Jump to content

amortyzatory tyl

fredek
 Share

Recommended Posts

Musze zmienic amortyzatory z tylu w imprezie GT. Wiekoszosc ludzi jezdzi na KYB AGX . Jaka jest cena dobra za takie amory, bo nie wiem czy mnie hurtownia nie robi w konia:-)

Czy jezdziliscie na zwyklych amortyzatorach Sachsa? Auto moje jest uzywane raczej do codziennej jazdy. Na torze rzadko bywa. Ma seryjne sprezyny narazie itd.

KYB AGX powinny być montowane z seryjnymi sprężynami - tak zaleca producent i stanowczo odradza montowanie sprężyn obniżających, co i tak wszyscy robią :mrgreen:

Dobra cena, to 400pln/szt. Niektórzy podobno załatwiają nawet taniej, ale jak za tyle dostaniesz to będziesz gość :wink:

Ja jeździłem przez około pół roku na zwykłych Sachsa i byłem zadowolony. Do jazdy po mieście styknie.

KYB AGX powinny być montowane z seryjnymi sprężynami - tak zaleca producent i stanowczo odradza montowanie sprężyn obniżających, co i tak wszyscy robią :mrgreen:

A nie jest tak, że GL i GT mają różne wysokości sprężyn, a AGX do obydwu faktycznie ten sam?

KYB nie pisze o min. i max. wysokości sprężyny, tylko o tym, że ich amor ma być montowany ze stockową sprężyną, a czy seryjna sprężyna do GLa i GTka są różne, to ja nie wiem, a ich chyba to nie obchodzi :lol:

a w czym jest lepszy kyb agx od np. sachsa? Duzo lepiej tlumi? Regulacja jakos mnie nie przekonuje, bo i tak wyreguluje raz pod seryjna sprezyne i zostawie. Kyb agx chyba daje ta zalete, ze przy zmianie sprezyn nie trzeba zmieniac amortyzatorow, bo mozna je dostroic pod twardza albo nizsza sprezyne.

Dobra cena, to 400pln/szt. Niektórzy podobno załatwiają nawet taniej, ale jak za tyle dostaniesz to będziesz gość :wink:

daj mi namiary gdzie są po 400, w tym tygodniu muszę coś kupić bo jazda na samych sprężynach nudna się zrobiła :wink: