Skocz do zawartości

Obowiazkowe ubezpieczenie OC


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ilu potrzeba do społecznej inicjatywy ustawodawczej? :?:

1.emotorsport

2. Dyzio_d

3. filester

4.MaciekSubru

5.leon

6. Hogi

7. grygo

8. debtux

9. blackdogwwl

10. wujek ps. wpisuje również swojego tatę. Bo jest za! :cool:

11. Grzesiek_67

12. STIFF

13. gourmet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ilu nas potrzeba i co z tego wyniknie, ale taką inicjatywę chętnie poprę :idea:

 

 

1.emotorsport

2. Dyzio_d

3. filester

4.MaciekSubru

5.leon

6. Hogi

7. grygo

8. debtux

9. blackdogwwl

10. wujek ps. wpisuje również swojego tatę. Bo jest za!

11. Grzesiek_67

12. STIFF

13. gourmet

14. bartekfi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o stworzenie nowego, konkurencyjnego sejmu RP :twisted: , tylko o zaskarżenie, naszym zdaniem, bezprawnej ustawy ubezpieczeniowej, która łamie konstytucyjne prawo do wolności osobistej każdego obywatela Polski, nakładajac mu przymusowe ubezpieczanie własnego pojazdu i uniemożliwia mu swobodne dysponowanie swoim majątkiem. Ja chce mieć na swoim terenie ekspozycję złożoną z 10 wraków pojazdów, i nie widzę powodu, dla którego jakaś mafia ma kasować za nie ubezpieczenie albo dlaczego ustawodawca nakłada na mnie obowiazek ich zezłomowania. To jest wymuszenie, i jako takie powinno byc prawnie zabronione. Do zaskarżenia tych bzdurnych przepisów na pewno nie trzeba zebrac 100.000 obywateli, ostatnio czytałem, że Komisja Europejska upomniała Polskę za odmowę rejestracji aut z kierownicą po prawej stronie produkowanych z mysla o ruchu lewostronnym. Komisja uznała, ze jest to łamanie unijnego prawodawstaw i żąda zmiany przepisów...Komisja jest zdania, że Polska łamie unijna dyrektywę o homologacji typów układów kierowniczych z 1970r, dyrektywę ramową o homologacji pojazdów silnikowych z 2007r, a nade wszystko art.28 unijnego traktatu gwarantujacy swobode przepływu towarów na wspólnym unijnym rynku. Komisja zajęła się sprawą na wniosek mieszkańca Kielc, który próbował zarejestrować w Pl auto a kierownicą po prawej stronie. Po odmowie władz, poskarżył się do Brukseli. W odpowiedzi Komisja napisała mu o prowadzonym przeciwko Polsce postepowaniu i wezwała Polske do do usuniecia uchybienia. Jesli KE uzna reakcje polskich włądz za niewystarczającą, moze skierować sprawę do unijnego Trybunału Sprawiedliwości w Luksemburgu. Także w tej sprawie mamy szanse, bo to, że się Kazik ze Stefkiem i z Romkiem dogadali i przepchnęli ustawę, która na razie nas gnębi, jeszcze nic nie znaczy..... :twisted: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie brzmiało:
ilu potrzeba do społecznej inicjatywy ustawodawczej? :?:

 

a ja napisałem:

 

Wkurzony traktowaniem mnie i 40 milionów obywateli Polski jak debili zakładam nowy wątek. Dlaczego tylko w Polsce każde auto znajdujące się na jej terenie musi być z urzędu ubezpieczone?

 

i nie zbieram chętnych do społecznej inicjatywy ustawodawczej..... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego masz płacić za motorata, jak w zimie nie jeździsz? bo on stojąc w garażu, też stwarza zagrożenie.... :mrgreen: może naprzykład, zakraść się w nocy do Twojej sypialni i wskoczyć Ci niepostrzeżenie do łóżka..... :grin: bo mu zimno było.....kolejna, tylko polska bzdura..... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...