Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem bylaby to forma bezalkoholowa (co oczywiscie odbijemy sobie 2.maja 8) ).

 

Kto bezalkoholowo, to bezalkoholowo :wink: ja zamierzam sobie browara przywiezc i wypic :D w koncu pasazer z tylnej kanapy jestem :mrgreen:

 

Pozdrawiam i potwierdzam przybycie :)

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Kto bezalkoholowo, to bezalkoholowo Wink ja zamierzam sobie browara przywiezc i wypic Very Happy w koncu pasazer z tylnej kanapy jestem

 

To może ja bym przyjechał.....................taksówką???

 

:wink:

 

Krebelka, misiek z avatara też jest na czwartkowym spotknaiu mile widziany :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest autentyczny skandal.

Małopolska z domieszką Warschau spamują tutaj nasz Wielkopolski wątek o spotkaniu w POZ treściami całkowicie OT, a w międzyczasie bezczelnie organizują sobie kontrimprezkę i się przelicytowują na atrakcje. Obsceniczne dialogi o kiełbaskach nie pozostawiają śladu wątpliwości o podłych knuciach grupy podwawelskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest autentyczny skandal.

Małopolska z domieszką Warschau spamują tutaj nasz Wielkopolski wątek o spotkaniu w POZ treściami całkowicie OT, a w międzyczasie bezczelnie organizują sobie kontrimprezkę i się przelicytowują na atrakcje. Obsceniczne dialogi o kiełbaskach nie pozostawiają śladu wątpliwości o podłych knuciach grupy podwawelskiej.

 

Knucie i mataczenie to ulubione zajęcie grupy Małopolskiej 8) Smoki i kiełbaski górą :!: zaprosimy sobie jeszcze krakowianki w strojach ludowych i tego gościa z wielkim koniem...jak mu jest..LejKonik :?:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat co zrobić ze zdjęciami... Wkleić tutaj w wątku, wkleić do albumu do zdjęć ze spotkań, wysłać do zainteresowanych mailem, czy może wysłać faxem do SIP'u...

stanowczo wścibić do wątku, zainteresowanym mailem wyslać średnio cenzuralne, z autami w tle do SIPu a niecenzuralne do Moni faxem 8) ..numer śle na PeeWuu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat co zrobić ze zdjęciami... Wkleić tutaj w wątku, wkleić do albumu do zdjęć ze spotkań, wysłać do zainteresowanych mailem, czy może wysłać faxem do SIP'u...

 

Proponuję przesłać mailem do akceptacji :) Trzeba ocenić czy one się nadają do publikacji :oops:

 

Pozdrawiam,

Madja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madja, nadają się. Wszystkie się ładnie śmieją, nikt nie zwraca i nikt nie leży na stole. Jest ich poza tym tylko 4 czy 5, więc może zróbmy tak, że wkleję je tutaj, a następnie po akceptacji naszego zawężonego grona, przeniose do albumu ze zdjęciami ze spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ales mnie Potasku ustrzelil... Nastepnym razem siadam w jakims ciemnym kacie 8) .

 

Bardzo milo sie patrzy na te zdjecia, wszyscy jacys tacy weseli... :wink: .

Od razu mi sie przypomnialo jak super bylo.

 

Wczoraj bylem w Alibi - rezerwacja na 02.05 zrobiona. Stolik ten sam jakby co.

Teraz juz nie ma odwrotu :twisted:

pijacy.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Alibi - rezerwacja na 02.05 zrobiona. Stolik ten sam

 

Scooby,

Ja jednak mam nadzieję, że 2-go maja będzie ciepło i będzie można przenieść spotkanie do ogródka - w przeciwnym razie znowu będę przechodzić męki i walczyć z ćmikowym klimatem :? jak sam wiesz... nieskutecznie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki fajne a ta Moniki z kurteczką wymiata.

Tylko ja zawsze jakąś gębe zrobie nie teges. :roll:

Było zajefajnie!

Kurna może dlatego już się nie mogę doczekać kolejnego spotkania w tym samym gronie albo i większym.

 

Scooby a następnym razem ustrzelimy jakąś fote Potasowi, a so niech ma. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki fajne a ta Moniki z kurteczką wymiata.

 

No właśnie.... Czy mi się zdaje, czy rzeczywiście liczby "ściągnięć" pod fotkami z Moniką są ....nieproporcjonalnie wysokie w stosunku do fotek pozostałych? :mrgreen:

 

Ktoś ma może jakąś teorię tłumaczącą tak znaczny rozrzut statystyczny?? :roll:

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki fajne a ta Moniki z kurteczką wymiata.

 

No właśnie.... Czy mi się zdaje, czy rzeczywiście liczby "ściągnięć" pod fotkami z Moniką są ....nieproporcjonalnie wysokie w stosunku do fotek pozostałych? :mrgreen:

 

Ktoś ma może jakąś teorię tłumaczącą tak znaczny rozrzut statystyczny?? :roll:

 

pzdr,

M.

 

Ja myślę, że tu wcale nie chodzi o kurteczkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...