Skocz do zawartości

[Kraków] Szukam GT99 lub WRX eu do przymiarki felgi


GRAF

Rekomendowane odpowiedzi

jakie korzyści dają 15stki w porównaniu do 16?
ze zakladasz na nie opony szutrowe, poza tym mam rowniez zimowki pod kolce, tez 15stki. prosilem swojego oponiarza zeby jakos sprobowal naciagnac te 15tki na 16 calowe felgi, to przeciez guma jest, ale stwierdzil, ze nie ma wystarczajaco dlugiego łomu :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie korzyści dają 15stki w porównaniu do 16?

Bardzo tanie opony na upalania :) No i dobre szutrowe felgi są niezniszczalne :twisted:

Moje OZy mają chyba z 10 lat, przejeździły dwa sezony w RSMP, później były katowane "cywilnie" co nie znaczy łagodnie. Teraz u mnie znowu robią za felgi na upalania. Ostatnio jedna przeżyła spotkanie z bandą w Toruniu. Pogięły się elementy zawieszenia, a felga dalej prosta :razz:

Nie mogę uwierzyć (znając historię tych felg), że po tylu latach felgi są jeszcze idealnie proste :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki uprzejmosci goluma dzis zrobilismy przymiarke i wg mnie sprawa ma sie tak: brakuje ok 2mm moze 1mm na obwodzie, felga ma takie duze zgrubienie wlasnie akurat gdzie jest najbardziej wystajaca czasc zacisku (problem jest na gorze) za to jest bardzo duzo luzu przy ramionach. Byc mozeto na sile to by sie pewne fele dokrecilo :wink: ale zacisk musialby sie dotrzec z felga :mrgreen: Wiec zeby to banlgalo to albo trzeba troszke przeszlifowac fele albo zalozyc dystans, tak jak pisal emotorsport on ma fele z ET35 i pasuja, moje sa ET43 i nie, ale jak wsadzisz dystanse 8mm to bedziemias realne ET 35 i pewnie wejdzie. Z ciekawostek powiem ze tym 15tkom mniej brakuje zeby pasowaly do GT99 niz do WRX 02 us spec bo do niego tez przymierzalem

fotu jak ktos chce na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pamietajcie, że przy ET 35 felga mocno wystaje na zewnątrz i trzeba mieć twardy zawias albo trochę zaklepać ranty błotników :smile:

przy ET43 jest idealnie nie trze nawet z wysoka opona 195/65R15 nie wiem jak w GT bo sprawdzalem w GLach, problem z ET35 moze byc byc w koleinach auto bardziej nerwowe (na rownym trzyma sie fajnie) chyba ze miekka i waska zimowka zrekompensuje to np 185/65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pamietajcie, że przy ET 35 felga mocno wystaje na zewnątrz i trzeba mieć twardy zawias albo trochę zaklepać ranty błotników :smile:

przy ET43 jest idealnie nie trze nawet z wysoka opona 195/65R15 nie wiem jak w GT bo sprawdzalem w GLach, problem z ET35 moze byc byc w koleinach auto bardziej nerwowe (na rownym trzyma sie fajnie) chyba ze miekka i waska zimowka zrekompensuje to np 185/65

 

grygo ma zaklepane ranty z tyłu, a z przodu sobie zaklepie... :lol: będzie pasowało.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
NIe chce zakładać nowego tematu. Mam GL Sporta czy felgi 15 spedlline wejdą bez problemu i bez przeróbek w nadkole Felga ma ET43. I jeszcze jedno czy do spedllinów potrzeba inne nakrętki niż do stalówek??

wejda na 1000%

nie trzeba zadnych innych nakretek nie wiem co to za bajki o nakretkach :mrgreen: ale jak ktos chce moze sobie kupic 2 kpl bo Subaru latwo zniszczyc gwint szczegolnie jako kola dokracaja na maxa "fachowcy" kluczami pneumatycznymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...