Skocz do zawartości

amortyzatory tyl


fredek

Rekomendowane odpowiedzi

Musze zmienic amortyzatory z tylu w imprezie GT. Wiekoszosc ludzi jezdzi na KYB AGX . Jaka jest cena dobra za takie amory, bo nie wiem czy mnie hurtownia nie robi w konia:-)

Czy jezdziliscie na zwyklych amortyzatorach Sachsa? Auto moje jest uzywane raczej do codziennej jazdy. Na torze rzadko bywa. Ma seryjne sprezyny narazie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KYB AGX powinny być montowane z seryjnymi sprężynami - tak zaleca producent i stanowczo odradza montowanie sprężyn obniżających, co i tak wszyscy robią :mrgreen:

Dobra cena, to 400pln/szt. Niektórzy podobno załatwiają nawet taniej, ale jak za tyle dostaniesz to będziesz gość :wink:

Ja jeździłem przez około pół roku na zwykłych Sachsa i byłem zadowolony. Do jazdy po mieście styknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KYB AGX powinny być montowane z seryjnymi sprężynami - tak zaleca producent i stanowczo odradza montowanie sprężyn obniżających, co i tak wszyscy robią :mrgreen:

A nie jest tak, że GL i GT mają różne wysokości sprężyn, a AGX do obydwu faktycznie ten sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w czym jest lepszy kyb agx od np. sachsa? Duzo lepiej tlumi? Regulacja jakos mnie nie przekonuje, bo i tak wyreguluje raz pod seryjna sprezyne i zostawie. Kyb agx chyba daje ta zalete, ze przy zmianie sprezyn nie trzeba zmieniac amortyzatorow, bo mozna je dostroic pod twardza albo nizsza sprezyne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...