Jump to content

Subaru na Pole - Grupa Krakoska

adaś

Recommended Posts

22 godziny temu, Ericsson napisał:

Niestety nie mamy oficjalnego zatwierdzacza zlotów, jest ktoś kto chciałby objąć to stanowisko? ;) 

Ja bym najchętniej na godzinę 14 się zebrał, standardowo plaza lub zimowo tesco wielicka.

Kij z samochodem, ale na imprezę wpadniesz? :D 

Jak nie mamy, jak mamy. A Prezes i Dyrektor, to od czego niby są? :D

• Upvote 1

Ja jeszcze na 18 godzin do domu wpadłem :D, ale i tak mnie nie będzie :(. Na dodatek okazało się, że odprysk na przedniej szybie sprzed pół roku zbiera teraz żniwo, bo się powiększa w formie rysy :facepalm:, a równo 2 lata temu była taka sama sytuacja :th_dash:

Edited by Kiwi 4ester
  • Sad 1

15 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Ja jeszcze na 18 godzin do domu wpadłem :D, ale i tak mnie nie będzie :(. Na dodatek okazało się, że odprysk na przedniej szybie sprzed pół roku zbiera teraz żniwo, bo się powiększa w formie rysy :facepalm:, a równo 2 lata temu była taka sama sytuacja :th_dash:

Dlatego warto przy ubezpieczeniu dopłacić te 100zł i ubezpieczyć szyby :D

• Upvote 1

polecaliście i tak poleciliście, że w końcu zajmuję kolejkę u mechanika na Klimeckiego, ale na 25.01, przykro mi, sami sobie to zrobiliście :D

ale już na pierwszy rzut oka widać, że wie co robi. Pozdrawiam wszystkich którzy tam zostawili świnie, było ich sporo ;)

polecaliście i tak poleciliście, że w końcu zajmuję kolejkę u mechanika na Klimeckiego, ale na 25.01, przykro mi, sami sobie to zrobiliście
ale już na pierwszy rzut oka widać, że wie co robi. Pozdrawiam wszystkich którzy tam zostawili świnie, było ich sporo

Będziesz pan zadowolony, my mniej :)

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

• Aga changed the title to Subaru na Pole - Grupa Krakoska