Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.09.2020 o 11:29, matmat napisał:

Cześć

Czy ktoś w okolicach Poznania śmiga coś w terenie? Zakupiłem niedawno forestera i chciałem spróbować coś polatać w terenie a w kupie wiadomo raźniej :) 

 

Tak, moim Subaru ostatnio jeżdżę na stację po paliwo i z powrotem na parking ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, rosaskc napisał:

 

Albo masz strasznie daleko na stację albo coś Twoje Subaru za dużo pali ;)

 

Rekord 18,5/100km. Moja Kobieta jeździ rano 400m(w jedną stronę) zawieśe syna do żłobka i z powrotem :biglol:. Później po pracy czyli Home Office powtórka. 

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, llkuba napisał:

 

Rekord 18,5/100km. Moja Kobieta jeździ rano 400m(w jedną stronę) zawieśe syna do żłobka i z powrotem :biglol:. Później po pracy czyli Office Home powtórka. 

 

Heh, przy takich trasach to rzeczywiście nie ma co się cudów spodziewać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę (a bardziej chcę ;), bo już czuć wibracje) przetoczyć tarcze hamulcowe (opcja na samochodzie) w moim Legacy. Gdzie w Poznaniu można to zrobić bez stresu, ze coś źle zrobią albo coś innego uszkodzą przy okazji tej całej operacji? Google podpowiada 2 adresy (1. Guderian Stanisław, 2. Wencel Sylwester) - do jednego fachmana już nawet zadzwoniłem i się umówiłem - ostatecznie termin nie podpasował i zrezygnowałem. Na koniec rozmowy usłyszałem jednak, ze jak mieli Imprezę na warsztacie, to coś tam im nie szło z odkręcaniem chyba zacisku i ukręcili zdaje się jakąś śrubę......po takim czymś lekko mnie strach obleciał, dlatego pytam na forum - może ktoś robił takie przetaczanie?

Edytowane przez kudlatypawelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kudlatypawelek napisał:

Muszę (a bardziej chcę ;), bo już czuć wibracje) przetoczyć tarcze hamulcowe (opcja na samochodzie) w moim Legacy. Gdzie w Poznaniu można to zrobić bez stresu, ze coś źle zrobią albo coś innego uszkodzą przy okazji tej całej operacji? Google podpowiada 2 adresy (1. Guderian Stanisław, 2. Wencel Sylwester) - do jednego fachmana już nawet zadzwoniłem i się umówiłem - ostatecznie termin nie podpasował i zrezygnowałem. Na koniec rozmowy usłyszałem jednak, ze jak mieli Imprezę na warsztacie, to coś tam im nie szło z odkręcaniem chyba zacisku i ukręcili zdaje się jakąś śrubę......po takim czymś lekko mnie strach obleciał, dlatego pytam na forum - może ktoś robił takie przetaczanie?

warto sie bawić w toczenie? Ile kosztują nowe  tarcze, a ili ci powiedzieli za przetoczenie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje tarcze są stosunkowo nowe - mają nieco ponad 10k przejechane. Wciąż czaję się na BBK, a to już jest spory koszt bo i koła trzeba zmienić, a wjechał ten cały covid i się sytuacja nieco pokomplikowała... Przetoczenie to koszt około 200PLN, jeżeli dobrze zrozumiałem, parę miesięcy pewnie dałoby radę pojeździć i w przyszłym roku zacząć kompletować graty pod BBK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kudlatypawelek napisał:

Moje tarcze są stosunkowo nowe - mają nieco ponad 10k przejechane. Wciąż czaję się na BBK, a to już jest spory koszt bo i koła trzeba zmienić, a wjechał ten cały covid i się sytuacja nieco pokomplikowała... Przetoczenie to koszt około 200PLN, jeżeli dobrze zrozumiałem, parę miesięcy pewnie dałoby radę pojeździć i w przyszłym roku zacząć kompletować graty pod BBK.

 

Może okazać się, że po przetoczeniu jak kilka razy nadusisz hamulec problem powróci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kudlatypawelek napisał:

Na koniec rozmowy usłyszałem jednak, ze jak mieli Imprezę na warsztacie, to coś tam im nie szło z odkręcaniem chyba zacisku i ukręcili zdaje się jakąś śrubę......po takim czymś lekko mnie strach obleciał, dlatego pytam na forum - może ktoś robił takie przetaczanie?

 

W Imprezie GD wszystko odkręca się elegancko do tego wykorzystuje klucze nasadowe. Zaciski i jarzma schodzą bez problemu, aż 4 śruby :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 10.09.2020 o 11:29, matmat napisał:

Cześć

Czy ktoś w okolicach Poznania śmiga coś w terenie? Zakupiłem niedawno forestera i chciałem spróbować coś polatać w terenie a w kupie wiadomo raźniej :) 


Podpinam się pod temat. Od 2 tyg. jeżdżę Foresterem. Chętnie podjadę na jakąś fajną trasę w terenie w weekend. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...