Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pilna sprawa? Bo może będzie na zbyciu w rodzinie niebawem takie cóś. 
O! Nie bardzo pilna, bardziej tęsknota za forkiem który robi za zastępcze :)

Napiszę prv :)

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarze, grad załatwił mi maskę i dach. Po boku też kilka mniejszych wgniot się znajdzie. Nawet zaślepkę relingu złamało na pół i wbiło do środka :toobad:
Współczuję... ale lepsze wgniotki od gradu niż drzewo na aucie. Drzew się potwornie obawiam zawsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu dziś kobiety obtrąbiłem?

Biały Forester SG że świnką na Bronowicach i srebrny SG XT incognito na obwodnicy w rejonie stopnia wodnego.

Pani z SG XT odmachała :)

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2021 o 12:14, Kiwi 4ester napisał:

Po miesiącu bez auta właśnie jadę odebrać to będę widział czy mi gdzie uszczelki nie zmiękły za bardzo:biglol:

U mnie podobnie: Forester ciągle w warsztacie (czekamy na pompę) i tak już drugie gradobicie z rzędu, więc mam spokój, bo nie widzę, jak bardzo (i czy w ogóle) jest źle :faja: Liczę na to, że mechanik zalepił folią, jeżeli wywaliło szyby :biglol:  Mam Forestera z Nowego Sącza i za poprzedniego właściciela już taki - słynny wtedy - grad koło 5 cm przeżył (ślady oczywiście po tym pozostały), więc zaprawiony w bojach. Za to miałem pole do lekkiej negocjacji ceny. Jak nie ma odprysków lakieru ani wybitych szyb, to uznaję, że nie jest tragicznie ;-)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tichy napisał:

U mnie podobnie: Forester ciągle w warsztacie (czekamy na pompę) i tak już drugie gradobicie z rzędu, więc mam spokój, bo nie widzę, jak bardzo (i czy w ogóle) jest źle :faja: Liczę na to, że mechanik zalepił folią, jeżeli wywaliło szyby :biglol:  Mam Forestera z Nowego Sącza i za poprzedniego właściciela już taki - słynny wtedy - grad koło 5 cm przeżył (ślady oczywiście po tym pozostały), więc zaprawiony w bojach. Za to miałem pole do lekkiej negocjacji ceny. Jak nie ma odprysków lakieru ani wybitych szyb, to uznaję, że nie jest tragicznie ;-)

 

Na jaką pompę?

 

  

2 godziny temu, adamski napisał:

Siemanko! Podrzuci ktoś namiar na zakład regenerujacy maglownice w rejonie Zakopane-Kraków. Może ktoś z Was robił i wie, że robią porządnie! Będę bardzo wdzięczny :hi:

 

Ja robiłem ostatnio, ale nie jestem przekonany gdzie (przy okazji innych rzeczy maglownica przez mechanika była oddana do regeneracji).

Z tego co mi się wydaje mogła być to firma RG.

Edytowane przez LosioDriver
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytanie z trochę innej beczki. Nie znacie przypadkiem kogoś kto jest właścicielem Chevroleta Cruze?
Znajomy potrzebuje poznać wymiary bagażnika zarówno w Hatchbacku jak i Sedanie.
Wszędzie podane w litrach, a konkretnych wymiarów brak.:toobad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...