Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.08.2021 o 13:15, Kiwi 4ester napisał:

Ogłoszenie :)

Za tydzień, tj. 22.08 (niedziela) wdrażam w życie pomysł Spota na parkingu zamku w Korzkwi :thumbup:

Plan jest taki, żeby w Krakowie zjechać się w jednym miejscu (może na plazie) o godzinie 16:00, 15 minut postoju na dojazd dla maruderów :P i o 16:20 peletonem w kierunku zamku :)

Poniżej wstawiam standardowo listę :)

@Robster @Tutek @thomson0073 @Waldek Woźny @> raven @Michał Krupa @KubaXT  @Sławo  @Kamyl @adish24 @jkarp @spiderq @_Peter_ @LosioDriver @MasteROOT @palmall @przemekka @R4RE @Sebastian32 @tarus @Tokio34 @trzymek @andrzej0811 @blejzu @coocer @Dj Brabus @Dr Zybertowicz @ech @elmot @Elpi @Ericsson @Kiwi 4ester @aplam13  @Yato004 @Justi @subariola @SaRiM87

 

Jeśli kogoś brakuje to proszę zgłosić ten fakt to się dopisze :)

@trzymek jakiś czas temu zaproponował, żeby może nasza grupa miała jakąś nazwę, z którą moglibyśmy się dumnie identyfikować :thumbup:

Krakoska Grupa Subarowa na Polu

Myślę, że będzie to dobry temat na następnego spota 

Można mnie dopisać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2021 o 09:43, Kiwi 4ester napisał:

Za felgi 20 miesięcy temu płaciłem 560 zł. Przed oddaniem sprawdź czy są proste. Aha i żeby przylgni nie pomalowali jak u mnie, choć efektów ubocznych z tego tytułu nie odczuwam :)

 

panie, gdzie? chcę :D bo moje czarne mi się w ogóle nie podobają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, 1uq napisał:

 

panie, gdzie? chcę :D bo moje czarne mi się w ogóle nie podobają

Stelco. Jak na Libertów się jedzie to po lewej stronie vis a vis do salonu BMW :) są na mapach google :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maniek_1 napisał:

Najprawdopodobniej się pojawię na waszym spocie moim shrekiem,proszę o pinezkę do miejsca zbiórki.Pozdro

Tutaj 

Parking
https://maps.app.goo.gl/tM7x6ZhvPAzh7TqH8

 

Szukaj Subaryn :)

Nie jestem pewny, się prawdopodobnie parking podziemny zamknięty, tak więc zostaje tylko ten na zewnątrz.

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

@Yato004 jednak pod młotek poszło?

Decyzja poszła w tą stronę. Stwierdziłem, że nie chce się pakować w klepanie go.
Pozostało mi obserwować rynek i czaić się na coś ciekawego. Prawdę mówiąc plan jest na Impreze Hawka, albo Legacy IV, ale gdzieś tam się delikatnie do drzwi Bawaria dobija.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dziś być, ale nie obiecuje bo jednak mi coś na 14:30 wypadło i będzie ciężko wyrobić się na 16:00. Jakby co będę się odzywał na telegramie i będziemy się łapać po drodze. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...