super imprezę po Nocce :D

 

 

Rajd taki sobie.... w sumie byłem rozczarowany mocno ale atmosfera i towarzystwo pierwsza klasa :!:

 

Afterek u Izotomów zakończony o 6 rano rewelacja :!: Nic nie spłonęło, nie zawaliło się samo normalnie nie poznaje Foruma :mrgreen:

 

Bardzo dziękuję za zaproszenie a Iwie i Arkowi za odstawienie do domu 8)

 

 

Ani i czarnej_mambie za przygarnięcie na kanapkę, kawkę i herbatkę. Mam nadzieję, że nie naświniliśmy za bardzo, w sensie śniegiem na dywanikach 8)

 

 

Podziękowania dla Intakwrx za pilotowanie i cierpliwość a raczej jego koniec i ze zakończyliśmy tą gehennę lądując na afterku.

 

 

Właśnie się przebudziłem ale wracam spać :roll:

 

 

PS nie widział ktoś mojego Subaraka, zapodział mi się gdzieś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam uczestników Bednar. Było grubo.

Huzar, sorry za kłopot, przeproś też proszę Tomka w moim imieniu. Mam przynajmniej nadzieję, że kibice mieli na co popatrzeć i że ekipa się wyjeździła.

Widziałem, że ktoś robił zdjęcia, mogę zobaczyć ?

 

Sporo się nauczyłem, z ABSem zupełnie inna technika jazdy - niby można sobie na więcej pozwolić.

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Izotoma, Rudą, Aso, Chojnego, Intaka i Uamzima, spotkanych wczoraj na rajdzie Nocka. Ekipa subarakowa stawiła się jak zwykle niezawodnie. Adrenalina osiągała wysoki poziom, zwłaszcza na trasie i podczas korzystania z itinerera :wink: Izotom - dzięki za super imprezę po Nocce :D

 

Oczywiście również pozdrawiam całą ekipę;p

Ha warto nie pić aby później móc siąść za kierownicą;p;p;p

Chojny co do Twego subaraka podobno pomoc drogowa go odcholowała - bo zastawiał komuś wjazd na posesję :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...