Skocz do zawartości

Magazyn Plejady - ostatni numer


jaRek

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy,

 

napewno niektórzy dostaja magazyn Plejady. I tu pojawia sie moja prośba - potrzebuję mega pilnie skan jednego artykułu z ostatniego numeru. Chodzi konkretnie o arykuł odnosnie Vatu ( odliczania Vatu czy cos w tym stylu ).

Wielka prośba do osoby, która posiada ten numer o podesłanie mi skanu tego artukułu na maila (impreza81@wp.pl) bądź powieszenia go gdzieś na sieci.

 

Z góry dzięki dobrzy ludzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno niektórzy dostaja magazyn Plejady

 

Mam pytanie - co zrobić, żeby też dostawać Plejady? Jak kupowałem samochód, to sprzedawca pytał, czy chcę. Chciałem i zaznaczyłem to na jakiejś ankiecie. Niestety od tego czasu minęło prawie pięć miesięcy i nic nie dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spawalniczy, zdaje się, że Plejady już nie są wydawane

juRassic, a skąd masz tę wiadomość :?: :shock:

 

Z pierwszej ręki, od wydawcy :arrow: Concept Publishing Polska. Chybaże jest wydawany przez kogoś innego teraz...

 

ukiman, numer z tego roku.

Wyedytowałem link z wcześniejszego postu - tamten faktycznie był chyba sprzed dwóch lat nawet....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Mamusia nie skazuje nas na konieczność mozolnego skanowania i po prostu podeśle chłopu ten artykuł. :cool: :mrgreen:

 

mamusia do tego numeru nagryzmolia tyko o Zlocie Plejad. Poproście naczelnego Flippera.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostaje po dwa numery :grin: - moge jeden odstapic - odeslac - adres ewentualnie na priva prosze

 

rowniez dostaje po dwa numery...nie wiem kto ogarnie wysylke tego w sipie, ale nie ogarnia, skoro moj przypadek nie jest odosobniony

Ja też dwa - jeden odstąpię - może być stała prenumerata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...