Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Tak, spotkajmy się tam właśnie od strony mercedesa:)
Ja jade jeszxzs na Cars and Coffee jakbyś był wcześniej to wbijaj tam. To jest na Marszałkowskiej, byliśmy tam kiedyś jak przyjechałeś do nas:)

Wiem gdzie to jest ale wątpię abym zdarzył bo przed 7 dopiero wyjeżdżam z domu. do zobaczenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ajax napisał:

Pozdrawiam Forka II 2,5XT spotkanego w poniedziałek wieczorem na ul. Kajki. Jeśli to ta maszyna o której myślę to chapeu bas po stokroć :D 

 

Odpozdrawiam :) Nie mogę być oczywiście do końca pewien, o której myślisz, ale podejrzewam, że się nie mylisz i dziękuję:hi: Choć ostatnio były ciężkie przejścia i zmiany, zmiany...

Jeśli bywasz na Kajki częściej, to w najbliższym czasie będę się tam pojawiał dość regularnie. Może jakiś mikro-spot? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, jacekw napisał:

 

Odpozdrawiam :) Nie mogę być oczywiście do końca pewien, o której myślisz, ale podejrzewam, że się nie mylisz i dziękuję:hi: Choć ostatnio były ciężkie przejścia i zmiany, zmiany...

Jeśli bywasz na Kajki częściej, to w najbliższym czasie będę się tam pojawiał dość regularnie. Może jakiś mikro-spot? 


Już po miniaturce widzę, że to ten :) Dawno dawno temu jak pracowałem w Kocarze stał sobie w komisie i sobie nim czasem miałem okazję pojeździć. Bardzo zacna fura :) Na Kajki bywam w każdy poniedziałek wieczorem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak go pierwszy raz zobaczyłem przed Kocarem, to też uznałem cenę za zaporową, no i akurat kupowałem u nich innego FXT, białego ;). Ale po kilku latach cena spadła, a z białego wykolegowała mnie żona... To wziąłem tego. Do teraz nie wiem, czy była to najlepsza, czy najgorsza decyzja w moim życiu :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 6.12.2019 o 12:53, radekk napisał:

Nic się nie dzieje w Poznaniu? Może ktoś chętny na niedziele na gokarty w E1gokart w Skórzewie?

 

Superoes Wigilijny w najblizsza sobote i nic sie nie dzieje? :) 

 

Tylu tu fanow motoryzacji, a wykorzystac subaraki zgodnie z przeznaczeniem to juz nie ma komu? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...