Skocz do zawartości

Czy S-AWD faktycznie jest przereklamowane...?


TP_S

Rekomendowane odpowiedzi

sim_one,Ja jestem daleki od rozpowszechniania stereotypow, ale to jest moja obserwacja. Prawdopodobnie widze ich tylu, bo tacy sie najbardziej rzucaja w oczy (glownie swoim stylem jazdy). Kobiety w BMW tez sie rzucaja w oczy ale najczesciej z zupelnie innego powodu :cool: ich nie liczylem do swojej chaupniczej statystyki :grin:

 

Wracajac do tematu- uwazam, ze po najblizszej zimie watek bedzie do zamkniecia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu- uwazam, ze po najblizszej zimie watek bedzie do zamkniecia :mrgreen:

 

Niestety, według długoterminowych prognoz śnieg ma być dopiero pod koniec stycznia :cry:

 

Na szczęście takie prognozy są g.... warte :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, podziękuję. Co trzeci kierowca jeździ z oparciem odchylonym o 45stopni od pionu

Ale samo siedzenie w takiej pozycji jest cholernie niewygodne, nie mowiac o wsiadaniu czy wisiadaniu z auta... + jeszcze maksymalne odsuniecie fotela do tylu ze ledwo jestes w stanie dotkanc do pedalow nie mowiac o calkowitymi ich wcisnieciu...

No ale postawa taka ze bez probelmu czuje auto ( czyli prawie pionowo fotel, reka na gorze keirownicy delikatnie zgieta w lokciu bez odrywania plecow od oparcia, pedaly wciskane do konca na nie do konca wyprostowanej nodze ) to ponoc 'emerycka' :)

a mnie to wali, moge i jedzic i w 'emeryt' style :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale samo siedzenie w takiej pozycji jest cholernie niewygodne, nie mowiac o wsiadaniu czy wisiadaniu z auta... + jeszcze maksymalne odsuniecie fotela do tylu ze ledwo jestes w stanie dotkanc do pedalow nie mowiac o calkowitymi ich wcisnieciu...

:roll:

Jak ja lubię czytać takie opowieści ;-) Uwierz mi - przy moim wzroście, żeby zmieścić się do większości samochodów muszę odchylic oparcie dość znacznie od pionu i odsunąć je do tyłu a i tak sięgam nogami do pedałów a rękami do kierownicy ;-) Siedzenie w takiej pozycji jest całkiem wygodne, wysiadanie z samochodu to i tak zawsze jest problem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll:

Jak ja lubię czytać takie opowieści ;-) Uwierz mi - przy moim wzroście, żeby zmieścić się do większości samochodów muszę odchylic oparcie dość znacznie od pionu i odsunąć je do tyłu a i tak sięgam nogami do pedałów a rękami do kierownicy ;-) Siedzenie w takiej pozycji jest całkiem wygodne, wysiadanie z samochodu to i tak zawsze jest problem :wink:

ale ja pisze o osobach ktore siedza tak ze ledwo dostaja do pedalow i kierownicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mogliby chociaz piaskiem zaczac sypac?

Dobrze posypany asfalt daje ladne slajdy :mrgreen:

Moze jakas petycje obywatelska wyklikamy?

 

Na razie w zupełności wystarczy ciągle padający deszcz :twisted:

To dostatecznie studzi większość kierowników osiek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-AWD jest przereklamowane, nieekologiczne, niepoprawne politycznie i powoduje tycie... oczywiście tylko do momentu, kiedy sąsiadowego haldexa nie trzeba wyciągać z błota/śniegu (zależnie od pory roku) na jego własnym podwórku, albo wyrobić koleiny w śniegu, kiedy drogowcy zaśpią albo przeoczą osiedlową uliczkę. :roll:

(przykłady z życia, nie z rzyci, wzięte - sąsiedzi na wiosce twardo twierdzą, że zamiłowanie mojej familii do Subaru to snobizm i szpan... nie twierdzą tak tylko w w/w sytuacjach :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-AWD jest przereklamowane, nieekologiczne, niepoprawne politycznie i powoduje tycie...

 

Po tym początku myślałem, że ktoś wreszcie odważył się nazwać rzeczy po imieniu, a tu takie rozczarowanie... :roll:

 

 

:wink:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sim_one,

 

ladies, laies, ladies....fura dla kobiet mój przyjacielu :mrgreen:

 

S-AWD okrutnie przereklamowane ale te bedactwa w Bakeliten Motoren Werka klepie się, jak nie przymierzając, serwisowe rzepoty :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

O, właśnie jest myśl nowa = forumy Rzepota i Bakeliten MW winny się złonczyć w sumie 4x4 budiet :razz:

 

Dołamczana ale zawsze.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...