Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, aplam13 napisał:

Skrzynie też czy tylko tył dyfer? Masz jakieś sprecyzowane jaki olej?

Z tym MPK dobrze wiedzieć bo robotę mam blisko do nich:D

Skrzynie też, ogólnie wszystkie, niedawno kupiłem i chcę wymienić żeby mieć pewność kiedy było robione, bo niby papier wymiany silnikowego mam, ale pewności nie zaszkodzi;)

Zrobiłem na razie ~4k km ale powoli się zbieram do wymiany

Myślałem jeszcze o hamulcowym, ale nie wiem czy na teraz jest sens

 

z tym MPK, albo policją mi kumpel kiedyś sprzedał, zawsze to -VAT :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aplam13 napisał:

 

Apropo zdjęć to nawet mi nie mówcie, bo fotografka strasznie mało zrobiła, jak znajdę chwilę to wrzucę nasze jakieś, natomiast jestem trochę zły bo nie mam prawie wcale subarowych....

Pani fotograf pewnie zdziwiona,  bo na żadnym dotychczas fotografowanym weselu, nikt sobie nie życzył  żeby robić  zdjęcia jakichś tam samochodów. Co innego pijany wujek Stefan dobijający tańcem kolejne partnerki...:biglol::th_dash:

Edytowane przez trzymek
  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Dobrze, że na naszym weselu niebyło wujka Stefana :biglol:, ale było za to innych wujków:biglol:


Zawsze trafi się jakiś nawalony wujek, przepocony wujek i wujek który zjadł wszystkie rozumy :D

nierzadko w jednej osobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, 1uq napisał:


Zawsze trafi się jakiś nawalony wujek, przepocony wujek i wujek który zjadł wszystkie rozumy :D

nierzadko w jednej osobie

Byłem kiedyś na  takim weselu, co wujek od Panny Młodej budzi się ok. 5 nad ranem - my już zbieramy się do domu - a on: "Ewelinkoo, Ewelinko! (czkawka) orkiestra już przyjechała??"

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Wyśle ktoś namiar na polecanego speca od dorabiania kluczyków/pilotów (Kraków i okolice)? Mam Forka z US z jednym pilotem, i chciałbym spać spokojniej :)

I przy okazji jak ktoś zna speca od zmiany mi na km i F na C tu gdzieś lokalnie. Bo mam kontakt do człowieka z forum ale on zlokalizowany jest we Wrocławiu.

Edytowane przez lordqik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lordqik jeśli chodzi o kluczyki i piloty, to polecam Leszka Sowińskiego na Malborskiej - współpracowałem z nim wiele lat, spec w swojej dziedzinie: http://www.kluczyk.krakow.pl/page7.html

 

EDIT

 

@lordqik natomiast w drugiej kwestii dałem cynk na fb grupę USA CARS Kraków, może ktoś się zgłosi, kto Ci pomoże. Jak coś, dam znać na PW.

Edytowane przez Dj Brabus
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświeżę nieco temat swoim postem, z racji dzisiejszej wycieczki. Było super, tylko niech was ręka boska broni jechać w góry na kiepskich letnich oponach! :D Górskie serpentyny pokryte błotośniegiem, drogi gdzie mieści się półtora samochodu, cały czas jazda góra dół góra dół to jest na prawdę samobójstwo. Średnia prędkość przejazdu poza przelotówką 17km/h :D Ale serdecznie polecam, przynajmniej tam możemy zobaczyć śnieg bo cholera wie jak będzie w Krakowie w tym roku. 
 

ELO00130.jpg

ELO00136.jpg

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ericsson napisał:

Odświeżę nieco temat swoim postem, z racji dzisiejszej wycieczki. Było super, tylko niech was ręka boska broni jechać w góry na kiepskich letnich oponach! :D Górskie serpentyny pokryte błotośniegiem, drogi gdzie mieści się półtora samochodu, cały czas jazda góra dół góra dół to jest na prawdę samobójstwo. Średnia prędkość przejazdu poza przelotówką 17km/h :D Ale serdecznie polecam, przynajmniej tam możemy zobaczyć śnieg bo cholera wie jak będzie w Krakowie w tym roku. 
 

ELO00130.jpg

ELO00136.jpg

Pięknie :thumbup: gdzie to wybyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Pięknie :thumbup: gdzie to wybyłeś?

 

Kierunek łapszanka, ale od samego miejsca widokowego ciekawsze okazały się boczne uliczki :) Nie miałem szczęścia do pogody co widać po zdjęciach, wszystko za chmurami i przejrzystość na góry jakieś 20%, stąd odpuściłem po prostu robienie tam zdjęć :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba wczoraj wykrakałem... :D Miałem dzisiaj jechać po auto, ale z racji że się sprzedało nie pojadę więc chętnie zaliczyłbym spota! ;) 

 

@edit

No i temat umarł śmiercią naturalną... pewnie się na wiosnę zbierzemy dopiero

Edytowane przez Ericsson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ericsson napisał:

No i chyba wczoraj wykrakałem... :D Miałem dzisiaj jechać po auto, ale z racji że się sprzedało nie pojadę więc chętnie zaliczyłbym spota! ;) 

 

@edit

No i temat umarł śmiercią naturalną... pewnie się na wiosnę zbierzemy dopiero

Ja kurde dopiero teraz przeczytałem, trzeba będzie w zimowym klimacie chociaż raz się spotkać;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aplam13 napisał:

Ja kurde dopiero teraz przeczytałem, trzeba będzie w zimowym klimacie chociaż raz się spotkać;)

 

W takim wypadku proponuje świątecznego spota z wyprzedzeniem, z racji że z dnia na dzień mamy problemy się złapać wstępny termin określiłbym na 20 grudnia, co na to rada nadzorcza krakowskich plejad @Dj Brabus ?? ;)  Można pomyśleć o jakimś urozmaiceniu, np. czapki świętego mikołaja! Sytuacja jest jaka jest, ale w zasadzie z dnia na dzień coraz lepiej. 
O, albo wiem. Spróbuję się rozejrzeć czy dałoby radę zamówić niebieskie czapki mikołaja z logiem subaru, to byłoby coś! :D 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Ericsson napisał:

wstępny termin określiłbym na 20 grudnia, co na to rada nadzorcza krakowskich plejad @Dj Brabus ?? ;) 

Oczywiście, bardzo dobry pomysł - ja niestety również za późno zobaczyłem info o spontan-spocie. ;) A czapki Mikołajowe niegłupi pomysł - nawet niech będą zwykłe czerwone. :) 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gaijin napisał:

20-tego to może i jak bym do Was dołączył. Jako nowy, szukający Forka :)

O ile mnie nie zjecie za przyjazd Fordem :biglol:

Forek na F, Ford na F... Zawsze to co innego niż Forester :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Forek na F, Ford na F... Zawsze to co innego niż Forester :biglol:

Na wiosnę może 323 GTX poskładam to przynajmniej kraj pochodzenia i napęd będzie się zgadzał :biglol:

Chyba, że wcześniej kupię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...