Skocz do zawartości

Jazda probna SUBARU - prosba do forumowiczow z Wroclawia


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielką prośbę do forumowiczów z Wrocławia. Jeżeli ktoś ma chwilkę żeby podjechać na ul. Przedmiejską i zobaczyć, przejechać się, ocenić ten samochód: http://www.allegro.pl/item788132855_sub ... oclaw.html to będę bardzo wdzięczny.

 

Wycieczka z Krakowa tam i z powrotem to 5-6 godzin - więc wolałbym odrazu pojechać i kupić, a nie jechać w ciemno. Chociaż znam takich (GRAF ;)) co wczoraj pojechali za Poznań po samochód za 4k PLN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilem :) auto z zewnatrz nawet ladne pare delikatnych rys plus mala wgniotka. Auto zapalilo na cyk (mowil, ze nie odpalany ) silnik chodzi ladnie ( nigdy nie myty i jest wrecz czarny ale wyciekow nie widac ) opony z tylu do wymiany, w srodku przetarta raczka od boczka. Przejechac sie nie moglem, aa brak lusterka :P lewego. Zderzak przedni w calkiem innym kolorze, lampy przyciemniane i kierunki. Chyba ori lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne.... to chyba nie chca tego sprzedać...

 

dzwne też z tą rączką - nie widziałem jeszcze żeby w Subaru tak się działo...

 

[ Dodano: Wto Paź 27, 2009 3:03 pm ]

... na zdjęciach jest lusterko :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jezdzilem w sobote bez tablic wiec jak sie chce to jednak mozna i gdyby nie "badzo mili" sprzedawcy... to pewnie bym SI 2.0 kupil :roll:

dziwne podejscie tych z wrocka aut duzo na rynku olac ich i kupic inne, jak ktos nie daje sie przejechac autem to ma cos do ukrycia, ja np zawsze daje i krecic mozna do odcinki :mrgreen: i tego samego wymagam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...