Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś firmę lub osobę, która sprawdzi samochód z Poznania - Forestera - interesuje mnie to auto ale mam tam 300 km i miałby to być mój pierwszy Subarak więc temat trochę mi mało znany. Auto po gradobiciu - może ktoś zna - https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-forester-forester-2010-niski-przebieg-zadbany-ID6BvtdU.html#213a381b82  

Właściciel powiedział, że ma go 2,5 roku - sprowadził z Niemiec takiego po gradobiciu i tak jeździ - więc jest charakterystyczny. Po sprowadzeniu wymienił rozrząd przy ok. 70 tyś. Po gradobiciu wymienił szybę czołową i szyberdach.

VIN: JF1SH5LW49G071481

Pisałem w dziale Zakup Kontrolowany ale bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć

 

Czy ktoś z poznaniaków poleci jakiś sprawdzony punkt gdzie zrobię geometrię? 

 

Robiłem zawieszenie i teraz auto skręca jak mu się podoba a jakoś trudno mi się na coś zdecydować jak słyszę przez telefon np. "to 18 letnie auto to warto się zastanowić czy w ogóle jest sens ustawiania".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Narrator napisał:

Cześć

 

Czy ktoś z poznaniaków poleci jakiś sprawdzony punkt gdzie zrobię geometrię? 

 

Robiłem zawieszenie i teraz auto skręca jak mu się podoba a jakoś trudno mi się na coś zdecydować jak słyszę przez telefon np. "to 18 letnie auto to warto się zastanowić czy w ogóle jest sens ustawiania".

 

Pozdrawiam

https://mapa.targeo.pl/auto-geo-test-krzysztof-szmiel~11686494/przedsiebiorstwo-firma/adres

 

Możesz powołać się na Michała Tronowskiego z Auto Moto Trans z Przeźmierowa przed chwilą z nim gadałem i polecił auto geo test. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
21 godzin temu, klapkofsky napisał:

Gdzie w Poznaniu i okolicy polecacie montaż (i późniejszy serwis) LPG? Pacjent Forester XT z 2004. Myślałem na podstawie opinii w necie o Hangarze, robił ktoś z Was tam?  

 

Tylko i wyłącznie u Patryka z PATKAR. Wiele zagazowanych przez niego Subaraków znam i wszyscysa zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...