Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ogłoszenie i propozycja spota :D

 

6 września o 14 pod OBI na wielickiej ekipa z kanału 4x4 Test on Rollers będzie nagrywała testy napędów na rolkach i zapraszają wszystkie Subaraki :)

Możemy się przy okazji spotkać i pobawić na rolkach.

 

Natomiast do filmów z testów są mega chętni na Autobunia @trzymek i Outbacka @elmot ;) Imprez z tego co widziałem też jeszcze nie mają na kanale.

 

Wklejam listę

 :)

 

@Tutek

@thomson0073

@Waldek Woźny

@> raven <

@Michał Krupa

@KubaXT 

@Sławo 

@Kamyl 

@adish24

@jkarp

@spiderq

@_Peter_

@LosioDriver

@MasteROOT

@palmall

@przemekka

@R4RE

@Sebastian32

@tarus

@Tokio34

@trzymek

@andrzej0811

@blejzu

@coocer

@Dj Brabus

@Dr Zybertowicz

@ech

@elmot

@Elpi

@Ericsson

@Kiwi 4ester

@aplam13

  • Super! 6
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, LosioDriver napisał:

Ogłoszenie i propozycja spota :D

 

6 września o 14 pod OBI na wielickiej ekipa z kanału 4x4 Test on Rollers będzie nagrywała testy napędów na rolkach i zapraszają wszystkie Subaraki :)

Możemy się przy okazji spotkać i pobawić na rolkach.

Zapisuje i zrobię co się da aby być na miejscu!:D

Edytowane przez aplam13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aplam13 napisał:

Zapisuje i zrobię co się da aby być na miejscu!:D

To jest bardzo ciekawe w ogóle - obejrzałem sobie kilka ich filmów i nie lada wyzwanie to pokonanie trzech rolek, zwłaszcza gdy tylko jedno tylne ma przyczepność. Nowy Outback w standardowym trybie nie dał rady, a i Audi A6 Allroad miało poważne problemy z wyjazdem z trzech rolek. Fajne to! :) 

 

Tu pojedynek dwóch Forków - jest grubo:

 

EDIT

 

I słynne Symmetrical All Wheel Drive poszło w piz... :dance:

 

Edytowane przez Dj Brabus
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dj Brabus napisał:
To jest bardzo ciekawe w ogóle - obejrzałem sobie kilka ich filmów i nie lada wyzwanie to pokonanie trzech rolek, zwłaszcza gdy tylko jedno tylne ma przyczepność. Nowy Outback w standardowym trybie nie dał rady, a i Audi A6 Allroad miało poważne problemy z wyjazdem z trzech rolek. Fajne to!  
 

Noooo trochę lipa. Teoretycznie hamulec powinien pomóc :D Albo mocniej spinający dyfer.

Edytowane przez LosioDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LosioDriver napisał:

 

6 września o 14 pod OBI na wielickiej ekipa z kanału 4x4 Test on Rollers będzie nagrywała testy napędów na rolkach i zapraszają wszystkie Subaraki :)

Możemy się przy okazji spotkać i pobawić na rolkach.

Natomiast do filmów z testów są mega chętni na Autobunia @trzymek i Outbacka @elmot 

 

Że,  mówisz do filmu? W głównej roli?Grzech nie wziąć...:biglol:

 

Edytowane przez trzymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, R4RE napisał:

Będę w Kraku sobota/niedziela tak więc jeśli ma ktoś ochotę na szybkiego spota wieczorem pod Plazą/Kopcem to chętnie się pojawię na pogaduchy B)

Kurde, ostatnia szansa żeby pomacać czerwoną strzałę, bo później nie wiadomo gdzie pojedzie, a mnie w ten weekend nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kiwi 4ester napisał:

Kurde, ostatnia szansa żeby pomacać czerwoną strzałę, bo później nie wiadomo gdzie pojedzie, a mnie w ten weekend nie ma

 

@R4RE , a właśnie, mój kolega z Krakowa myśli nad czerwoną strzałą, tylko chwilowo ma problem z powrotem do Polski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LosioDriver napisał:

 

@R4RE , a właśnie, mój kolega z Krakowa myśli nad czerwoną strzałą, tylko chwilowo ma problem z powrotem do Polski ;)

Nie widze problemu, niech pisze PW, ciśnienia chwilowo nie ma ;). Lepiej, żeby nie odjechał daleko bo i tak pewnie kiedyś odkupię :lol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Kurde, ostatnia szansa żeby pomacać czerwoną strzałę, bo później nie wiadomo gdzie pojedzie, a mnie w ten weekend nie ma

Spokojnie poza pogaduchami w dobrym towarzystwie Subaromaniaków nic nie tracisz. Będę srebrnym :P Prosto z Kraka jade do UK, więc tylko taka opcja pozostaje.

(Blitzen w ciepłym garażu, na stojakach, pod kocykiem B)).

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, LosioDriver napisał:

 

@R4RE , a właśnie, mój kolega z Krakowa myśli nad czerwoną strzałą, tylko chwilowo ma problem z powrotem do Polski ;)

Przelew zrobi z każdego miejsca na świecie, a auto przecież już wielokrotnie oblukane przez takich fachowców jak my;)

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...